ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

 

Утворений:XI ст.

Населення:126 200

Площа:27 км²

Влада

Адреса адміністрації:01010, вул. Суворова, 15, Телефон : 226—2693, Електронна пошта : letter@pechersk.kmda.gov.ua

Веб-сторінка:
http://www.pechersk.kiev-city.gov.ua/

Голова : Сущенко Сергій Миколайович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
НОВИНИ

КИЇВ . ФЕСТИВАЛЬ

КИЇВ . ФЕСТИВАЛЬ
Перший Міжнародний Свято-Георгіївський православний фестиваль культури і творчості

Свято-Георгіївський православний фестиваль стартує у січні 2012-го

 

Перший Міжнародний Свято-Георгіївський православний фестиваль культури і творчості розпочнеться у січні 2012 року. Старт фестивалю, що планується як постійно діючий, оголосили у понеділок на прес-конференції в УКРІНФОРМі представники організаторів проекту - Синодального відділу із соціальної діяльності та благодійності УПЦ, громади храму "Всіх Святих воїнів" та МБО "Центр доброчинності "Лютас

 

"Із січня 2012-го в Україні розпочинається постійно діючий Свято-Георгіївський православний фестиваль культури і творчості. Перший тур фестивалю відбудеться на Різдвяні святки 12-14 січня в столичному парку "Перемога", - повідомила генеральний директор МПФКТ Людмила Запорожець. "Мета фестивалю - показати українцям і світу, що православ'я - це не тільки молитва, ікони і храм, а й багатонаціональна культура нашого народу. Ми запрошуємо всіх людей усіх віросповідань показати свою творчість, свою культуру", - додала вона.

 

"Православна культура має обмеження тільки в рамках прийнятої моралі", - підкреслив о. В'ячеслав - настоятель храму "Всіх Святих воїнів". Він висловив думку, що перевага на фестивалі має надаватися класичним видам мистецтва. В свою чергу, координатор проекту, генеральний директор фестивалю "Бригантина" Олександр Махотін переконаний, що "артхаузне кіно та сучасне мистецтво, якщо вони несуть любов, теж мають право на участь у фестивалі".

ІІ тур пройде на Масляну - 23-25 лютого. Лауреати І та ІІ турів візьмуть участь у фіналі, що постійно відбуватиметься 4-6 травня - у дні відзначення пам'яті великомученика Георгія Побідоносця. Кожен тур і фінал завершуватимуться гала-концертом за участю лауреатів та гостей фестивалю - відомих артистів. Після першого фіналу у травні 2012-го постійні відбіркові тури працюватимуть щоквартально, компетентне журі визначатиме лауреатів, які братимуть участь у гала-концерті і фіналі.

 

Упродовж роботи фестивалю працюватимуть православні виставки, виставки народної творчості, демонструватимуться православні фільми. Лауреатів та переможців І туру оголосять 14 січня на церемонії в парку "Перемога" (ст. метро "Дарниця"). Цей парк вибрано місцем проведення не випадково - саме там будується Храм Всіх Святих воїнів. І та ІІ відбіркові тури, а також експозиції виставок відбуватимуться в залі "Ровесник".

 

Як зазначила Л.Запорожець, до участі в І турі вже подано близько 80 заявок. "Ми намагатимемося прийняти всіх бажаючих. Запрошення учасникам, відібраним оргкомітетом, буде надіслано до 1 січня", - повідомила вона. Гендиректор уточнила: участь у фестивалі можуть брати діти і творча молодь від 10 до 37 років; у трьох категоріях - 10-18, 18-25 та 25-37 років.

 

Організатори заходу сподіваються на підтримку держави та благодійників. "Вже є багато людей, які хочуть його підтримати, і багато людей, які хочуть взяти в ньому участь. І це засвідчує майбутній успіх фестивалю, який сприятиме консолідації навколо християнських цінностей", - наголосив заступник голови Українського фонду культури Валерій Козловський.

Він також додав, що до участі у заході будуть задіяні творчі спілки, партнерами його є Мінкультури, МВС, Український Союз ветеранів Афганістану та інші структури і громадські організації.

 

Подробиці про події фестивалю та умови участі в ньому - на сайті: www.sv-georgiyfest.com.ua

 

 

 

Валентина Пащенко, КИЇВ. 19 грудня 2011 року.  http://www.ukrinform.ua