Департамент культури м. Києва
Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”
30-й театральний сезон
РЕПЕРТУАР НА ЛИСТОПАД 2017 р.
вул. Ярославів Вал, 14-б
2 четвер |
Корній Чуковський |
ТАРАКАНИЩЕ (казка для дітей і дорослих) |
Поч. о 12:00 |
2 четвер |
Анатолій Крим |
ПОСТІЛЬ БРАТИ БУДЕТЕ?!?! (любовний брудершафт) |
|
3 п’ятниця |
Михайло Жванецький |
У ЧОРНОГО МОРЯ (комедія) |
ПРЕМ’ЄРА |
4 субота |
Аґнєшка Осецька |
СМАК ЧЕРЕШНІ (музична любовна авантюра) |
ПРЕМ’ЄРА |
5 неділя |
Марсель Мітуа |
«ДИВНИЙ СВІТ ТЕАТРУ» (комедія) |
|
7 вівторок |
Михайло Жванецький |
У ЧОРНОГО МОРЯ (комедія) |
ПРЕМ’ЄРА |
8 середа |
Жан-Жак Брікер та Моріс Ласег |
«ТО, ЧТО СКРЫВАЮТ ФРАНЦУЗЫ» (комедія 16 + у ритмі “босанова”) |
|
10 п’ятниця |
П’єр Пальмад та Крістоф Дютюрон |
СХОЖЕ НА ЩАСТЯ (комедія) |
|
11 субота |
Ерік-Емманюель Шмітт |
ОСКАР – БОГУ (діалог з таїною) |
|
12 неділя |
Булат Окуджава |
«В БАРАБАННОМ ПЕРЕУЛКЕ» (вокзальна історія у 27 картинах) |
|
15 середа |
Леонід Жуховицький |
«ПРИНЦЕСА ТА САЖОТРУС» (казкова історія) |
Поч. о 14:00 |
15 середа |
Віктор Аїм |
ВИПАДКОВЕ ТАНГО (трагікомічне балансування) |
|
16 четвер |
Корній Чуковський |
ТАРАКАНИЩЕ (казка для дітей і дорослих) |
Поч. о 12:30 |
16 четвер |
Генрік Ібсен
|
«ПРИМАРИ» (драма) |
|
17 п’ятниця |
Леонід Жуховицький |
«ПРИНЦЕСА ТА САЖОТРУС» (казкова історія) |
Поч. о 13:30 |
17 п’ятниця |
Євгенія Чуприна |
ЦВЄТАЄВА+ПАСТЕРНАК (роман життя) |
|
18 субота |
Ерік-Емманюель Шмітт |
ОСКАР – БОГУ (діалог з таїною) |
|
19 неділя |
Кобо Абе |
ЖІНКА У ПІСКАХ (притча) |
|
21 вівторок |
Корній Чуковський |
ТАРАКАНИЩЕ (казка для дітей і дорослих) |
Поч. о 12:00 |
23 четвер |
Корній Чуковський |
ТАРАКАНИЩЕ (казка для дітей і дорослих) |
Поч. о 13:00 |
24 п’ятниця |
Микола Вінграновський |
ПРЕКРАСНИЙ ЗВІР У СЕРЦІ (хореодрама) |
|
25 субота |
Марсель Мітуа |
«ДИВНИЙ СВІТ ТЕАТРУ» (комедія) |
|
26 неділя |
Леонід Жуховицький |
«ПРИНЦЕСА ТА САЖОТРУС» (казкова історія) |
Поч. о 12:00 |
26 неділя |
Віктор Аїм |
ВИПАДКОВЕ ТАНГО (трагікомічне балансування) |
|
27 понеділок |
Генрік Ібсен
|
«ПРИМАРИ» (драма) |
|
29 середа |
Лев Хохлов за твором Денієла Кіза |
ДОВЕРШЕНИЙ ЧАРЛІ (іронічна мелодрама для повнолітніх) |
|
30 четвер |
Євгенія Чуприна |
ЦВЄТАЄВА+ПАСТЕРНАК (роман життя) |
|
Початок вистав о 19:00
Перед початком вистав – відпочинок у музичній вітальні!
МІКРОСЦЕНА ( вул. Ярославів Вал, 16)
5 неділя |
Алессандро Барікко |
НОВЕЧЕНТО (1900-й) (нараторія) |
|
8 середа |
Франсуаза Саган |
ЗАНОЗА (мелодрама) |
|
10 п’ятниця |
Іван Вирипаєв |
ТАНЕЦЬ «ДЕЛІ» (Нова Драма) |
|
16 четвер |
Драґослав Михаїлович |
БІЙ З ТІННЮ (за романом «Коли цвіли гарбузи») |
|
23 четвер |
Світлана Алексієвич |
«О РОМЕО И ДЖУЛЬЕТТЕ… ТОЛЬКО ЗВАЛИ ИХ МАРГАРИТА И АБУЛЬФАЗ» (документальна драма) |
|
24 п’ятниця |
Олена Дудич Андрій Гузій |
«РЫЧАЩИЙ ВОРОБЕЙ. ЭДИТ ПИАФ» (сповідь) |
|
30 четвер |
Іван Вирипаєв |
ТАНЕЦЬ «ДЕЛІ» (Нова Драма) |
|
Початок вистав о 19:30
Художній керівник - Народний артист України Олексій Кужельний
Замовлення та бронювання квитків за телефонами:
044-272-41-88 063-937-57-13
096-677-57-80 050-410-38-65
Департамент культури м. Києва
Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”
30-й театральний сезон
РЕПЕРТУАР НА ЖОВТЕНЬ 2017 р.
вул. Ярославів Вал, 14-б
2 понеділок 16 понеділок |
Лев Хохлов за твором Денієла Кіза |
ДОВЕРШЕНИЙ ЧАРЛІ (іронічна мелодрама для повнолітніх) |
|
5 четвер 24 вівторок |
Генрік Ібсен
|
«ПРИМАРИ» (драма) |
ПРЕМ’ЄРА |
6 п’ятниця 22 неділя |
Євгенія Чуприна |
ЦВЄТАЄВА+ПАСТЕРНАК (роман життя) |
|
7 субота 8 неділя 28 субота |
Булат Окуджава |
«В БАРАБАННОМ ПЕРЕУЛКЕ» (вокзальна історія у 27 картинах) |
|
8 неділя 29 неділя |
Леонід Жуховицький |
«ПРИНЦЕСА ТА САЖОТРУС» (казкова історія) |
Поч. о 12:00 |
12 четвер |
Леонід Жуховицький |
«ПРИНЦЕСА ТА САЖОТРУС» (казкова історія) |
Поч. о 12:30 |
12 четвер 29 неділя |
Жан-Жак Брікер та Моріс Ласег |
«ТО, ЧТО СКРЫВАЮТ ФРАНЦУЗЫ» (комедія 16 + у ритмі “босанова”) |
|
13 п’ятниця 31 вівторок |
П’єр Пальмад та Крістоф Дютюрон |
СХОЖЕ НА ЩАСТЯ (комедія) |
|
14 субота 20 п’ятниця |
Марсель Мітуа |
«ДИВНИЙ СВІТ ТЕАТРУ» (комедія) |
ПРЕМ’ЄРА |
15 неділя |
Кобо Абе |
ЖІНКА У ПІСКАХ (притча) |
|
18 середа |
Ерік-Емманюель Шмітт |
ОСКАР – БОГУ (діалог з таїною) |
|
19 четвер |
Йосип Бродський, Олександр Вертинський, Олександр Галич |
«НИОТКУДА С ЛЮБОВЬЮ…» (емігрантський мюзикл) |
|
21 субота |
Віктор Аїм |
ВИПАДКОВЕ ТАНГО (трагікомічне балансування) |
|
23 понеділок
|
Леопольд фон Захер-Мазох |
«ДОН ЖУАН З КОЛОМИЇ» (сороміцькі історії, розказані одним поважним коломийським паном...) У рамках проекту «Нема провінції в культурі» Мистецьке об’єднання «FRANCO-театр» |
ПРЕМ’ЄРА |
26 четвер |
Михайло Жванецький |
У ЧОРНОГО МОРЯ (комедія) |
ПРЕМ’ЄРА |
27 п’ятниця |
Анатолій Крим |
ПОСТІЛЬ БРАТИ БУДЕТЕ?!?! (любовний брудершафт) |
|
Початок вистав о 19:00
Перед початком вистав – відпочинок у музичній вітальні!
МІКРОСЦЕНА ( вул. Ярославів Вал, 16)
1 неділя |
Франсуаза Саган |
ЗАНОЗА (мелодрама) |
|
5 четвер |
Драґослав Михаїлович |
БІЙ З ТІННЮ (за романом «Коли цвіли гарбузи») |
|
7 субота |
Світлана Алексієвич |
«О РОМЕО И ДЖУЛЬЕТТЕ… ТОЛЬКО ЗВАЛИ ИХ МАРГАРИТА И АБУЛЬФАЗ» (документальна драма) |
|
11 середа |
Алессандро Барікко |
НОВЕЧЕНТО (1900-й) (нараторія) |
|
12 четвер 26 четвер |
Іван Вирипаєв |
ТАНЕЦЬ «ДЕЛІ» (Нова Драма) |
|
21 субота |
Іван Вирипаєв |
«ІЛЮЗІЇ» (трагікомедія) У рамках проекту «Заявка на успіх» Театр-студія «БІЛА ВОРОНА» |
ПРЕМ’ЄРА |
22 неділя |
Олена Дудич Андрій Гузій |
«РЫЧАЩИЙ ВОРОБЕЙ. ЭДИТ ПИАФ» (сповідь) |
|
28 субота |
Михайло Веллєр |
ХОЧУ В ПАРИЖ (анекдот не без моралі) |
ПРЕМ’ЄРА |
Початок вистав о 19:30
Художній керівник - Народний артист України Олексій Кужельний
Замовлення та бронювання квитків за телефоном 272-41-88
Департамент культури м. Києва
Київська академічна майстерня театрального мистецтва “Сузір’я”
30-й театральний сезон
РЕПЕРТУАР НА ВЕРЕСЕНЬ 2017 р.
вул. Ярославів Вал, 14-б
8 п’ятниця 30 субота |
Генрік Ібсен
|
«ПРИМАРИ» (драма) |
ПРЕМ’ЄРА |
9 субота |
Марсель Мітуа |
«ДИВНИЙ СВІТ ТЕАТРУ» (комедія) |
ПРЕМ’ЄРА |
10 неділя 17 неділя |
Йосип Бродський, Олександр Вертинський, Олександр Галич |
«НИОТКУДА С ЛЮБОВЬЮ…» (емігрантський мюзикл) |
|
12 вівторок |
Лев Хохлов за твором Денієла Кіза |
ДОВЕРШЕНИЙ ЧАРЛІ (іронічна мелодрама для повнолітніх) |
|
13 середа 23 субота |
Булат Окуджава |
«В БАРАБАННОМ ПЕРЕУЛКЕ» (вокзальна історія у 27 картинах) |
|
14 четвер |
П’єр Пальмад та Крістоф Дютюрон |
СХОЖЕ НА ЩАСТЯ (комедія) |
|
15 п’ятниця |
Ерік-Емманюель Шмітт |
ОСКАР – БОГУ (діалог з таїною) |
|
16 субота |
Олена Дудич Андрій Гузій |
«РЫЧАЩИЙ ВОРОБЕЙ. ЭДИТ ПИАФ» (сповідь) |
до Ювілею актриси Олени Дудич |
19 вівторок |
Віктор Аїм |
ВИПАДКОВЕ ТАНГО (трагікомічне балансування) |
|
20 середа |
Кобо Абе |
ЖІНКА У ПІСКАХ (притча) |
|
22 п’ятниця |
Анатолій Крим |
ПОСТІЛЬ БРАТИ БУДЕТЕ?!?! (любовний брудершафт) |
|
24 неділя |
Леонід Жуховицький |
«ПРИНЦЕСА ТА САЖОТРУС» (казкова історія) |
Поч. о 12:00 |
24 неділя |
Марсель Мітуа |
«АКОМПАНІАТОР» (трагіфарс) У рамках проекту «Нема провінції в культурі» Хмельницький міський моно-театр «КУТ» |
ПРЕМ’ЄРА |
29 п’ятниця |
Жан-Жак Брікер та Моріс Ласег |
«ТО, ЧТО СКРЫВАЮТ ФРАНЦУЗЫ» (комедія 16 + у ритмі “босанова”) |
|
Початок вистав о 19:00
Перед початком вистав – відпочинок у музичній вітальні!
МІКРОСЦЕНА ( вул. Ярославів Вал, 16)
14 четвер |
Франсуаза Саган |
ЗАНОЗА (мелодрама) |
|
15 п’ятниця |
Драґослав Михаїлович |
БІЙ З ТІННЮ (за романом «Коли цвіли гарбузи») |
|
19 вівторок 29 п’ятниця |
Іван Вирипаєв |
ТАНЕЦЬ «ДЕЛІ» (Нова Драма) |
|
20 середа |
Світлана Алексієвич |
«О РОМЕО И ДЖУЛЬЕТТЕ… ТОЛЬКО ЗВАЛИ ИХ МАРГАРИТА И АБУЛЬФАЗ» (документальна драма) |
|
24 неділя |
Михайло Веллєр |
ХОЧУ В ПАРИЖ (анекдот не без моралі) |
ПРЕМ’ЄРА |
Початок вистав о 19:30
Художній керівник - Народний артист України Олексій Кужельний