ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
НОВИНИ

УК. КЛАБЕРИ

УК. КЛАБЕРИ
обговорили питання, чому український парламент дляється з розглядом законопроектів про державну мову

12 лютого 2018 року  відбулося чергове 455 засідання Українського клубу під головуванням Романа Кухарука. З доповіддю на тему "Чому Верховна Рада зволікає з ухваленням законопроекту про державну мову" виступив голова ради старійшин УК Антон Варварич.
В обговоренні взяли участь Анатолій Горовий, Віра Свистун, Тетяна Шпичук, Олександер Ткачук, Віктор Горбач, Богдан Гринюк, Олександер Кучеренко, Костянтин Корчемний, Ярослав Кайданович та Валерій Фісун.

За підсумками круглого столу доповідачу Антону Варваричу доручено підготувати текст звернення до голови Верховної Ради України Андрія Парубія з вимогою внести до сесійної зали мовні законопроекти. Як тільки звернення буде готове, воно буде належним чином оформлене і спрямоване до канцелярії парламенту.

Клабери належним чином відредагували та ухвалили (Антон Варварич проголосував проти) ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ.

Тетяні Шпичук доручено підготувати на наступне засідання пакет пропозицій про підготовку та видання літературного альманаху.