ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
НОВИНИ

УУБ. ПРОЗОРРО

УУБ. ПРОЗОРРО
став визначальним для української універсальної біржі.

З 1 серпня 2016 року почала повноцінно функціонувати нова система державних закупівель Prozorro. Було заявлено, що вона зможе допомогти державі суттєво зекономити бюджетні кошти та протидіяти корупції. Мова йшла про сотні мільйонів гривень і як наслідок дана тема набула жвавого резонансу в політичних та бізнесових колах держави. Але як виявилось, систему публічних закупівель можна використовувати і як ефективний інструмент для розширення ринків збуту та пошуку нових партнерів. Під час пілотного проекту погляди розділились на 2 протилежні табори. Прихильники системи очікували її запуск ентузіазмом, і зразу взяли на озброєння після релізу. Противники ж висловлювали скептичні думки і говорили про те, що дана ініціатива абсолютно нічого не змінить, а можливо навіть погіршить. Як показав час, останні почали інтенсивно переходити до табору прихильників.

 «Ми постійно проводимо навчальні семінари по Prozorro в різних містах України. В минулому році охочих було не дуже багато. Реєструвалося 10-15 чоловік. З початком нового року охочих відвідати семінар стало значно більше. Як правило, зал завжди повний. Це свідчить про те що інтерес до системи постійно зростає. Люди починають розуміти, що Prozorro корисна не тільки для держави, а і для бізнесу. Тож, запрошуємо всих бажаючих», - говорить Олексій Власенко, директор майданчика «Українська універсальна біржа». Отже, як говорять деякі учасники, що встигли прийняти участь в тендерах, до ProZorro можна відноситися по різному, але тільки не ігнорувати, бо це означає ігнорувати ринок збуту об’ємом понад 300 мільярдів гривень. Якщо Ви ще не взяли ProZorro на озброєння, то повинні розуміти, що рано чи пізно це зроблять конкуренти. Тож приймайте участь в тендерах і перемагайте!