ПАНОРАМА

ТРОШКИ ПРО БПП В ДІЇ

ТРОШКИ ПРО БПП В ДІЇ

Що ж воно таке оте БПП «Солідарність»?

( по результатах виборів обєднаної громади у місті Мерефі та селищі Утківка Харківської області )

 

 Не буду викладати увесь перебіг виборчої кампанії, але вперше за всю історію незалежної України на горизонті замайоріла можливість перемоги проукраїнських, патріотичних сил на сході у вотчині Кушнарьових-Кернесів-Добкіних-Мураєвих та іже з ними, що сплять і бачать якнайскоріше повернення під феодально-рабовласницький протекторат москви у середовище мутної води, в якій так зручно красти та продовжувати усіма способами нищити українську націю.

  У Мерефі та Утківці нарешті до виборчого процесу долучились представники місцевого малого та середнього бізнесу.   Політична кон’юнктура  начебто сприяла формуванню проукраїнської влади, партійні осередки, які заявили про участь у цих виборах ( БЮТ, «Самопоміч», РПЛ, «Наш край», «Наша земля», ВПУ, «Солідарність» ) декларували проукраїнські позиції.

  Політичним опонентом був клон ПР так звана партія «Відродження», партія українофобів-україножерів ( у побуті її називають «Виродження» ), які в кращих традиціях ПР намагаються якомога надовше загальмувати прогресивні процеси в Україні.

  Як ми з вами добре знаємо, у нашому ще несформованому громадянському суспільстві величезне значення має адміністративний ресурс, який використовує потенціал усіх рівнів місцевого самоврядування для досягнення мети, а саме для збереження тієї ж таки влади на наступний міжвиборчий період. Попередні міжпартійні консультації показували про можливість консолідації проукраїнських сил. І раптом.......

  Перед самим формуванням виборчих списків позиція «Солідарності» змінилась на 180 градусів. На усіх управлінських рівнях пішла команда про підтримку «Відродження-Виродження».  Це був «ніж у спину». Руками Харківської райдержадміністрації у списки «Солідарності» були залучені найодіозніші представники ПР, які уособлювали собою джерело тієї самої мутної води, яка, як виявилось, так мила і обласній адміністрації сьогодення. Не буду детально описувати увесь той бруд, який супроводжував під прапорами «Солідарності» та «Відродження-Виродження» виборчий процес, добровільно-примусове залучення до списків як чиновників райадміністрації так і зручнослух’яних бюджетників, підлість продажних колаборантів тощо.

  Та врешті-решт: із складу 34 депутатів, незважаючи на увесь адміністративно-раклячий тиск ( у Харківській лексиці слово «ракло» означа «крадій» ) розподіл місць є таким:

«Відродження – Виродження»    --     10

«Солідарність»                              --       7

ВПУ                                                --       6          

«Наш край»                                    --       6

РПЛ                                                --       3

«Наша земля»                                --       2

Попереду запекла боротьба, якої могло б не бути.

 

Основні питання виборів ( на які у нас ряд версій відповідей )

Хто ж ви БПП «Солідарність?» Хто ж ви пане Райнін?

 

Житель міста Мерефи, Голова координаційної ради ГО «ПОСТУП», Депутатт Харківської обласної ради 6-го скликання

 

                                                                                               Анатолій Григорович Сергієнко