ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Назва:Київ

Утворена:482. Місто з 9 століття

Код КОАТУУ:8000000000

Населення:2 786 518 (1 червня 2010)

Площа:839 км²

Густота населення:3178 осіб/км²

Поштові індекси01000—06999

Телефонні коди:+380-44

Райони: 10

Міська влада

Адреса:01044, м.Київ, вул. Хрещатик, 36

Веб-сторінка:http://kmv.gov.ua/

Голова :Черновецький Леоній Михайлович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
НОВИНИ

Медреформа як засіб дерибану. Олег Мусій, Костянтин Надутий, Ігор Найда

Медреформа як засіб дерибану. Олег Мусій, Костянтин Надутий, Ігор Найда
"Під голосно розпіареною реформою пан Квіташвілі розуміє не комплексні системні зміни в медицині, а механізм для безконтрольного привласнення державних лікарень"

Київ, 22 липня 2015 року –   в Ukraine Crisis media centre пройшла прес-конференція на тему: "Медреформа від МОЗ як засіб дерибану закладів охорони здоров'я". Учасники прес-конференції: Олег МУСІЙ, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я; Костянтин НАДУТИЙ, член Правління Всеукраїнського Лікарського товариства; Ігор НАЙДА, член Громадської ради при Міністерстві охорони здоров'я України.

 

Українське суспільство очікувало від нового міністра Олександра Квіташвілі невідкладного проведення давно назрілих реформ у медичній галузі. Маючи високий рівень довіри, пан Квіташвілі отримав можливість оперативно втілити комплексні і системні напрацювання - проект Концепції побудови нової національної системи охорони здоров'я та Стратегії реформування системи ОЗ в Україні на період 2015-2020 років, у розробці якої він брав участь. Лишалось тільки написати поетапнийй план і в проектах законів відобразити Концепцію і Стратегію.

 

 

Нагадаємо,  О. Квіташвілі на своєму брифінгу заявив, що допускає можливість подачі  законопроектів на розгляд парламенту без розгляду комітетом.

 

Заступник Голови Комітету ВРУ з питань охорони здоров'я Олег МУСІЙ підкреслив,- "Ми забов'язані не допустити реалізації підступних планів горе-реформаторів-приватизаторів, адже це все одно що приректи Україну на гуманітурну катастрофу і повне вимирання".

 

 

Кореспондент Інформаційного агенства НАЦІЯ, запитав Олега Мусія, - "Як сприймати слова Квіташвілі, що народні депутати Ольга Богомолець та Олег Мусій з фракції Блоку Порошенко, а також представник "Радикальної партії" Оксана Корчинська блокують реформу охорони здоров'я". 

 

"Це некоректний стиль праці Міністра охорони здоров'я і невміння його брати на себе відовідальність. Окрім того, пан Квіташвілі хронічно говорить неправду. Він спочатку обіцяв у січні пакет із 50 законопроектів, потім це число скоротилось до невеличких змін основ законодавства. Запитайте його, чи існує хоч один юридичний документ  яким затвердженна Концепція чи Стратегія?",- відповів Олег Мусій.

 

Ігор Найда зазначив: "Також Олег Мусій і його команда  продовжує працювати над відповідними законодавчими ініціативами, які мають пов'язати і скоординувати зміни у системі охорони здоров'я в інтересах кожної окремої людини, в інтересах громад, інтересах професійної спільноти і держави загалом".