ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
ПАНОРАМА

У БІБЛІОТЕЦІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ПРАЦЮЄ КАВАЛЕР ОРДЕНА МОСКОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ

У БІБЛІОТЕЦІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ ПРАЦЮЄ КАВАЛЕР ОРДЕНА МОСКОВСЬКОЇ ЦЕРКВИ

Сьогодні день бібліотек.

Хотілося би привітати, але...

Три факти цензури у Київській бібліотеці імени Лесі Українки свідчать про чітко вибудувану систему цензури у сій з дозволу сказати установі.

1. Цензурування директрисою програми Анатолія Горового про Володимира Кобилянського. Горовий змовчав, ба навіть підтримав сей акт.

2. Недопуск карикатури на президента України на виставку Олега Смаля, яка організована на запрошення  Анатолія Горового. Горовий змовчав,  ба навіть підтримав сей акт.

3. Назва книжки КВИТОК НА ГЕЛІКОН. Горовий змовчав.

Чому він так себе поводить?

Яка тому причина?

Страх?

Можливість сумнівної самореалізації?

Любов до цензури?

Скриня вельми просто відкривається.

ВІн -- кавалер церковного ордена Московської церкви. А там, де орден, там і цінности.

Хіба ні?

Максим ОСТЮКОВІЧ

Довідка Деснянської РДА:

Анатолій Горовий має ґрунтовну освіту історика (закінчив Національний Київський університет ім. Тараса Шевченка). Історик, поет, драматург, прозаїк, актор, мистецтвознавець і, нарешті, художник. Нагороджений орденом преподобного Аґапіта Печерського за сценарій та виконання головної ролі у фільмі «Стріла заздрощів»

Довідка з вікіпедії:

Орден преподобного Агапіта Печерського — це загальноцерковний орден Української Православної Церкви (Московського Патріархату). Його встановлено для відзначення лікарів та медичних працівників за відданість у справі служіння згідно з євангельським завітом.

Загальні положення

Орден преподобного Агапіта Печерського встановлено для нагородження лікарів та медичних працівників за відданість у справі служіння згідно з євангельським завітом.

Нагородження орденом здійснюється за благословенням Предстоятеля Української Православної Церкви.

Особі,нагородженій орденом, вручаються орден і грамота.

Нагородження вдруге,з врученням одного й того ж ордена одного й того ж ступеня,не проводиться.

Орденом нагороджуються громадяни України та іноземні громадяни.

Відзнака "Орден преподобного Агапіта Печерського" має три ступені. Найвищим ступенем ордена є І ступінь.

Нагородження орденом проводиться послідовно,починаючи з III ступеня.

Порядок представлення до нагородження

Нагородження проводиться за поданням правлячих архієреїв на ім'я Митрополита Київського та всієї України. Вносити пропозиції про нагородження орденом можуть також органи законодавчої,виконавчої та судової влади.

Рішення про нагородження приймається Комісією з нагороджень.

Порядок вручення

Вручення ордена проводиться в урочистій обстановці.

Орден, як правило, вручає Предстоятель Української Православної Церкви або, за його благословенням, єпархіальний архієрей.

Орден носять з правого боку грудей.

У випадку втрати (псування) ордена дублікат не видається.

Вигляд

Орден І ступеня виготовляється з латуні та покривається позолотою (товщина покриття - 0,2 мк). Відзнака має форму хреста з медальйоном у центрі, на який накладено рельєфне зображення преподобного Агапіта, покрите сріблом (товщинна покриття - 9 мк). Під зображенням - позолочений лавровий вінок, покритий зеленою емаллю. Німб преподобного прикрашено 14 стразами зеленого кольору. Сторони хреста залито емаллю зеленого кольору. На зворотному боці - застібка для прикріплення ордена до одягу та вигравіювано номер відзнаки. Розмір відзнаки між протилежними кінцями хреста - 82x55 мм розмір медальйона - 50x37 мм.

Орден II ступеня такий самий, як і І ступеня, весь медальйон із зображенням преподобного Агапіта покрито сріблом і чорнінням (товщина покриття - 9 мк). Лавровий вінок під зображенням - позолочений, без емалі. Сторони хреста залито емаллю зеленого кольору. Орден III ступеня такий самий, як і II ступеня, але вкритий сріблом без чорніння (товщина покриття - 9 мк) та не має вінка.