АНOНСИ

10 ЖОВТНЯ СЛУХАННЯ З ПРИВОДУ БОРТНИЦЬКОЇ СТАЦІЇ АЕРАЦІЇ

10 ЖОВТНЯ СЛУХАННЯ З ПРИВОДУ БОРТНИЦЬКОЇ СТАЦІЇ АЕРАЦІЇ

10 жовтня відбудуться громадські слухання щодо проекту реконструкції Бортницької станції аерації

 

У четвер, 10-го жовтня 2013 року, запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у громадських слуханнях щодо проекту реконструкції Бортницької станції аерації (БСА) ПАТ «АК «Київводоканал».

 

Захід розпочнеться о 9:00 з екскурсії на території БСА (вул. Колекторна, 1).

Безпосередньо засідання та обговорення проекту заплановано на 11:00.

 

Місце проведення засідання: Дарницька районна державна адміністрація (вул. Кошиця, 11).

 

Громадські слухання передбачають детальне обговорення проекту реконструкції БСА широким колом учасників на рівні керівників виконавчої влади держави найвищого рівня, представників контролюючих органів охорони здоров’я, екологічних громадських організації тощо.

Серед запрошених до участі – представники Уряду, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерства охорони навколишнього середовища, Екологічної інспекції України, Державної санепідслужби, влади міста Києва, Бориспільської районної державної адміністрації, представників інвестора проекту реконструкції БСА, громадських організацій, ЗМІ.

 

Контактна особа: Тетяна Регурецька, моб.: (067) 327-17-22.

 

Довідка

Бортницька станція аерації – найбільший в Україні та один з найбільших в Європі об’єкт біологічної очистки промислових та побутових стоків. Це єдиний очисний фільтр, через який проходять усі промислові та побутові стоки Києва та 15 населених пунктів Київської області.

БСА – складний комплекс інженерних споруд, обладнання та комунікацій, призначений для повної біологічної очистки стічних вод. Проектна потужність станції – 1,8 млн м3 на добу (проектна потужність кожного з трьох блоків – 600 тис. м3 на добу). Наразі фактично надходять на очистку від 700 тис. до 1 млн м3 на добу.

Термін роботи основних споруд та обладнання сягає 30-40 років. Відбувається постійне руйнування залізобетонних та металевих конструкцій технологічних споруд, через великий знос виходить з ладу основне насосне та повітродувне обладнання, від корозійних процесів руйнуються технологічні трубопроводи.

Завданням на сьогодні є впровадження єдиного проекту повної реконструкції станції.