ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

 

Утворений:XI ст.

Населення:126 200

Площа:27 км²

Влада

Адреса адміністрації:01010, вул. Суворова, 15, Телефон : 226—2693, Електронна пошта : letter@pechersk.kmda.gov.ua

Веб-сторінка:
http://www.pechersk.kiev-city.gov.ua/

Голова : Сущенко Сергій Миколайович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
НОВИНИ

КИЇВ . ШАХИ

КИЇВ . ШАХИ
SberbankOpen – тріумф юних шахістів з України

На початку червня в Києві проходив представницький міжнародний шаховий турнір - SberbankOpen. Грали шахісти на головній футбольній арені України, стадіоні НСК Олімпійський.

Турнір, який завершився 8 червня, не має аналогів в Україні. Учасники були розбиті на три групи: «турнір А» – гросмейстери світового рівня. 10 учасників, серед них семиразовий чемпіон світу Анатолій Карпов, чемпіон світу 2005р. ВеселинТопалов і діючий чемпіон світу зі швидких шахів – Сергій Карякин. «Турнір Б» - для талановитих дітей, 1998 року народження і молодше. І «турнір С» - для співробітників Сбербанку.

Серед учасників представники 11-ти країн: України, Росії, Білорусії, Казахстану, Азербайджану, Болгарії, Угорщини, Австрії, Німеччини, Індії та Туреччини.

Поруч, на одній сцені, грали уславлені гросмейстери і 6-річні діти. Наймасовішим був дитячий турнір – серед учасників була 181 дитина. Змагання проходило по швейцарській системі. Кваліфікаційний склад учасників найрізноманітніший – від 3 розряду до майстра ФІДЕ. Учасники дитячого турніру з великою цікавістю спостерігали за грою гросмейстерів, брали автографи. Тісний контакт дітей з гросмейстерами гарна ідея, яка безсумнівно, посприяє зростанню юних талантів.

В дитячому турнірі українці виявились не надто гостинними: 1-ше місце посів кандидат в майстри з Києва, Павло Воронцов. Він показав дуже високий результат, 8 очок з 9. Павло досить сильний шахіст, навіть за мірками «дорослих» шахів. Його міжнародний рейтинг (2303) впевнено наближається до майстрівського. Друге і третє місце посіли одесити - ЕвгенШтембуляк іТигранАветисян. Серед дівчат перемогла досить відома шахістка, багаторазова чемпіонка України і екс-чемпіонка світу в віковій категорії до 10 років – Юлія Осьмак. Юлія вже зараз – одна з найкращих шахісток України, як кажуть, «найближчий олімпійський резерв» української національної збірної.

Цікаву і змістовну гру продемонстрували також юні кияни: Кирило Шевченко, Дмитро Руденко, Денис Трєскунов, Олена Дворницька та інші шахісти. В цілому, турнір можна вважати тріумфом українських дитячих шахів. Ніхто з представників інших країн не зумів скласти суттєву конкуренцію нашим молодим талантам. Учасники дитячого турніру отримали багато спеціальних призів, на загальну суму більше 100 тисяч гривен. Це при тому, що внесків в турнірі не було! Нині це велика рідкість. Організатори дитячих турнірів, як правило, внески збирають а суттєвих призів не дають. Все фінансування здійснюється за рахунок батьків-ентузіастів. Цей турнір став приємним винятком і діти, переможці в кожній віковій групі, змогли отримати гарні призи: ноутбуки, планшети та іншу техніку.

В турнірі співробітників Сбербанку переміг Володимир Віноградов. Він виграв усі партії. Серед шахістів, які не мають рейтингу, краще за всіх зіграв Сергій Агратина– 5,5 очок.

У головному - гросмейстерському турнірі, переміг росіянин Сергій Карякин. Друге місце посів ВеселинТопалов (Болгарія), «бронза» у Петера Леко (Угорщина).

По завершенню змагання всі учасники гросмейстерського турніру провели сеанси одночасної гри для дітей і почесних гостей.

За турніром уважно слідкували багато ЗМІ, був викликаний неабиякий резонанс. Організатори турніру, серед яких колишній міністр фінансів України Ігор Юшкоі міжнародний гросмейстер з шахів – Діана Арутюнова, обіцяли зробити турнір традиційним. Будемо сподіватися, що так воно і буде.

 

Микола Спірідонов, кандидат в майстри спорту з шахів.