ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
НОВИНИ

ВР. ЄМЕЦЬ

ВР. ЄМЕЦЬ
пояснив, як повернути КРИМ В УКРАЇНУ

Повернення Криму Україні залежить від того, чи готова українська влада йти на компроміси, визнавати так звану “оренду” та від продовження міжнародних економічних санкцій щодо Російськоі Федерації.

Про це заявив народний депутат фракціі “Народний фронт”, перший заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя Леонід Ємець в кулуарах парламенту.

“Допоки ми маємо сильну впевнену позицію, ми маємо дуже хороші шанси отримати Крим назад в рамках міжнародного законодавства. Сьогодні весь світ визнає, що Росія не мала права прийти і забрати в іншої країни її територію. Результатом того є санкції та підтримка майже усіх країн нашої позиції”, - заявив представник “Народного фронту”.

“Ми бачили, що навіть риторика Трампа жодним чином не перетинає цю межу дотримання міжнародного законодавства, тому що визнано Сполученими Штатами, Трампом, що Росія забрала Крим в України. І поки Крим не буде повернуто, санкції будуть триматись”, - заявив Ємець. 

Перший заступник голови Комітету з питань правової політики та правосуддя підкреслив, що якщо представники держави Україна “не підуть на компроміси, не визнають якісь “оренди”, не пропишуть якісь документи за якими Крим подарують РФ - рано чи пізно він повернеться”.

“Тому питання про настільки ми стійкі і готові пам'ятати, настільки Крим і ті люди, які там живуть, кримчани і сьогодні є заручниками російськоі агресії, - це є українці, і Крим є українським”, - резюмував народний депутат.