Житомирська
область
НОВИНИ

ЖИТОМИР. МЕРІЯ

ЖИТОМИР. МЕРІЯ
провела екскурсію для студентів

Комунікація із народом є важливим обов’язком представників влади. Особливо цінним є спілкування з молоддю та підтримання із нею дружніх стосунків, оскільки вона є майбутнім української нації.

19 вересня Житомирська міська рада запросила до себе на екскурсію майбутніх журналістів — студентів факультету журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка. Із усмішкою на обличчі студентів зустріла Катерина Газарова, старший інспектор управління по зв’язках з громадськістю.

На початку екскурсії молодь ознайомили із історією самої будівлі Мерії. За реставрованими кімнатами приховується цікава історія, в написанні якої взяла участь велика кількість відомих діячів культури.

Після історичного екскурсу, пані Катерина показала зал засідань Житомирської міської ради. Ознайомила із особливостями роботи депутатів, провівши невелике засідання. Серед студентів було обрано голову та його секретаря, інша частина зала була депутатами та, відповідно, журналістами. На кону розглядалися питання, які турбували юних “депутатів” найбільше.

Із представників керівництва на зустріч із молоддю прийшла Наталія Чиж, секретар Житомирської міської ради. Вона розповідала про трудові будні в органі місцевого самоврядування. Ознайомила із проектом “Бюджет участі” і про його важливість. Запевнила, що Житомир потребує свіжих і креативних ідей зі світлих голів. Закликала приходити на голосування в перших числах жовтня, бо кожний голос вирішує майбутнє міста.

На цій ноті екскурсія закінчилась. Пані Катерина запевнила, що Житомирська мерія завжди готова до співпраці з кожним громадянином міста.

 

Володимир ШТЕРНОВ