ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
АНOНСИ

КОНЦЕРТ КОЛОДУБІВ

КОНЦЕРТ КОЛОДУБІВ

8 листопада, неділя.  Колонний зал імені М.В.Лисенка Національної філармонії України (Володимирський узвіз,2).

Початок о 19.00.

 

 «Київські солісти» створили цікавий і важливий для історії сучасної академічної музики  концерт-перформенс. присвячений ювілею знаних українських композиторів  Жанни та Левка Колодубів.

Він продовжує серію МУЗИЧНИЙ ЧАСОПИС УКРАЇНИ, котру започаткував ансамбль концертом до Міжнародного Дня захисту дітей за ініціативи художнього керівника колективу - народного артиста України Олеся Яська.

 

«Левко Колодуб — це ім’я і це символ.

Його неможливо не поставити в один ряд із такими видатними майстрами,

як Артур Онеггер та Франк Мартін…»

Фердинанд Брукман

(професор, Німеччина).

Левко Миколайович Колодуб — народний артист України, лауреат багатьох премій, професор — народився 1930 року у Києві. Після арешту батька у 1938 році семирічний Левко разом з матір’ю, оперною співачкою, тікають до Харкова. Там 1954-го закінчив консерваторію у класі знаменитого професора Михайла Тіца. З 1966-го викладає у Київській консерваторії на кафедрі композиції та інструментування.  1997-го очолив новостворену кафедру музично-інформаційних технологій (він не може бути не на вістрі часу). Хранитель українського фольклору (з якого «вирізьблює» нову музичну якість) і творець сучасної музики (вона вражає стильовим універсалізмом, свіжістю, новизною, неповторністю), Лев Миколайович успішно поєднує активну композиторську творчість з педагогічною та громадською діяльністю.

Жанна Юхимівна Колодуб - талановитий композитор і педагог (професор Національної музичної академії України), чудова піаністка та активний громадський діяч, плідно працює на ниві вітчизняної культури. Майже все її свідоме життя пов’язано з НМАУ ім.П.І.Чайковського. Тут вона отримала вищу музичну освіту, і в цьому ж закладі почалася і досі продовжується її трудова діяльність. Шістнадцять років Жанна Колодуб працювала концертмейстером, а нині вже протягом п’яти десятиліть викладає на кафедрі загального та спеціалізованого фортепіано. Окрім Києва, численні композиції Жанни Колодуб звучать у Німеччині, США, Канаді, Єгипті, країнах Східної Європи. Тож і не дивно, що Жанна Юхимівна має численні звання і нагороди: лауреат премії імені Миколи Лисенка, народна артистка України, член-кореспондент Академії мистецтв.

 

Про учасників концертного проекту:

Створення Національного камерного ансамблю “Київські Солісти – здійснення  мрії відомого скрипаля, професора, народного артиста України Богодара Которовича (1941-2009). Колектив, визнаний слухачами і критиками у різних країнах світу, об`єднує талановитих молодих музикантів України Більшість із них - лауреати національних та міжнародних конкурсів і представляють школу Б.Которовича.

Художній керівник-директор ансамблю -  народний артист України Олесь Ясько.

Високий поетичний дух артистів у поєднанні з притаманним українській музичній культурі авангардизмом підкорював світову публіку у таких відомих залах як  Люксембурзький палац та «ЮНЕСКО» в Парижі, Коміше Опер в Берліні, Велика Національна філармонія у Варшаві, “Flagey” у Бельгіії, РадіоКультурхауз і концертний зал замку Ліхтенштейн у Відні,  «Еспланада» в Сінгапурі та на Всесвітній виставці «Експо»(Японія). Ансамбль -  запрошений учасник міжнародних фестивалів імені Д.Ойстраха (Пярну, Естонія), сучасної музики «Варшавська осінь» (Варшава, Польща), сучасної музики у Кракові (Польща), класичної музики у Рурі (Німеччина), симфонічної музики в Алжирі, Габала фестиваль в Азербайджані  та    «Музичні    прем`єри    сезону»,  «Київ Музик Фест», «Гогольфест», «Нова музика», «ChamberArt Music»  в Україні.

За активну творчу діяльність у репрезентації української виконавської культури у світі ансамбль «Київські Солісти» отримав статус «Посол української культури» Міністерства закордонних справ України.  2010-го року указом Президента України колективу присвоєно звання «Національний камерний ансамбль».

Володимир Сіренко (нар.1960) - народний артист України,  Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, художній керівник і головний диригент Національного заслуженого академічного симфонічного оркестру України. Закінчив НМАУ імені П.І.Чайковського у 1989 році за фахом «оперно-симфонічне диригування» (клас професора А.Власенка). 1990 року став дипломантом Міжнародного конкурсу диригентів у Празі.

      Як запрошений  диригент працював з Краківською філармонією, Національним філармонічним оркестром Росії, Єрусалимським симфонічним оркестром, Royal Philharmonic Orchestra, оркестром Sinfonia Varsovia та інш.   

Виступав на відомих сценах: Театр на Єлисейських Полях (Париж), Концертгебау (Амстердам), Центр Мануеля де Фалья (Гранада), Зал Народової філармонії (Варшава), Барбикян хол та Кардоган хол (Лондон), Сеул-Арт-Центр (Корея),Рой Томпсон хол (Торонто).

             Записав на компакт–диски понад 30 концертних та монографічних програм. У 2004 році запис був номінований на здобуття 47-ї премії GRAMMY.

 

Національна філармонія України. Колонний зал імені М.В.Лисенка

Державне управління справами

8 листопада, неділя,   2015 року

До 85-річчя Жанни (1 січня 1930р.)  та Левка (1 травня 1930р.)  Колодубів

Національний камерний ансамбль  «Київські солісти»

Художній керівник народний артист України  Олесь Ясько

Диригент – народний артист України Володимир Сіренко

Солісти  - Тарас Осадчий (фагот), Олександр Лагоша (альт)

п р о г р а м а

Левко Колодуб

 Концерт для фагота і камерного оркестру

Симфонія № З «Симфонія у стилі українського барокко» для струнних, клавішних та ударних

Сюїта для камерного оркестру "Турiвськi пiснi"

Жанна Колодуб

Концерт для альта і камерного оркестру

Партита для струнних

6 п`єс для струнних

 

Вартість квитків 50 - 120 грн.

Квитки продаються у касах та на сайті філармонії, театральних касах м.Києва

www.filarmonia.com.ua