ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
НОВИНИ

ООН. МІСІЯ

ООН. МІСІЯ
в Україні провела брифінг

15 березня в Українському кризовому медіа-центрі Моніторингова Місія ООН з прав людини презентувала нову 17 доповідь.   Пані Фіона Фрейзер, голова Місії, зауважила на таких гострих питаннях як загрозливе становище людей що проживають в умовах перманентного пожвавлення бойових дій. Головний меседж Місії полягає у звернені до уряду України з вимогою-рекомендацією щодо поглиблення своєї участі у забезпеченні належних умов захисту прав людини.
                   наскільки  є перспективним  виконання цих рекомендацій питання  доволі суперечливе, оскільки вочевидь для здійснення належного контролю з дотримання прав людини в умовах військового конфлікту необхідно нейтралізувати причини конфлікту і повернути Україні контроль над територіями, а заразом і відповідальність уряду за безпечне для людини і її прав середовище. Інакше наполягання на виявленні більших зусиль українською владою у царині забезпечення прав людини містить певну двозначність, доважену виступом представника чергового інституту російських досліджень підтримки Україною тероризму на Донбасі. До честі представника моніторингової Місії, котра відмовилась коментувати дану заяву спостережна місія не перетворилась на відвертий шантаж уряду України. Толерантність українського суспільства до російських провокацій була порушена традиційним гаслом громадянської зневаги – ганьба, і обмін інформацією продовжився у звичному режимі.
                     На питання журналіста інформаційного агентства  «Нація» чи знаходяться на порядку денному Місії питання дотримання прав дитини, насильства в сім’ї  пані Фрейзер ухилилась від прямої відповіді наполягаючи на більш очевидних загрозах, таких як перетинання дітьми зони враженості вогнем противника при відвідуванні закладів освіти. Що в принципі зрозуміло, оскільки зовнішні і безпосередні загрози життю і здоров’ю дітей легше піддаються фіксації аніж ті що потребують особливих, трудомістких методик, застосування яких  ускладнене надзвичайною ситуацією на лінії зіткнення. Тим не менше якщо подібні складнощі не зменшують вимоги з забезпечення урядом належної гуманітарної ситуації, то чим  «Моніторингова Місія ООН з прав людини в Україні» гірша?

Ігор ФІЛІПЕНКО