ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

 

Утворений:XI ст.

Населення:126 200

Площа:27 км²

Влада

Адреса адміністрації:01010, вул. Суворова, 15, Телефон : 226—2693, Електронна пошта : letter@pechersk.kmda.gov.ua

Веб-сторінка:
http://www.pechersk.kiev-city.gov.ua/

Голова : Сущенко Сергій Миколайович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
АНOНСИ

ШВИДКОРОЗЧИННИЙ ЧАС У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ

ШВИДКОРОЗЧИННИЙ ЧАС У МИСТЕЦЬКОМУ АРСЕНАЛІ

З 12 липня по 12 серпня у Мистецькому арсеналі триватиме виставка «Швидкорозчинний час».
 
Виставка стала результатом роботи переможців відкритого конкурсу ідей мистецьких проектів, що відбувся в Мистецькому арсеналі восени 2017 року.
 
Швидкорозчинний час — це метафора принципово нового досвіду, який Україна здобула в 1990-ті. Перші роки незалежності стали часом прискорення, швидких змін та рішень, коли інформація та явища поширювалися так само блискавично, як і зникали. Інформаційний вакуум стихійно заповнювався без жодних фільтрів та бар’єрів і вбирав усе, що потрапляло в його простір. Спраглість до нового й омріяного зростала на тлі навали ерзаців, неякісних замінників і сурогатів, які, втім, надихали й щиро захоплювали, а часом провокували появу унікальних явищ не лише локального масштабу.

Наратив виставки складається з історій 9 міст і регіонів України. Група кураторок і кураторів створює певний зріз суспільно-політичного контексту свого міста, фокусуючись на історіях місць, явищ і людей, досліджуючи їхні страхи й мрії в цих історичних умовах. Спогади й інтерпретації створюють крихку тканину реальності, яка дає зрозуміти, що відчувала і як змінювалася людина у вирі 90-х.

Виміри суспільного й особистого доповнюються оптиками різних поколінь художників і художниць. Погляд учасників тогочасних культурних подій існує поряд із голосами тих, хто народилися в 90-ті й сьогодні творять сучасне мистецтво. Такий підхід дозволяє сконструювати більш об’ємний погляд на 90-ті й розширити звичне сприйняття новою етикою — очима дітей подивитися на світ, який будували дорослі.
 
Ася Цісар і Вікторія Бавикіна, авторки ідеї і кураторки виставки:
«Замість відповідати на питання «Чим були 90-ті?», ми будуємо простір лабораторного експерименту над власною пам’яттю, аби поставити важливе питання: «Що з 90-х залишилися сьогодні в нас?» Будь-яка подія чи явище не зникають остаточно, не розчиняються безслідно, а осідають у звичках та продовжуються в практиках сьогодення. У контексті виставки історії зі Львова, Криму, Харкова, Донецька, Дніпра, Херсона, Одеси, Івано-Франківська та Києва складаються у горизонталь рівноправних явищ: розквіт ринкової торгівлі, боротьби шахтарів за свої права, бандитизму, мистецтва, сексуальності і свободи — лише частина того, що принесло нам це десятиліття і досі впливає на наше життя. Згадуючи 90-ті, ми намагаємося зрозуміти характер сучасності».
 
Олександр Соловйов, куратор проектів сучасного мистецтва Мистецького арсеналу:
«Цей проект став можливим завдяки важливій ініціативі Мистецького арсеналу проводити регулярний конкурс кураторських проектів. Одне з його завдань – оновлення української арт-сцени, втілення в реальність ідей молодих кураторів, які здатні наповнити такий виставковий простір нестандартним рішенням. Це, дійсно, цікавий проект з незвичайною лабораторною оптикою. Це колективне експериментальне висловлювання, головним героєм якого є час, точніше колізія різних часів – минулого і сьогодення, діалог різних поколінь, суперечка різних естетичних поглядів і шкіл. У липні-серпні 2018 року буде оголошено наступний конкурс проектів».

Авторки ідеї і кураторки виставки:
Ася Цісар і Вікторія Бавикіна.
 
Кураторська група:
Олена Афанасьєва
Макс Афанасьєв
Вікторія Бавикіна
Анатолій Звіжинський
Макс Ковальчук
Анастасія Нечипоренко
Андрій Палаш
Надія Пригодич
Катерина Русецька
Катерина Семенюк
Толік Татаренко
Ася Цісар


Художники і художниці:
Емма Андієвська, Пьотр Армяновський, Макс Афанасьєв, Анна Бекерська, Маргарита Болгар, Олексій Борисов, Бу-Ба-Бу, Олександр Верещак, Даніїл Галкін, Андрій Горохов, Сергій Григорян, Лія Достлєва і Андрій Достлєв, Катерина Єрмолаєва, Юрій Єфанов, Стас Жалобнюк, Олександр Жуковський, Опанас Заливаха, Анатолій Звіжинський, Гамлет Зіньківський, Юрій Іздрик, Ілля Ісупов, Володимир Кабаченко, Влодко Кауфман, Мирослав Король, Ростислав Котерлін, Юрко Кох, Микола Лукін, Лєра Мальченко і Олександр Ганц, Андрій Ментух, Володимир Мулик, Євгеній Павлов, Ігор Перекліта, Сергій Петлюк, Любомир Петренко, Юлія Полуніна-Бут, Роман Пятковка, Степан Рябченко, Соломія Савчук, Петро Старух, Костянтин Терещенко, Фонд Мазоха (Ігор Подольчак, Ігор Дюрич, Роман Віктюк), Ігор Чекачков, Ілля Чичкан, Олександра Чичкан, Анастасія Чібіцева, Володимир Шапошников, Ярослав Яновський, Мирослав Яремак, Anthony Davies, Anne Dykmans, Hussein Elgebali, Herman Hebler, Krolikowski Art, Sato Kyoko, Hiroshi Mimura, Masae Miyamoto, Tonia Nikolaidou, Synchrodogs, Son-Ah-yoo, Antonia Talamini, Temporary group, Yoshizumi Toshio, Opy Zouny.
Вартість квитків
Повний квиток: 80 грн.
Пільговий квиток: 40 грн.
Сімейний квиток: 160 грн.
Квитки можна купити в касі Мистецького арсеналу, або онлайн
 
Євгеній Павлов. З серії «Книга Будинок побуту», 2002. Фотографія
 
Влодко Кауфман. Плакати фестивалю «Вивих», 1990-min
 
Анна Бекерська. Без назви, 2018. Цифровий колаж
 
Ярослав Яновський. Із серії «Вода», 1997. Фотографія
 
ВІДДІЛ КОМУНІКАЦІЙ МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ:
Тел.: +380 44 288 52 26
Email: press@artarsenal.gov.ua