ПАНОРАМА

СУЧКА ОБІКРАЛА СИРОТУ

СУЧКА ОБІКРАЛА СИРОТУ
прокуратура дала по хитрому писку

Прокуратура м.Біла Церква повернула житло неповнолітній дитині- сироті.Білоцерківський міськрайонний суд закінчив розгляд кримінальної справи,порушеної щодо працівниці органів опіки та піклування.

Засуджена замість захисту житлових та майнових прав своєї підопічної забрала в неї квартиру. Таке особисте збагачення прокуратура кваліфікувала як злочин, передбачений ст. 167 КК України - зловживання опікунськими правами.

Для реалізації злочинного наміру опікунка спочатку зареєструвалась у квартирі підопічної. В подальшому з метою власного збагачення, вона звернулась до органу приватизації державного житлового фонду для оформлення права власності на квартиру. Всі дії проводилися без згоди дитини та всупереч її інтересам. У результаті комунальним підприємством Білоцерківської міської ради опікунці неповнолітньої було видано свідоцтво про право власності на квартиру. Таким чином неповнолітню дівчинку позбавлено права на житло та майно.

В судовому засіданні вина опікунки була повністю доведена. Суд призначив її покарання у вигляді штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Житло дитині повернуто– це найголовніше.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області