АНOНСИ

БІЛА ЦЕРКВА. Отаман

БІЛА ЦЕРКВА. Отаман
Зелений повертається!

 

11.09.2010 о 18:00 та 12.09.2010 о 14:00 на Центральному пляжі відбудеться фестиваль «ОТАМАНЪ Z». Схід організовано Молодіжною громадською організацію “Ліга Української Молоді” з метою привернути увагу жителів Білої Церкви до історичної спадщини видатного українського державного діяча та героя Поросся Данила Терпила.

Отаман Зелений (Данило Терпило) народився у Трипіллі 16 грудня 1886 року на Київщині (тепер Обухівського району Київської області). З 1906 року – керівник Трипільської організації соціалістів-революціонерів, яка мала великий вплив на околиці: Трипільську, Черняхівську, Германівську, Обухівську та Великодмитрівську волості. В 1918 році створив мережу повстанського руху. Очолив дивізію (понад 4000 осіб) і вів Національно-визвольну боротьбу. Загинув у жовтні 1919 року в бою з денікінцями, неподалік Канева. Похований у Трипіллі на березі річки Красної на кутку Заброди.

Програма фестивалю:

11.09.2010 о 18:00 – презентація книги «Таємниця отамана Зеленого» та демонстрація фільмів «Отаман Зелений» та «Отамани Холодного яру».

12.09.2010 о 14:00 – виставка робіт та майстер-класи білоцерківських майстрів народного мистецтва; концерт бандуристів Стрітівської школи кобзарського мистецтва за участі Заслуженого артиста України, кобзаря Тараса Силенка; майстер-клас Київської школи бойового Гопака Володимира Пилата; тематичні театралізовані дійства та віршовані читання; пейнтбольний тир; вечеря та рок-концерт.

 

У фестивалі візьмуть участь:

Автор книг про отамана Зеленого Роман Коваль.

Заслужений артист України, кобзар Тарас Силенко.

Київська школа Бойового Гопака Володимира Пилата.

Рок-гурти «За край», «Нерозгадані», «Ілюзія», «Без упаковки», «Otherland» та ін.

Військово-історичний клуб "Хрестоносці".

Громадська організація «Біла куниця».

Рольовий рух «Сузір’я єдності».

Екстрим-шоу-група «Вогняний тигр».

Реабілітаційний центр для дітей з обмеженими функціональними можливостями «Шанс».

Товариство Відродження Української Нації.

Кінноспортивний клуб «Каретний двір Браницької».

Історичний клуб “Холодний Яр”.

 

Додаткову інформацію Ви можете за телефоном (098) 5-7777-45

Владислав в Полінкевич, «Ліга Української Молоді»