НОВИНИ

ДОБРОПІЛЛЯ. ФЕДОРУК

ДОБРОПІЛЛЯ. ФЕДОРУК
провів нараду

Голова Донецької обласної ради А.Федорук взяв участь у засіданні Донецької регіональної ради з питань взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

На засіданні розглядалося питання про надання адміністративних послуг сільському населенню на прикладі Добропільського району.

Засідання відкрив голова облдержадміністрації Андрій Шишацький. Далі виступив голова обласної ради Андрій Федорук з доповіддю про роботу зі створення центрів адміністративних послуг в Донецькій області.

У своєму виступі голова облради, зокрема, зазначив: «Сьогодні велика увага приділяється питанням взаємодії органів місцевого самоврядування та виконавчої влади. Удосконалення інститутів місцевого самоврядування та державної влади з метою розвитку міст, селищ і сіл є пріоритетом державної політики. Мета удосконалення системи влади на місцях - створення комфортних умов для громадян, незалежно від того, де вони проживають - в місті, селищі або селі.

Реалізація завдань реформування системи надання адміністративних послуг знаходиться на особливому контролі Президента України Віктора Януковича. Саме за якістю надання адміністративних послуг громадяни оцінюють роботу влади».

Голова обласної ради закликав глав міст і районів проявляти більше ініціативи в удосконаленні роботи з надання адміністративних послуг.

«Дуже важливо, щоб робота цих центрів постійно удосконалювалася, перелік надаваних послуг збільшувався, якість підвищувалася», - резюмував Андрій Федорук.

Прес-служба