ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
АНOНСИ

МУЗИКА СВІТУ У КИЄВІ

МУЗИКА СВІТУ У КИЄВІ

«Музика Світу» -  концертний проект віртуоза–перкуссіоніста з Ізраїлю 

Чена Цимбаліста.

Його головний інструмент – маримба. Він єдиний,  хто зміг перетворити гру на  "африканському  ксилофоні" і "інструменті для биття" у філософію.

21 лютого, субота. Колонний зал імені М.В.Лисенка Національної філармонії України (Володимирський узвіз, 2). Початок о 19.00.

Національний камерний ансамбль «Київські солісти» і його головний диригент – Дмитро Яблонський вперше запросили до нашої країни знаного на весь світ короля ритму, шоумена і чарівника Чен Цимбалиста, який грає на всіх, навіть екзотичних ударних інструментах. На концерті  ізраїльский маестро маримби виступить ще і в якості  диригента.

Впродовж свого перебування в Києві Чен проведе майстер клас для студентів музичних учбових закладів (20 лютого, 14.00, малий зал філармонії, вхід безкоштовний).

У програмі філармонічного концерту «Музика світу» -  музика від класиків (Бах і Вівальді) до сучасних композиторів (Розаріо і  П’яццолла). Зі слів самого музиканта : «Це ж дуже цікаво : виконувати один й самий твір декількома різними способами. Міняти ритм, темп, висоту, мелізми. Грати музику Баха , написану для клавіру, на маримбі і інших ударних інструментах, та ще й у супроводі оркестру…»

Всі події проекту «Музика світу» відбудуться за підтримки посольства Ізраїлю в Україні.

Учасники концертного проекту

Національний камерний ансамбль «Київські солісти»» - унікальний своєю багатогранністю : кожен із музикантів має свою сольну концертну історію  і, одночасно, їх ансамблеве виконання вирізняється дивовижно гармонійним звучанням. Творчий склад «Київських солістів» - це представники однієї виконавської школи – засновника ансамблю, «українського Паганіні», диригента, педагога – Богодара Которовича.

Камерний ансамбль є також і офіційним обличчям українського академічного виконавського мистецтва – вже понад 10 років колективє є володарем  звання «Посол  української культури в світі».

Нині за диригентським пультом ансамблю – всесвітньовідомий віолончеліст і диригент – Дмитро Яблонський (США-Ізраїль).

https://www.youtube.com/channel/UChrxmt4Wus2357btsQ_VGZA

https://ua.linkedin.com/in/kyivsoloists

https://www.facebook.com/KyivSoloists

http://www.dmitryablonsky.com/

 

Чен Цимбаліста (маримба, Ізраїль) 

Ізраїльський перкусіоніст  Чен Цимбаліста заворожує глядачів усього світу масивом художніх звуків, що народжуються під його легкими швидкими руками у грі більше ніж на  сорока інструментах.