ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
АНOНСИ

Музей літератури запрошує на Щедрий вечір

Музей літератури запрошує на Щедрий вечір

 

Святкувати разом з щедрівками Щедрий вечір в День Святої Маланки запрошує Національний музей літератури України. 13 січня о 18:00 у Музеї запланована святкова програма «Вечір Щедрика на Маланки». Присутні артисти та музиканти ділитимуться своїми щедрівками та вітатимуть киян та гостей міста з приходом Старого Нового року.
На «Вечір Щедрика» до Музею завітають відомі музиканти з колективу Шпилясті Кобзарі, хлопці завжди ходять з бандурами та популяризують український традиційний інструмент, виконуючи на ньому сучасні українські та іноземні композиції. Цього разу Шпилясті Кобзарі виконають свої улюблені щедрівки та колядки.
Відомий і надзвичайно талановитий композитор, поет та виконавець, автор славнозвісної пісні «Меч Арея» та низки мелодійних музичних творів - Василь-Живосил Лютий прийде з Щедрою піснею до Національного музею літератури України.

 

Талановита українська актриса Центру Леся Курбаса, лауреат Премії імені Василя Стуса Галина Стефанова вже давно збирає різдвяну поезію українських письменників, таку кількість віншувань та віршових рядків, як пані Галина, зібрати складно і вона поділиться з присутніми своїм різдвяним настроєм та поезією.

 

Фольклорист Ярина Закальська розповість про традиційне святкування Маланки та проведення Старого Нового року в традиціях українського побуту. Які пісні виконувалися, яких тварин водили і навіть «вбивали» та у яких дівчат перевдягались українці в цей день – на ці питання дасть відповіді пані Закальська.

 

То ж запрошуємо відвідати Національний музей літератури України на свято Маланки!

 


Початок 13 січня о 18:00

 

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 11

 

Вхід у Музей за квитком.

 

Зустріч в соцмережах:

 

Фейсбук
Вкантакт

 

Для коментарів: 097 17 445 17, 093 2464614 Юлія