ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
ПАНОРАМА

МУЛЬТИПЛЕКС ПЛЮС САМСУНҐ

МУЛЬТИПЛЕКС ПЛЮС САМСУНҐ

Найбільша кіномережа України «Мультиплекс Холдинг» спільно з компанією «Samsung Electronics Україна» розширює географію кінотеатрів віртуальної реальності і перезапускає проект Samsung VR Cinema. Одним з постачальників VR-контенту стане Discovery Networks CEEMEA[1], підрозділ провідної мовної компанії в області платного ТБ Discovery Communications. У партнерстві з компанією VRX Cinema вона надасть видовищні програми для показу в рамках проекту. Україна - перша країна в СНД, де відвідувачі кінотеатрів зможуть дивитися програми в VR-форматі від лідера телеіндустрії.

 

В рамках договору з кінодистриб'ютором VRX Cinema Discovery Networks буде поставляти по три кращих програми в форматі 360°   кожні два місяці. Найближчим часом відвідувачі кінокомплексів MULTIPLEX зможуть побачити дві VR-прем'єри Discovery Networks -Discover Italy і Extreme Ride. Перша з них запрошує у віртуальну подорож по Італії: вона дає можливість прогулятися по вузьких вуличках старих міст, покататися на велосипеді по бруківці, заглянути в затишні ресторанчики і проплисти на гондолі по каналах Венеції. Проект Extreme Ride дає можливість відчути смак адреналіну, який відчуває учасник екстремального заїзду. Глядачі побачать світ очима серфера, який підкорює високу хвилю, спустяться на велосипеді з гори Тамалпаіс в Каліфорнії, проїдуть на фрібордінг по Сан-Франциско і здійснять спуск на гірських лижах з легендарним американським спортсменом Боде Міллером - володарем шести олімпійських медалей з гірськолижних видів спорту.

 

В даний час відчути ефект повної присутності і подивитися новинки кіномани можуть в новому VR-кінотеатрі мережі MULTIPLEX в столичному торгово-розважальному центрі Lavina Mall за адресою Берковецька, 6Д. Зал розрахований на 16 місць, вартість квитка 50 грн за один фільм тривалістю близько 10 хвилин. В Samsung VR Cinema глядачам на час сеансу надаються окуляри віртуальної реальності Samsung Gear VR.

 

«Укладена угода дуже важлива для нас, оскільки воно робить Україну першою країною на теренах СНД, де VR-контент Discovery Networks буде регулярно показуватися в кінотеатрах, - каже Анна Пак, віце-президент, керуючий директор Discovery Networks в Північно-Східній Європі. Сподіваємося, що завдяки нашому контенту глядачі відкриють для себе нові міста і країни. ».

 

 «Ми завжди стежимо за інноваціями в світі і трендами на ринку. Технологія віртуальної реальності стала проривом, і ми пишаємося відкриттям першого в Україні VR-кінотеатру в ТРЦ Lavina Mall. До кінця 2017 ми плануємо відкрити VR Cinema by Samsung ще в 9 кінотеатрах мережі », - говорить Віталій Писаренко, комерційний директор «Мультиплекс Холдинг».

 

«Технологія віртуальної реальності - найперспективніший напрямок в сфері відеоконтенту, що відкриває неймовірні можливості для отримання емоцій і унікальних вражень для нашого глядача, а також дає нові можливості для показу спеціально створеного VR контенту, що виходять в широкий прокат блокбастерів», - коментує Анастасія Давидова, маркетинг директор «Мультиплекс Холдинг».

 

«Samsung орієнтується на підвищення стандарту для VR-вражень, роблячи їх ще більш доступними і забезпечуючи високу якість. Співпраця з новими партнерами допомагає нам відкрити додаткові можливості для шанувальників VR контенту і продемонструвати нашу прихильність надання досвіду, який робить неможливе можливим », - додає Віталій Кузнєцов, керівник департаменту мобільних пристроїв компанії« Samsung Electronics Україна ».

 

 

 

 

 

***

Інформаційна довідка

 

Discovery Communications

 (Nasdaq: DISCA, DISCB, DISCK) пропонує глядачам портфоліо преміальних телеканалів з пізнавальним і розважальним контентом, заснованим на події реального життя, а також спортивних заходах. Мовлення Discovery Communications на ефірній і платній основі охоплює понад 220 країн світу із загальною кількістю глядачів понад 3 млрд осіб. У портфоліо Discovery входять всесвітньо відомі канали Discovery Channel, TLC, Animal Planet, Discovery Science і інші, а також Oprah Winfrey Network в США, Discovery Kids в Латинській Америці і Eurosport, який є провідним постачальником преміального спортивного контенту в Європі. Discovery взаємодіє з аудиторією, використовуючи інноваційні цифрові продукти і сервіси Discovery VR, Seeker і SourceFed Studios, а також технології OTT і TV Everywhere. Контент Discovery доступний в додатках і сервісах Eurosport Player, Dplay, Discovery K! Ds Play і Discovery GO. У Центральній і Східній Європі, на Близькому Сході і в Африці 20 каналів Discovery охоплюють 552 млн глядачів в 109 країнах і регіонах, транслюючи контент на 21 мові.

 

Довідка про компанію «Мультиплекс Холдинг»

Компанія «Мультиплекс

​ ​

Холдинг» (мережа багатозальних кінотеатрів) заснована в 2003 році. C 2009-го року «Мультиплекс

​ ​

Холдинг» зайняв лідируючі позиції на кінотеатральному ринку України. Компанія експлуатує 22 багатозальних кінотеатрів в наступних містах: Київ, Кривий Ріг, Миколаїв, Черкаси, Рівне, Хмельницький, Житомир, Херсон, Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Чернігів, Харків, Полтава, Львів. «Мультиплекс

​ ​

Холдинг» є лідером на ринку України з часткою ринку більше 30%.

 

Сайт мережі кінотеатрів Multiplex: www.multiplex.ua.

 

 

 

 

 

Про компанію Samsung Electronics

Samsung Electronics Co., Ltd. втілює в життя передові ідеї і впроваджує інноваційні технології, надихаючи людей і формуючи майбутнє споживчого ринку в світі смартфонів, носяться пристроїв, планшетів, камер, телевізорів, побутових приладів, медичних пристроїв, мережевих систем, рішень пам'яті, напівпровідників і світлодіодних рішень. Для отримання більш докладної інформації відвідайте розділnews.samsung.com.

 

 

Довідка про компанію «VRX Cinema»

 

Компанія «VRX Cinema» була створена як високотехнологічний стартап в сфері віртуальної реальності.

Компанія створює кращі технології на стику розробки спеціалізованого програмного забезпечення по

 

синхронного управління окулярами віртуальної реальності і моделі кінодистриб'ютора за фільмами у форматі 360. Компанія досягла домовленостей з кращими світовими студіями-виробниками фільмів у форматі 360 і з радістю представить їх фільми в українських VR Cinema спільно з компаніями Samsung Electronics і "Мультиплекс Холдинг", забезпечуючи максимально можливу на сьогодні щільну сітку мовлення в 16 нових локалізованих фільмів у форматі 360 на рік.​

 

 

Про компанію Samsung Electronics