ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
АНOНСИ

Ше.Fest оголосив конкурс пісні на слова Шевченка

Ше.Fest оголосив конкурс пісні на слова Шевченка

Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» оголосив відкриття конкурсу акустичних пісень на слова з «Кобзаря» «Ше.Пісня». Пісенний конкурс відбувається вже вдруге, започаткований він фестивалем в 2016 році до 202-річчя народження Тараса Григоровича.

Організатор конкурсу, Юлія Капшученко-Шумейко коментує, що важливо фіксувати сприймання Шевченка в ХХІ столітті: «Потенціал та сила текстів з “Кобзаря” - неймовірна, тому для нашого фестивалю важливо стимулювати музикантів до адаптування текстів сучасниками, нам важливо, щоб текстовий алмаз Шевченка – набував нових форм, і огранку діаманту зараз, в 2017 році. Бо ж Шевченко хоч і два століття тому писав, але суто українські речі, які віддзеркалюють наше сьогодення та потребують перепрочитання».

9 березня, на день народження Тараса Шевченка у Києві відбудеться гала-концерт та нагородженні переможців конкурсу статуеткою та дипломами «Ше.Пісні». П’ятеро найкращих виконавців візьмуть участь у фінальному концерті в арт-пабі «Бочка на Подолі», що в Києві.

Зазначимо, що 2016 року відзнаку за найкраще акустичне виконання пісні отримав гурт «NAOMI» – за трек «Твої очі» (м. Черкаси), за найщиріше виконання статуетку отримав Віталій Радиш – пісня «Минають дні» (с. Кобаки Косівського р-ну Івано-Франківської обл.) та за найкращу музичну подачу вірша Шевченка нагороджений гурт «Тобі Здалося» за трек «І стеляться на папері» (Київ).

Нагадаємо, що в лютому 2016 року відбувався перший конкурс «Ше.Пісня», участь в якому взяли близько 50 виконавців з усієї країни.

Організатор конкурсу:  фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest та проект «Відео.Кобзар».

 

Умови конкурсу «Ше.Пісня»

Участь у конкурсі на краще виконання пісні в акустиці на слова Тараса Шевченка може взяти будь-який виконавець, який покладе слова з «Кобзаря» на музику.

Прийом заявок від музикантів відбуватиметься до 28 лютого 2017 року.
Відбиратимуться найкращі пісні конкурсною комісією, куди входять відомі музиканти та музичні критики.

За умовами конкурсу, в ньому можуть взяти участь акустичні виконавці. Не розглядаються заявки стилю поп та естради. Для акомпанування текстів Тараса Шевченка в рамках конкурсу можна використовувати лише акустичні інструменти.

Важливою умовою участі є дотримання авторських прав на твір. Права на музику мають належати учасникам конкурсу.

Для участі у конкурсі свої заявки надсилати можна за цією гул-формою https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWHSps2bqRvlWB5YyqL6l-Qhxpv4kHruoxI9JzpxnkT1Dynw/viewform
Запис треку може бути як аматорський, так і професійний, навіть у відео-форматі живого виконання. Якщо трек не записаний у студійній якості, організатори сприяють запису або зведенню пісні.

До фіналу відійдуть 10 учасників, які увійдуть до збірника акустичних пісень – CD-формату. Ці диски будуть розіслані на всі державні радіостанції країни. П’ятеро найкращих виконавців візьмуть участь у фінальному гала-концерті та нагородженні статуеткою та дипломами в арт-пабі «Бочка на Подолі», що в Києві 9 березня. Організатори частково покривають добирання іногородніх учасників.

 

Сторінки в соцмережах:

ФБ: https://www.facebook.com/she.pisnia/

ВК: https://vk.com/club116925636

Сайт: http://shefest.org.ua

Е-пошта: yulia-33@ukr.net

Для коментарів: 097 17 445 17, 093 246 46 14 Юлія