ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Утворений:1930

Населення:    55 608

Площа:    1276,8 км²

Густота населення:43,580 осіб/км²

Поштові індекси:09130—09185

Телефонні коди:380-4463

Населені пункти та ради

Районний центр:Біла Церква

Кількість міських рад:1

Кількість селищних рад:1

Кількість сільських рад:34

Кількість міст:1

Кількість смт:1

Кількість сіл:58

Районна влада

Адреса адміністрації:09117, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 2, 5-33-73

Голова РДА:Немна Андрій Якович

Голова районної ради:Олійник Валерій Павлович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
ПАНОРАМА

ХРОНІКА ПОДІЙ В БІЛОЦЕРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ

ХРОНІКА ПОДІЙ В БІЛОЦЕРКІВСЬКОМУ РАЙОНІ

БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

 

Офіційні новини

День скорботи і вшануванню пам'яті жертв війни в Україні

 

22 червня на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на території району було приспущено Державний Прапор України.

 

Релігійними організаціями в цей день було проведено панахиди пам`яті жертв війни в Україні.

 

22 червня за участю керівництва райдержадміністрації, делегації райдержадміністрації, виконкомів місцевих рад району, ветеранських громадських організацій  проведено мітинг та урочисту церемонію покладання квітів до пам`ятника загиблих воїнів (м. Узин, парк Слави).

 

22 червня у кожному населеному пункті району відбулися урочистості, присвячені відзначенню Дня Скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні, покладання вінків і квітів до пам`ятників загиблим у Великій Вітчизняній війні 1941- 45 років.

 

 

21 червня в приміщенні райдержадміністрації відбулися заходи, приурочені Дню Скорботи та вшануванню пам'яті жертв війни в Україні та 72-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Олійник В.П.   наголосив, що двадцять друге червня 1941 року - одна із найсумніших дат в нашій історії, початок Великої Вітчизняної війни. Цей день нагадує нам про всіх загиблих, закатованих у фашистській неволі, які померли. Звертаючись до ветеранів, В. Олійник подякував їм за мирне небо, за можливість жити і працювати на благо України. Побажав всім міцного здоров’я, миру та щастя. Лунали пісні воєнних років у виконанні ветеранів, учасників групи “Пам'ять”.

Керівники району, громадськість, мешканці міста хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до пам'ятника воїнам, що загинули в боях 1941 -1945 років.

Делегація Білоцерківського району на чолі з головою районної державної адміністрації Немною А.Я. взяли участь у заходах, приурочених Дню Скорботи та вшануванню пам'яті жертв війни в Україні та 72-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років на території Національного музею - заповідника „Битва за Київ у 1943 році” (с. Нові Петрівці Вишгородського району).

 

Урочисте зібрання з нагоди Дня державного службовця

Враховуючи роль державної служби в процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави, Президент України своїм Указом від 4 квітня 2003 року встановив професійне свято – День державної служби, яке відзначається щороку 23 червня.

Напередодні, 21 червня перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації В.Гринчук привітав державних службовців Білоцерківського району з професійним святом. Наголосив, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості та бажання служити людям. Кращих державних службовців було нагороджено Подяками голови  Білоцерківської районної державної адміністрації.

 

Здорова нація – запорука успішної держави

 

21 червня начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Кравченко О.П. завітала в дошкільний навчальний заклад «Ялинка» Трушківської сільської ради, де відбулися спортивні змагання «Веселі старти» серед дітей дошкільних навчальних закладів Білоцерківського району. 100 діток взяли участь у змаганнях із 8 видів спорту.

Змагання були емоційними, кожний хотів здобути перемогу. Всі учасники змагань отримали подарунки.

У своєму виступі Оксана Павлівна зауважила, що турбота про фізичне здоров'я дитини завжди залишається одним із головних напрямків соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича. У всіх дошкільних навчальних закладах обладнані спортивні майданчики. Ефективність роботи по фізичному вихованню в закладах забезпечується комплексним застосуванням традиційних засобів фізичного виховання: фізичні вправи, заняття з фізичної культури, ранкова гімнастика, гімнастика пробудження після денного сну, загартовуючі процедури, фізкультурні свята та розваги «Тато, мама, я – спортивна сім’я», спартакіади, рухливі ігри, самостійна рухова діяльність, дні та тижні здоров’я. Цікаво і змістовно у всіх закладах пройшов фестиваль «Гармонія руху». Робота, що проводиться з фізичного виховання, сприяє цілеспрямованому формуванню у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

 

Об'їзд полів

Нещодавно в районі закінчилася посівна, а нині тривають роботи з догляду за посівами. Саме це зібрало у чергову оглядову поїздку представників різних господарств на чолі з головою Білоцерківської районної державної адміністрації А. Немною.

Метою поїздки, маршрут якої проліг Узинською зоною, було не тільки оглянути посіви, але й запозичити одне в одного досвід, поділитися секретами задля отримання кращих врожаїв. А ще - передбачити їх можливі обсяги і, звичайно, економічний зиск.  Згідно з маршрутом, учасники поїздки оглянули горохові поля, демонстраційні посіви різних сортів пшениці та ячменю, поля цукрових буряків, молоді сходи соняшнику. Наші поля радують око і це справді так, адже задля отримання бажаних результатів невпинно проводиться пошук більш доцільних технологій, застосовуються наукові досягнення.

Особливо порадували види на майбутній урожай господарства: ТДВ “Терезине” (де присутні мали можливість оглянути демонстраційні посіви, а П. Головань, представник центру “БОСФ”, широко висвітлив механізми впровадження нових технологій у вирощуванні зернових та зерно-бобових рослин), ТОВ “АФ Узинська”, ТОВ “АФ Дім” та інші. Зацікавило присутніх впровадження технології “NAUTIL”, яку використовує вже шостий рік у своїй діяльності господарство ТОВ “Мрія” керівник, кандидат сільськогосподарських наук Войтовик Михайло Вікторович. Важливим є той факт, що на обробку 1 га землі використовується 22 л. палива. Основна мета технології - збереження родючості грунту та економічний ефект. Радує, що дану технологію почали застосовувати два господарства: АФ “Узинська ” та ТОВ“Михайлівське”.                                                                                           Нелегка праця аграріїв повинна давати гідні здобутки від яких залежить не тільки їхній особистий добробут і процвітання, а й успіх району в цілому.

Виїзна прес-конференція

20 червня голова Білоцерківської райдержадміністрації Андрій Немна провів чергову виїзну тематичну прес-конференцію для засобів масової інформації, під час об'їзду полів Білоцерківщини. Темою прес-конференції стало актуальне питання сьогодення - Підготовка підприємств агропромислового комплексу району до збирання зернових та зернобобових культур урожаю 2013 року .

Андрій Якович розповів журналістам, що з метою належної підготовки до проведення жнив, ним прийнято розпорядження щодо забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж на території району та затверджено план заходів щодо їх проведення. Крім того, для допомоги господарствам і контролем за якістю робіт та дотриманням техніки безпеки, створено штаб по проведенню збиральних робіт, який він особисто очолює.

Також голова райдержадміністрації зазначив, що згідно аналізу заключного звіту про підсумки сівби ярих культур під урожай 2013 року, в господарствах всіх форм власності підлягає обмолоту зернових та зернобобових культур – 48 564 га, в тому числі: по сільськогосподарських підприємствах – 39800 га,

з них: рання група зернових та зернобобових – 27 295 га, в тому числі: сільськогосподарські підприємства – 19966 га.

А.Немна проінформував журналістів, що для проведення жнив в сільськогосподарських підприємствах є в наявності 132 комбайн різних марок. З них: вітчизняного виробництва – 79 одиниць, іноземного – 53 одиниць. Обслуговування приватного сектору забезпечать 26 комбайнів вітчизняного виробництва та 27 комбайнів іноземного виробництва. А готовність техніки до проведення жнив становить 90%.

Очільник району зауважив, що найкращий стан техніки мають такі господарства як: ТДВ «Терезине», ТОВ АФ «Глушки», СВК ім. Щорса, ПОП АФ «Узинська», СФГ «ЛАД», ПрАТ «Маки», ТОВ  АФ «Матюші».

Також голова адміністрації повідомив присутнім, що  в нинішньому році Аграрним фондом проводиться закупівля зерна пшениці та ячменю урожаю 2013 року з оплатою 50% вартості зерна при підписанні угоди, а решти 50% після здачі зерна. Зокрема , ДП ДГ ім.9 Січня уклали угоду з Аграрним фондом на закупівлю 2700 тн зерна озимої пшениці ІІ класу по ціні 1909 грн/тн., а ТОВ «Агрофірма ДіМ»- на 500тн зерна озимої пшениці ІІ класу по аналогічній ціні та 500 тн зерна озимої пшениці ІІІ класу по ціні 1800 грн/тн.

“Таким чином, сільськогосподарські підприємства району мають всі можливості вчасно та якісно провести комплекс збиральних робіт” — підсумував голова райдержадміністрації.

 

Виїзне засідання колегії райдержадміністрації

20 червня на чолі з головою Білоцерківської районної державної адміністрації Андрієм Немною у селі Макіївка відбулося виїзне засідання колегії Білоцерківської райдержадміністрації.

У роботі колегії прийняли участь голова районної ради В.П. Олійник, заступники голови, начальники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, представники громадських організацій.

На засіданні колегії було розглянуто ряд актуальних питань, зокрема очільник району акцентував увагу на питанні оздоровлення дітей, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя — адже це продовження нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України». На сьогодні у нашому районі ведеться активна робота щодо приведення до належного стану існуючих спортивних та дитячих майданчиків, а також будівництва нових. На даний момент діє 158 майданчиків, 35 стадіонів, 34 спортивні зали.

За останні три роки реконструйовано та збудовано стадіони у селах Яблунівка, Острійки, Розаліївка, Михайлівка, Піщана, Тарасівка.

Планується відкрити новий спортивний зал у с. Томилівка, який будується на кошти місцевого бюджету.

На землях Фурсівської сільської ради проводиться робота з будівництва центрального спортивного футбольного поля Білоцерківщини.

Голова адміністрації підкреслив важливість розвитку інфраструктури спортивних майданчиків у районі, і закликав сільських голів активно долучитися до цієї справи, адже є всі умови для розвитку та модернізації спортивної галузі. 

Одне з головних завдань влади полягає в реалізації заходів, спрямованих на формування та подальше вдосконалення сфери фізичної культури і спорту.

Колегію продовжив Семцов Іван Михайлович - заступник голови райдержадміністрації. Він проінформував про підготовку підприємств агропромислового комплексу району до збирання зернових та зернобобових культур урожаю 2013 року; з результатами державного фінансового аудиту виконання зведеного бюджету Білоцерківського району виступив Титаренко Анатолій Олексійович - начальник управління фінансів райдержадміністрації; про заходи з підготовки загальноосвітніх закладів району до нового навчального року доповіла Кравченко Оксана Павлівна - начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; з питанням про посилення соціального діалогу та співпраці між сільськогосподарськими підприємствами району і Білоцерківським районним комітетом профспілки працівників агропромислового комплексу виступив Василенко Володимир Андрійович - голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу; про роботу  бібліотечної системи району у напряму відродження соціальної ролі книги та читання, як процесу культурного, духовного, професійного та інтелектуального збагачення людини  доповіла Поліщук Людмила Миколаївна - начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації  . З цікавою презентацією книги Ганни Білик “Село на нашій Україні”-документальне свідчення історичного краю, виступила Бондар О.Д. - завідувач відділом комплектування та обробки літератури центральної районної бібліотеки. Присутні мали можливість зустрітися та поспілкуватися з автором книги, на заключення виступив Шовкопляс Руслан Петрович — керівник апарату райдержадміністрації.

 

Другий раунд Кубку Київської області з футболу

За останні 5 років популярність футболу у Білоцерківському районі значно зросла. Команди району систематично приймають участь у обласних та Всеукраїнських турнірах, та мають вагомі здобутки. І це є закономірним, адже метою районної влади  є максимальне залучення молоді до занять спорту та пропаганди здорового способу життя, що є виконанням соціальних ініціатив Президента України та Уряду. Команда Білоцерківського району ФК «Яблунівка» цього року здобула Кубок регіональних чемпіонів ім. Петра Безносенка. А 19 червня на стадіоні “Гайок” відбувся другий раунд Кубку Київської області (Кубок губернатора) 2013 року з футболу.  Команда Білоцерківського району “Гайок” пройшла в наступний раунд Кубку Київської області.

 

Київщина відсвяткувала Олімпійський день

20 червня в місті Вишневому Києво-Святошинського району відбулася фінальна частина обласних спортивно-масових змагань «Олімпійський день», у яких прийняла участь команда Білоцерківського району. Захід пройшов у рамках святкування 100-річчя від дня створення Національного олімпійського комітету.

Глядачі мали змогу насолодитися змаганнями легкоатлетів, показовими виступами спортивних шкіл з тхеквондо, карате, фехтування, заїздами спортсменів-параолімпійців. Загалом, у святкуванні взяли участь понад 500 дітей Київщини, які демонстрували свої спортивні вміння.                     Обласна влада всебічно підтримує розвиток олімпійського руху, - наголосив начальник управління з питань фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Володимир Стеценко.                                                         З метою виконання на належному рівні ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою Київською обласною Програмою «Розвиток фізичної культури і спорту на Київщині» передбачено проведення різноманітних спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів. До них залучаються понад 160 тисяч жителів області, серед яких основна маса - діти та підлітки.

Щороку на території Київщини споруджується понад 30 спортивних об'єктів, відкриваються нові спортивні майданчики у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах. Цьогоріч на підтримку галузі фізичної культури та спорту в обласному бюджеті передбачено понад 25 млн. грн.

Характерно, що Всеукраїнський Олімпійський день проводиться в усіх регіонах України за ініціативою Національного олімпійського комітету України з метою популяризації фізичної культури і спорту, олімпійського руху, пропаганди здорового способу життя серед усіх груп населення за участю чемпіонів і призерів олімпійських ігор, спеціалістів сфери фізичної культури і спорту, дітей, юнацтва, молоді і ветеранів спорту.

 

 

 

Дільничних інспекторів привітали з професійним святом

18 червня перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Гринчук Віталій Юрійович привітав дільничних інспекторів міліції Білоцерківського району з професійним святом - Днем дільничного інспектора    міліції.
Віталій Гринчук  зазначив, що за родом своєї діяльності, дільничні інспектори  знаходяться найближче до людей та їхніх помешкань, добре володіють важливою інформацією про особливості довіреної кожному дільниці. Ці знання дають змогу передбачити можливі прояви правопорушень та вжити оперативних заходів для їх попередження. Також В.Гринчук зауважив, що покладена на дільничних інспекторів місія – складна і відповідальна, але приємно відзначив, що дільничні інспектори Білоцерківщини виконують свої службові обов’язки сумлінно та на високому фаховому       рівні.

У день професійного свята Віталій Юрійович побажав дільничим зберігати стійкість духу, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення.
Кращим дільничним інспекторам Віталій Гринчук вручив Грамоти та Подяки голови Білоцерківської районної державної адміністрації.

 

 

Перевірка до готовності відкриття табору «Дружба»

Начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Михайлюк Оксана Іванівна здійснила робочий візит у село Трушки до дитячого оздоровчого табору «Дружба» з метою перевірки стану готовності до відкриття, яке відбудеться 19 червня.

 

Оперативна нарада

17 червня голова  Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Якович Немна провів оперативну нарада за участю заступників голови, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради було обговорено низку важливих питань. Зокрема, розглядалися питання про роботу сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації у січні-травні 2013 року, з даного питання  проінформував Таулевич В.А. - завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації; про стан виконання актів та доручень вищестоящих органів влади, обласної та районної державних адміністрацій структурними підрозділами райдержадміністрації з 01.06. по 17.06. 2013 року доповів Шовкопляс Р.П. керівник апарату райдержадміністрації. Відбулося обговорення планів та завдань на тиждень.

Виступи у ЗМІ

 

Реалізація державної молодіжної політики з питань залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя — продовження нових соціальних ініціатив Президента України «Діти майбутнє України». З даним питанням головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Соколов С.Ю. виступив у засобах масової інформації. Він зауважив, що гордість Білоцерківщини - її спортсмени, які звеличують область, район на спортивних аренах. Влада  робить все можливе для розвитку фізичної культури та спорту. Акцентував увагу, що вихованці дитячо-юнацької спортивної школи успішно виступають на районних, обласних та всеукраїнських змаганнях з таких видів спорту як: футбол, легка атлетика, баскетбол, бокс, боротьба, дзюдо. Спортивно-масова робота в районі поставлена на високому рівні, проводиться багато спортивних заходів, у яких приймають участь понад 400 учнів загальноосвітніх шкіл. Наймасовіші з них: Всеукраїнська учнівська олімпіада з фізичної культури та спорту, спартакіада з легкої атлетики, «Шкіряний м’яч», «Олімпійське лелеченя», «Козацький гарт», «Патріот» та ін....

 

Сьогодні функціонують:

- 4 дитячі будинки сімейного типу ( Федоряків, Тарнопольських, Пірожків, Масло ) в яких виховується 27 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- а також діє 5 прийомних сімей ( в місті Узин дві сім′ї Слободяників, Письменних, селах Дрозди – сім′я Тарасюків, Томилівка – Щербинів, Фурси – Кошових ) на вихованні у яких –

 9 дітей.

Щомісячно, в залежності від вікової категорії, всі діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування отримують державну соціальну допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів за принципом «гроші ходять за дитиною» та виплачується грошове забезпечення батькам – вихователям та прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, виходячи з реалізації нових соціальних ініціатив Президента України.                      Протягом 5 місяців цього року профінансовано дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї:Федоряків – 122.655 грн.               Тарнопольських – 110.095 грн.

Масло – 106.312 грн.                     Пірожків -83.745 грн.

Слободяників – 30.732 грн.           Письменних – 24.728 грн.

Тарасюків – 32.670 грн.                Кошових – 32.670 грн.        

Щербинів -10.278 грн.

 

У районні діє центр соціально-психологічно-реабілітації дітей.

До центру приймаються діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, залишилися поза сімейним оточенням, зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги ( 9 місяців у разі стаціонарного перебування та 12 місяців – денного перебування ).

За 2013 рік у закладі була надана допомога 32 неповнолітнім (29- цілодобове перебування, 3- денне). Вибуло із закладу - повернуто в біологічну родину – 7 та 1 дитину усиновлено. Станом на 28.05.2013 року в закладі перебуває 24 дітей.

 

В 2013 році за рахунок всіх джерел фінансування планується забезпечити оздоровленням та відпочинком 3200 дітей, що становить близько 72,5 % від загальної кількості дітей шкільного віку.

З районного бюджету виділено 98.658 гривень на оздоровлення 87 дітей Білоцерківського району в ДОЗ «Дружба» та 320.000 гривен для фінансування 24 таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл де буде охоплено відпочинком 1146 дітей

80.000 гривень виділено з районного бюджету для обдарованих дітей (районний будинок дитячої та юнацької творчості ).

100.000 гривень виділено Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

4.160.000 гривень залучено позабюджетних коштів ( це - батьківські кошти, спонсорські та кошти благодійних фондів і організацій «Мати і дитина разом», «Дім молитви», «Нідес» ).

Всього передбачено на оздоровчу кампанію 2013 року – 6.580.310 грн.

18 місцевих рад району затвердили на сесіях сільських рад «Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2009-2013 роки» та виділили кошти на загальну суму 500.000 гривень на закупівлю путівок.

Станом на 28.05.2013 р. вже оздоровлено 191 дитину.

У Білоцерківському районі з 15 червня буде і надалі працювати дитячий оздоровчий заклад «Дружба». Заплановано 3 оздоровчі зміни по 100 дітей. Вартість путівки становить на 18 днів – 1890 гривень.

З 27 травня 2013 року відкрито табори з денним перебуванням на базі 24 загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Обговорюємо реформи Президента України та Уряду.

30 травня проведено Єдиний День інформування населення на тему: ”Обговорюємо проект концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”. В проекті концепції висловлена основна значима позиція необхідності підвищення рівня ініціативи і самосвідомості в межах кожної територіальної громади, як запоруки розвитку рівня самоврядних функцій.

Учасники обговорень підтримали проект концепції, висловили необхідність якнайшвидшого формування концепції та її законодавчого закріплення та внесли на розгляд свої пропозиції, думки, побажання.

Днем інформування населення було охоплено смт Терезине, села Бикова Гребля, Розаліївка, Чупира, Фастівка, Олійникова Слобода, Трушки, Піщана, Сухоліси, Фурси.

Нарада директрів шкіл району

30 червня під головуванням начальника відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Кравченко О.П. відбулася нарада директорів шкіл району,.

На нараді були розглянуті питання:про соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича та хід їх виконання у Білоцерківському районі; про підготовку робочих навчальних планів на 2013-2014 навчальний рік, про результати перевірки об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів-претендентів на нагородження Золотою або Срібною медаллю та окремі питання  щодо ведення класних журналів у 2012-2013 н.р., про єдині підходи до заповнення документів про освіту у закладах освіти Білоцерківського району; про окремі аспекти планування методичної роботи закладами освіти на 2013-2014 н.р; про підготовку закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період; доведення до відома керівників закладів освіти законодавчих, нормативно-правових документів, розпоряджень та доручень вищих інстанцій.

Одним із важливих питань стояло обговорення концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Перед директорами шкіл виступила заступник голови райдержадміністрації В. Бачинська. Вона акцентувала увагу, що представлений проект концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні має беззаперечний позитивний момент в тому, що є кроком державної політики і спрямований на поступальний розвиток територій. Вводиться положення базового рівня місцевого самоврядування та базового рівня надання адміністративних і соціальних послуг, вводиться, як в термінах, так і в формах суттєва позиція максимального залучення населення до прийняття управлінських рішень, сприяння форм розвитку демократії на місцях. Чітко визначаються механізми запровадження громадської участі в системі місцевого самоврядування.                            Директори активно обговорювали концепцію.

Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Немна А.Я.взяв участь уПленарному засіданні двадцять четвертої сесії Білоцерківської районної ради шостого скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Білоцер-ківського району за І квартал 2013 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 №21-245 “Про районний бюджет Білоцерківського району на 2013 рік”.

    3.Про затвердження Програми зайнятості населення Білоцерківського району на період до 2017 року.

4. Про участь у проекті “Європейські виміри та орієнтири: на шляху до самодостатніх громад. Створення регіонального інформаційно-реcурсного центру розвитку громад на базі обласної асоціації органів місцевого самоврядування”.

5. Про надання дозволу на списання нежитлової будівлі Матюшівської загальноосвітyьої школи І-ІІ ступенів, що обліковується на балансі відділу освіти, молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації.

6. Про передачу комунального майна на баланс комунального медичного закладу Білоцерківської районної ради “Білоцерківський районнний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

 

 

 

 

На Білоцерківщині продовжується обговорення проекту концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. 28 травня обговорення пройшли у м.Узині, селах Сухоліси, Поправка, Пилипча. Жителям міста та сіл було висловлено ряд думок, пропозицій та зауважень.

Оперативна нарада

27 травня голова  Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Якович Немна провів оперативну нарада за участю заступників голови, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради було обговорено низку важливих питань. Зокрема, розглядалися питання про стан виконання Програми розробки містобудівної документації в Білоцерківському районі на 2012 -2015 року (Тупота Л.В.-начальник відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури райдержадміністрації); про підсумки аналізу питань, розглянутих на засіданнях колегії райдержадміністрації у I кварталі 2013 року (Юсупова С.Р. заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації).

 

 

 

 

На Білоцерківщині обговорюється проект концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

 

27 травня Юсупова Світлана Равилівна зустрілася з громадою села Дрозди з метою обговорення та роз’яснення концепції реформи місцевого самоврядування. Пройшли бурхливі обговорення, було висловлено ряд думок, пропозицій та зауважень.

 

Давно погасла зірка мерехтить…

 

25 травня мальовниче село Яблунівка, де так любив відпочивати знаменитий український письменник М. Вінграновський, гостинно зустріла прихильників великого і могутнього таланту поета біля каменя-пам’ятника, що на березі Росі.

Як сказала виконавчий директор Благодійного фонду ім.                              М. Вінграновського З. Голота, завдяки цьому заходу, який відбувається за велінням наших сердець, поезія видатного митця не припадає архівним пилом.

Головний організатор свята, член Українського фонду культури А. Кульчицький розповів про свої зустріті «світанки» із М. Вінграновським і представив гостей із сонячної Херсонщини і далекої Франції, котрі прибули у с.Яблунівку вперше.

Далі гість із Чернівців М.Лазарук  презентував нове видання зібраних творів письменника, яке побачило світ у видавництві «Смолоскип».

Лауреат премії ім.Шевченка А.Кичинський поділився своїми спогадами про Миколу Степановича. Зокрема, виділив його життєве кредо – слово любить сміливих.

Вшанувати пам'ять М.Вінграновського також прийшли начальник відділу культури та туризму П.Красножон, Яблунівський сільський голова А.Савчук, письменники, бібліотекарі, учителі, учні та інші.

Цілий день над Россю не стихала поезія письменника, її зачитували як переможці традиційних конкурсів творчості, так і знані метри в галузі культури.

 

Святкування Дня медика

14 червня в центральній районній лікарні Білоцерківського району відбулися урочистості з нагоди професійного свята - Дня медичного працівника.

Голова Білоцерківської райдержадміністрації А.Немна взяв участь в урочистостях. У своєму вітанні, Андрій Якович подякував кожному медичному працівнику Білоцерківщини за самовіддану працю та вірність обраній професії. Зауважив, що в рамках соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича триває процес реформування первинної ланки, тобто фельдшерсько-акушерських пунктів, медичних амбулаторій, поліклінік.  Створено центр первинної медико – санітарної допомоги. Створена єдина системи екстреної медичної допомоги. Акцентував увагу, що реформа медичної галузі повинна врятувати систему від «хронічних недуг», при цьому не повинна погіршуватися доступність та якість наданих послуг населенню, що проживає у сільській місцевості.

Він зазначив, що зроблено вже чимало, проте влада і надалі докладатиме максимум зусиль аби реалізувати започатковану Президентом медичну реформу в повному обсязі. Переконаний, що лише спільними зусиллями влади та працівників медичних установ можна досягти поставлених цілей, адже професійна майстерність, відповідальне ставлення до людей і надалі сприятимуть поліпшенню здоров'я жителів району.

Голова райдержадміністрації А. Немна та головний лікар ЦРЛ О. Лопот нагородили працівників медичної сфери грамотами та подяками голови Білоцерківської райдержадміністрації.

 

Голови місцевих рад району обговорюють важливі питання сьогодення

14 червня за участю голови райдержадміністрації Немни А.Я. та голови районної ради Олійника В.П. проведено навчання сільських голів та секретарів місцевих рад району. На навчанні було підведено підсумки обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Андрій Якович у своєму виступі наголосив на важливості та актуальності проведення зазначеної реформи. Зазначив, що протягом травня поточного року в територіальних громадах Білоцерківщини, за завданням Президента України Віктора Януковича, проходило широке громадське обговорення проекту Концепції. До обговорення долучилися представники райдержадміністрації, політичних та громадських організацій, депутати рад різних рівнів, актив територіальних громад, проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення району.

За результатами обговорення учасники засідань підтримали проект Концепції, висловили необхідність якнайшвидшого остаточного її редагування та законодавчого закріплення. У результаті обговорення проекту Концепції було зібрано та узагальнено пропозиції від громад району та направлені до Київської облдержадміністрації.

Учасники обговорення проекту Концепції сподіваються на глибокий і всебічний аналіз головними розробниками документу пропозицій різних регіонів країни, щоб найкращим чином провести у державі модернізацію місцевого самоврядування.

Дана тема підняла багато питань від голів місцевих рад. У обговоренні взяли участь Олійник В.П. - голова районної ради; Бойко С. М. - начальник відділу внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату райдержадміністрації; Титаренко А. О. - начальник управління фінансів райдержадміністрації; Шевченко В.О. - голова Асоціації сільських голів району, Маловільшанський сільський голова; Ярмола В.Г. - Пилипчанський сільський голова; Савчук А. М. - Яблунівський сільський голова.

         Крім того, обговорювалися питання про організацію оплачуваних громадських робіт на території міської, селищної, сільських рад, з інформацією виступила Шеліховська О.П. - заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості; Таулевич В.А. - завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації доповів про виконання протипожежних заходів в літній період та дотримання правил безпеки на водних об'єктах району; про виконання вимог Закону України “Про поховання та похоронну справу” та про паспортизацію об'єктів відводу твердих побутових відходів та затвердження схеми очистки населених пунктів проінформувала Довгаль С. В. - начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації; про приведення у відповідність адресного регістру населених пунктів Білоцерківського району проаналізувала Соломаха Л. Б. - начальник відділу Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації; Ткаченко В. Т. – начальник архівного відділу райдержадміністрації повідомив про стан дотримання вимог законодавства та нормативно-правових актів з питань архівної справи і діловодства в місцевих радах району; Юсупова С. Р. - заступник керівника апарату, начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації ознайомила з планом підготовки та проведення в районі загальнодержавних свят у червні 2013 року.

 

Дню медичного працівника приурочено

13 червня  делегація медичних працівників Білоцерківського району на чолі з головою райдержадміністрації  Немною А.Я. взяли участь у святкових заходах з нагоди Дня медичного працівника в приміщенні Київської облдержадміністрації.

 

Прес-конференція

12 червня голова Білоцерківської райдержадміністрації  Немна А.Я. провів виїзну прес-конференцію для представників ЗМІ, яка пройшла  на території Узинського цукрового комбінату. І це не дивно, адже комбінат, один із небагатьох заводів Київщини та України, який продовжить у цьому році виробляти цукор.

Андрій Якович розповів про стан бурякової галузі у Білоцерківському районі. Зауважив, що розвиток альтернативної енергетики- продовження стратегічних завдань Президента України. І саме робота даного комбінату є тому підтвердженням. Відбулася заміна дорогого природного газу для технологічних потреб підприємства на пелети, що дає 200 тисяч грн. економії за добу, а в сезон завод працює 3 місяці.

У журналістів багато питань було до директора ТДВ «Узинського цукрового комбінату” Шпильового Ігора Володимировича, який також був присутній на прес-конференції. Він на конкретних прикладах продемонстрував, як завод виживає в складні часи цукрової галузі.

Ігор Володимирович зауважив, що вже другий рік працює сучасний комплекс з переробки меляси на альтернативному виді палива. Отримується компонент моторного палива альтернативного.

Завод модернізують, фахівці готовлять цех по утилізації барди (відходи виробництва). До початку сезону цукроваріння та виробництва компоненту моторного палива альтернативного планується до вересня цього року завершити заплановані заходи та ввести в експлуатацію цех. Завдяки цим заходам значно покращиться екологічна ситуація в місті.

Потім представники ЗМІ мали можливість побувати на полях фільтрації, де відбувається чистка технічних вод підприємства. Леонід Павлович  Крот-заступник директора провів журналістів по території комбінату, де на даний час проходять ремонтні роботи; показав лінію по виробництву пелетів.

 

  Переводимо будинки на індивідуальне опалення

На виконання ініціатив Президента України 11 червня у м.Узині відбулася нарада по розробці заходів щодо скорочення споживання природного газу підприємством з виробництва теплової енергії КП «ВУЖКГ-1» за участю Узинського міського голови Охріменка О.Г., начальника КП “ВУЖКГ-1” -Тинянка А.О.

Нараду провела начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Довгань С.В.

На нараді було акцентовано увагу на економії споживання природного газу КП «ВУЖКГ-1» шляхом переведення 49 квартир в будинках по вул. Річна та Маяковського на індивідуальне опалення, що дасть змогу заощаджувати теплову енергію, яка втрачається в теплотрасах, оскільки будинки знаходяться на далекій відстані від котелень, їх опалювати підприємству не рентабельно.

 

Забезпечення громадян району якісними медичними послугами

11 червня у приміщенні райдержадміністрації під головуванням головного лікаря центральної районної лікарні Лопота О.А. відбулося засідання медичної ради за участі заступника голови райдержадміністрації Бачинської В.П. та членів ради.

На медичній раді обговорено питання про забезпечення громадян району якісними медичними послугами. У своєму виступі Валентина Бачинська  проаналізувала стан справ з даного питання у медичній галузі. Зауважили, що розвиток української медицини і зміцнення здоров’я жителів країни стали одним із основних пріоритетів соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича, що стосуються галузі охорони здоров’я на всіх її рівнях.

Олександр Лопот вказав, що район один з перших в області розпочав реформування первинної ланки медико-санітарної допомоги, успішно реалізується Закон України «Про екстрену медичну допомогу», який створив умови для покращення якості надання допомоги на до госпітальному етапі.

Акцентував увагу, що здійснюється робота по забезпеченню хворих на гіпертонію гіпотензивними лікарськими засобами за референтними доступними цінами. Забезпечено реалізацію регіональний медичних програм.

Вказав, що реформа медичної галузі повинна врятувати систему від «хронічних недуг», при цьому не повинна погіршуватися доступність та якість наданих послуг населенню, що проживає у сільській місцевості.

 

Крім того, заступник голови райдержадміністрації В.Бачинська, та головний лікар центральної районної лікарні Лопот О.А. виступили у ЗМІ (регіональна газета Надросся “Замкова гора”, ”Копейка”, сайт Білоцерківської РДА

 

Візит делегації із Франції на Білоцерківщину

11 червня заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Семцов І.М. зустрів делегацію фермерів із Франції. Іван Михайлович поінформував гостей про історію, здобутки та вклад Білоцерківського району в соціально-економічний розвиток Київщини. Також зауважив, що Білоцерківський район пройшов вже 90-то річний шлях, який наповнений перемогами та здобутками.

У ході візиту делегація побувала на Білоцерківському молочному комбінаті у селі Томилівка, де Чагаровський Вадим Петрович - голова наглядової ради ТОВ “Білоцерківський молочний комбінат” спільно з іншими спеціалістами ознайомив делегацію з технологією прийому, переробки та реалізації молочних продуктів. Велика увага була приділена показу лабораторії з дослідження молочної продукції.

Ознайомилися з технологічним процесом та приміщеннями на  сучасному елеваторі (на 65 тисяч тон зерна) ТОВ.«Агротрейд-2006»., побували на полях СФГ «Лад».

Делегація зустрілася з керівниками господарств, поспілкувалися, обмінялися досвідом, отримали змістовні відповіді на запитання, які їх цікавили.

 

Оперативна нарада

10 червня голова  Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Якович Немна провів оперативну нараду за участю заступників голови, начальників управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради було обговорено низку важливих питань. Зокрема, розглядалися питання про підсумки проведення 7 червня 2013 року районної спартакіади працівників державних установ, з інформацією виступив Соколов С.Ю.- головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації; в урочистій обстановці  Андрій Якович привітав команди- переможці та вручив  кубки.

 Шовкопляс Р.П. керівник апарату райдержадмінфстрації проаналізував стан передплати газет “Час Київщини”, “Замкова гора” виконкомами Терезинської селищної, Пилипчанської, Піщанської, Фурсівської, Шкарівської сільських рад; про виконання виконкомом Фастівської сільської радиделегованих повноважень органів виконавчої влади у 2012 році та  січні - травні 2013 року прозвітував Стадник І.І.-голова голова виконкому Фастівської сільської ради; про стан виконання Програми розвитку архівної справи в Білоцерківському районі на 2012-2015 роки та результати комплексної перевірки роботи архівного відділу райдержадміністрації 16 травня 2013 року робочою групою Державного архіву Київської області доповів Ткаченко В.Т. - начальник архівного відділу райдержадміністрації; Догань С.В.- начальник відділу житлово-комунального господарства райдержадміністрації доповіла про стан реалізації в районі стратегічних завдань Президента України з розвитку альтернативної енергетики. Відбулося обговорення планів та  завдань на тиждень.

 

Вік людини вимірюється не роками , а тими добрими справами які вона робить для людей 

9 червня мешканці  села Розаліївка, ветерану праці - Дубась Анастасії Григорівні виповнився 100-річний ювілей. До неї на світлини завітали: заступник начальника управління соціального захисту населення — Конопатський В.А. та голова Білоцерківської районної організації ветеранів України — Рудий В.В. Вони  вручили ювілярці квіти, грамоту голови Білоцерківської районної державної адміністрації Немни А.Я., грошову допомогу.

Також Анастасію Григорівну привітали: Браїловський О.В.-Розаліївський сільський голова та керівник СВК «Розаліївський» Василенко А.М., які вручили ювілярці цінні подарунки.

 Зі словами вдячності  Анастасія Григорівна  приймала щирі вітання, адже головне для шанованої ювілярки, що про неї не забули і пам'ятають про її трудові здобутки.

Анастасія Григорівна Дубась народилася 9 червня 1913 року у селі Сотники Корсунь-Шевченківського району на Черкащині. Дівчинці йшов п’ятий рік, коли в країні відбулась Жовтнева революція. Попри зовсім юний вік, вона добре запам’ятала ті події. Адже вони вплинули і на життя її родини. Бабуся пригадує, що жилося їм досить сутужно, в домі не було навіть хліба і солі. А згодом на них чекало страшне горе – від тифу померли батьки. Тож осиротілі діти залишилися самі у цілому світі. Доводилося працювати у наймах, поневірятися по чужих людях. Пам’ятає Анастасія Григорівна і часи колективізації, коли людей примушували вступати у колгоспи, а заможніших виселяли до Сибіру. Важко довелося і сиротам. Батьківська хата згоріла від удару блискавки. Тож, щоб відновити житло, шукали будь-якого заробітку. Так доля привела дівчину на Київщину.

Спочатку працювала на буряках у полі, а після того їй запропонували залишитися у селі доїти корів. Можливо, саме робота доярки й врятувала її під час голоду 1933 року. Бо ж, як пригадує бабуся, працівників на фермі хоча й погано, але годували. Та й вряди годи вдавалося й молока випити. Це й допомогло вижити. А багато людей у селі вмирали від голоду. І це назавжди закарбувалося у пам’яті Анастасії Григорівни. Втім, життя таки бере своє. У 1935 році вона вийшла заміж за місцевого парубка Терентія та так і залишилася у Розаліївці. Через рік у подружжя народився первісток. Згодом Бог дарував їм ще діток. Тож коли настав грізний 1941 рік, у родині вже було четверо дітей. Терентій пішов на фронт, а Анастасія залишилася з дітьми у селі. Хоч як важко було, але пережили і це горе. На щастя, чоловік повернувся з війни живим-здоровим. Життя тривало. Нелегким воно було, але подружжя разом вирішували усі проблеми. Сім’я виросла, бо ж діток було вже дев’ятеро. Діти підростали і залишали родинне гніздо, шукаючи своєї долі. Дехто поїхав на Донбас, та там і залишилися й донині, створили свої сім’ї, дехто мешкає поблизу.

Анастасія Григорівна багато років пропрацювала в колгоспі. Так трапилося, що вона поховала чоловіка і двох своїх дітей, а нині живе разом з онукою та її родиною. Бабуся, на щастя, має гарне, як на її вік, здоров’я. Непосидюча та метка вона й у сторічному віці не сидить склавши руки, а порається по господарству. Вона справжня старійшина роду, то ж відчуває відповідальність за кожного і мудро керує домашніми справами. На свята та й просто погостювати у Розаліївку родичі приїздять часто. Велика родина Анастасії Григорівни нині налічує семеро дітей, сім онуків, дев’ятеро правнуків і двійко праправнуків! Усі вони низько вклоняються своїй найдорожчій людині – праматері роду і щиро дякують їй за життя, за мудру материнську науку, завдячують їй усім, що нині мають у житті. Тож нехай Бог дарує цій дивовижній жінці ще багато років життя!

 

7 червня 2013 року на стадіоні с. Фурси відбулася районна спартакіада серед державних установ.

 

Учасників змагань привітали: Гринчук В.Ю. перший заступник голови райдержадміністрації, Дудник В.І. інспектор відділу внутрішньої політики, зв'язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації, Крикун В.В. голова районної профспілкової організації працівників державних установ. Вони поздоровили всіх присутніх та учасників  змагань з початком спартакіади, яка приурочена 90 річниці Білоцерківському району , побажали гарних результатів, успіхів та перемог.

Право підняти державний прапор України було надано Зеленецькому С.В. майстру спорту міжнародного класу, почесному працівнику  туризму України, рекордсмену книги рекордів Гінеса.

27 команд Білоцерківького району пройшли святковим парадом, який передував змаганням.

297 учасників змагалися у таких видах спорту, як: легка атлетика, міні-футбол, настільний теніс, перетягування линви, шахи, шашки, стрибки  через скакалку, віджимання.

На стадіоні панувала урочиста, піднесена, дружелюбна атмосфера. Учасники та гості, які завітали на свято спорту та здоров'я, отримали  заряд позитивних емоцій.

Серед працівників державних установ І місце здобула команда відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на чолі з капітаном команди-начальником відділу Кравченко О.П., яка гідно завершила останній етап естафети, подарувавши своїй команді перемогу.

ІІ місце зайняла команда управління соціального захисту населення райдержадміністрації під керівництвом начальника управління Толочка В.М. ІІІ місце виборола команда  управління пенсійного  фонду України у Білоцерківському районі, капітан команди -начальник управління Будко К.В.

Хотілося б відмітити жагу до перемоги команди Білоцерківської райдержадміністрації, якій трішки не пощастило для здобуття призового місця. Разом з тим, хочеться відмітити  Довгань С.В., яка здобула ІІ місце у настільному тенісі, Молочину О.М., яка була третьою у стрибках через скакалку та настільному тенісі, Сидорянську І.В., яка зайняла ІІІ місце у віджиманні.

Серед команд Узинської міської, Терезинської селищної та сільських рад І місце посіла команда Фурсівської сільської ради, ІІ місце-команда Сорокотязької сільської ради, ІІІ місце-команда Вільнотарасівської сільської ради.

Призери змагань були нагороджені почесними грамотами та медалями.

В урочистій обстановці на апаратній нараді у голови Білоцерківської райдержадміністрації Немна А.Я. привітав команди- переможці та вручив  кубки.

 

Сьогодні функціонують:

- 4 дитячі будинки сімейного типу ( Федоряків, Тарнопольських, Пірожків, Масло ) в яких виховується 27 дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- а також діє 5 прийомних сімей ( в місті Узин дві сім′ї Слободяників, Письменних, селах Дрозди – сім′я Тарасюків, Томилівка – Щербинів, Фурси – Кошових ) на вихованні у яких –

 9 дітей.

Щомісячно, в залежності від вікової категорії, всі діти сироти та діти, позбавлені батьківського піклування отримують державну соціальну допомогу у розмірі двох прожиткових мінімумів за принципом «гроші ходять за дитиною» та виплачується грошове забезпечення батькам – вихователям та прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, виходячи з реалізації нових соціальних ініціатив Президента України.                      Протягом 5 місяців цього року профінансовано дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї:Федоряків – 122.655 грн.               Тарнопольських – 110.095 грн.

Масло – 106.312 грн.                     Пірожків -83.745 грн.

Слободяників – 30.732 грн.           Письменних – 24.728 грн.

Тарасюків – 32.670 грн.                Кошових – 32.670 грн.        

Щербинів -10.278 грн.

 

У районні діє центр соціально-психологічно-реабілітації дітей.

До центру приймаються діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, залишилися поза сімейним оточенням, зазнали насильства і потребують соціально-психологічної допомоги ( 9 місяців у разі стаціонарного перебування та 12 місяців – денного перебування ).

За 2013 рік у закладі була надана допомога 32 неповнолітнім (29- цілодобове перебування, 3- денне). Вибуло із закладу - повернуто в біологічну родину – 7 та 1 дитину усиновлено. Станом на 28.05.2013 року в закладі перебуває 24 дітей.

 

В 2013 році за рахунок всіх джерел фінансування планується забезпечити оздоровленням та відпочинком 3200 дітей, що становить близько 72,5 % від загальної кількості дітей шкільного віку.

З районного бюджету виділено 98.658 гривень на оздоровлення 87 дітей Білоцерківського району в ДОЗ «Дружба» та 320.000 гривен для фінансування 24 таборів з денним перебуванням на базі загальноосвітніх шкіл де буде охоплено відпочинком 1146 дітей

80.000 гривень виділено з районного бюджету для обдарованих дітей (районний будинок дитячої та юнацької творчості ).

100.000 гривень виділено Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

4.160.000 гривень залучено позабюджетних коштів ( це - батьківські кошти, спонсорські та кошти благодійних фондів і організацій «Мати і дитина разом», «Дім молитви», «Нідес» ).

Всього передбачено на оздоровчу кампанію 2013 року – 6.580.310 грн.

18 місцевих рад району затвердили на сесіях сільських рад «Програму відпочинку та оздоровлення дітей на 2009-2013 роки» та виділили кошти на загальну суму 500.000 гривень на закупівлю путівок.

Станом на 28.05.2013 р. вже оздоровлено 191 дитину.

У Білоцерківському районі з 15 червня буде і надалі працювати дитячий оздоровчий заклад «Дружба». Заплановано 3 оздоровчі зміни по 100 дітей. Вартість путівки становить на 18 днів – 1890 гривень.

З 27 травня 2013 року відкрито табори з денним перебуванням на базі 24 загальноосвітніх навчальних закладів.

 

Обговорюємо реформи Президента України та Уряду.

30 травня проведено Єдиний День інформування населення на тему: ”Обговорюємо проект концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні”. В проекті концепції висловлена основна значима позиція необхідності підвищення рівня ініціативи і самосвідомості в межах кожної територіальної громади, як запоруки розвитку рівня самоврядних функцій.

Учасники обговорень підтримали проект концепції, висловили необхідність якнайшвидшого формування концепції та її законодавчого закріплення та внесли на розгляд свої пропозиції, думки, побажання.

Днем інформування населення було охоплено смт Терезине, села Бикова Гребля, Розаліївка, Чупира, Фастівка, Олійникова Слобода, Трушки, Піщана, Сухоліси, Фурси.

Нарада директрів шкіл району

30 червня під головуванням начальника відділу освіти молоді та спорту райдержадміністрації Кравченко О.П. відбулася нарада директорів шкіл району,.

На нараді були розглянуті питання:про соціальні ініціативи Президента України В.Ф.Януковича та хід їх виконання у Білоцерківському районі; про підготовку робочих навчальних планів на 2013-2014 навчальний рік, про результати перевірки об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів-претендентів на нагородження Золотою або Срібною медаллю та окремі питання  щодо ведення класних журналів у 2012-2013 н.р., про єдині підходи до заповнення документів про освіту у закладах освіти Білоцерківського району; про окремі аспекти планування методичної роботи закладами освіти на 2013-2014 н.р; про підготовку закладів освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період; доведення до відома керівників закладів освіти законодавчих, нормативно-правових документів, розпоряджень та доручень вищих інстанцій.

Одним із важливих питань стояло обговорення концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. Перед директорами шкіл виступила заступник голови райдержадміністрації В. Бачинська. Вона акцентувала увагу, що представлений проект концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні має беззаперечний позитивний момент в тому, що є кроком державної політики і спрямований на поступальний розвиток територій. Вводиться положення базового рівня місцевого самоврядування та базового рівня надання адміністративних і соціальних послуг, вводиться, як в термінах, так і в формах суттєва позиція максимального залучення населення до прийняття управлінських рішень, сприяння форм розвитку демократії на місцях. Чітко визначаються механізми запровадження громадської участі в системі місцевого самоврядування.                            Директори активно обговорювали концепцію.

Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Немна А.Я.взяв участь уПленарному засіданні двадцять четвертої сесії Білоцерківської районної ради шостого скликання.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Білоцер-ківського району за І квартал 2013 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 25.12.2012 №21-245 “Про районний бюджет Білоцерківського району на 2013 рік”.

    3.Про затвердження Програми зайнятості населення Білоцерківського району на період до 2017 року.

4. Про участь у проекті “Європейські виміри та орієнтири: на шляху до самодостатніх громад. Створення регіонального інформаційно-реcурсного центру розвитку громад на базі обласної асоціації органів місцевого самоврядування”.

5. Про надання дозволу на списання нежитлової будівлі Матюшівської загальноосвітyьої школи І-ІІ ступенів, що обліковується на балансі відділу освіти, молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації.

6. Про передачу комунального майна на баланс комунального медичного закладу Білоцерківської районної ради “Білоцерківський районнний центр первинної медико-санітарної допомоги”.

 

 

 

 

На Білоцерківщині продовжується обговорення проекту концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні. 28 травня обговорення пройшли у м.Узині, селах Сухоліси, Поправка, Пилипча. Жителям міста та сіл було висловлено ряд думок, пропозицій та зауважень.

Оперативна нарада

27 травня голова  Білоцерківської районної державної адміністрації Андрій Якович Немна провів операт