ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
 
Герб Прапор

Основні дані

Утворений:27.04.2001

Населення:318 400

Площа:110 км²

Влада

Адреса адміністрації:Святошинська РДА, 03115 м. Київ проспект Перемоги, 97, Телефон : 424-00-22, Електронна пошта : Inform@svyatoshin.kyiv-city.gov.ua

Веб-сторінка:
http://www.svyatoshin.kyiv-city.gov.ua/

Голова :  Мазепа Володимир Олександрович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
ПАНОРАМА

ЗАГАДКИ ЗЦІЛЕННЯ ГІПНОЗОМ

ЗАГАДКИ ЗЦІЛЕННЯ ГІПНОЗОМ
Про гіпноз чули всі, багато хто відчував його дію, але мало хто вміє й сам може гіпнотизувати

Про гіпноз чули всі, багато хто відчував його дію, але мало хто вміє й сам може гіпнотизувати.

Цей феномен присутній навіть у світі тварин. Каракатиця починає ілюмінувати своїм розфарбуванням як новорічна іграшка, й цим гіпнотизує своїх жертв – крабів. Горностай виконує чудернацький танок навколо зайців, і ті не можуть навіть поворухнутися, а кролик перед удавом просто ціпеніє.

Хто ж із людей схильний впадати у цей змінений стан свідомості? У будь-якому справочнику із психології можна знайти інформацію, що гіпнабельними є 60% жінок і 40% чоловіків. Але практика показує, що загіпнотизувати можна будь-яку людину, навіть ту, в якої присутня найсильніша воля. Якщо таку особу вдень навантажити фізично, увечорі добре нагодувати та комфортно розташувати на канапі й розслабити, то людина досить швидко буде на тій тонкій грані між бадьорістю та сном. У цей момент гіпнотизер своїм голосом створює міркування-образи та починає керувати свідомістю того, кого гіпнотизує. При цьому застосовуються дзеркала, що обертаються, блискучі маятники, свічки й хронометри, які тікають. Гіпноз посилюється при погляді очі в очі та застосуванні магнетичних пасів, тобто проведенні долонь магнетизера уздовж тіла й навколо голови того, кого гіпнотизують. Гіпнотичний стан поділяється на 3 фази:

1.     Людина все памятає і розуміє, просто поворухнутися не може.

2.     Той, кого гіпнотизують, не може рухатися й нічого не памятає після сеансу.

3.           Людина рухається, очі відкриті, свідомість повністю підпорядкована волі гіпнотизера.

Найвідповідальнішою дією є виведення людини з гіпнотичного стану. У практиці психіатрії була пацієнтка, яка у свій час знаходилася під впливом навіювання Кашпіровського, що було записане на відеокасеті. Її маленький син через незнання записав свій мультик у цій касеті саме на тому місці, де Кашпіровський проводив вихід із гіпнозу, так зване пробудження. І відбулося фатально явище: жінка увійшла у транс, а замість пробудження в її голові закрутився мультик. Це вкрай негативно відбилося на її психіці.

Не даремно гіпноз по телебаченню заборонили. Та й узагалі при зібраних залах його можна показувати лише як атракціон ілюзій.

Але де гарантія, що ви не опинитесь під дією гіпнотичного впливу на вулиці або сидячи перед телевізором? Згадайте лише циганський гіпноз або 25-й кадр.

Багато течій культивує гіпноз, такі як НЛП, єріксонівці, синтоісти й різноманітні християнські секти. Там все побудоване на одному й тому ж: відповідна музика, гучні ритмічні хлопки долонями, деяка модуляція голосом і навязування своїх “надідей”. Багато людей піддаються, знаходяться наче в наркотичному сп’янінні, тупо виконують чужу волю й збагачують недобросовісних маніпуляторів (пастор Сандей, мільйонер Флетчер та інші) .

Не даремно гіпнотизерів використовують спецслужби й запрошують їх на зустрічах найвищого рангу, щоб впливати на свідомість опонентів.

Дехто стверджує, що на Майдані Незалежності під час померанчової революції зі стріх будинків через ретранслятори на натовп  діяли хвилі певної частоти, і люди перетворювалися у керовану зграю. Тут прослідковувалась  заокеанська американська лапа «дядечки Сема», а він заради своїх інтересів здатен на все.

Гіпнабельність людини легко визначається наступним чином: від долоні відсувається мізинець, і після декількох пассів гіпнотизера він не може зімкнутися з іншими пальцями руки або Ви кладете свої долоні на плечі людини, включаєте внутрішній магніт і наче тягнете плечі людини назад. Якщо вона піддається за Вашими руками, значить вона піддається гіпнозу.

Захиститися від несанкціонованого гіпнозу досить просто: якщо не вийде відшуткуватися, схрестіть руки на грудях, прикривши сонячне сплетіння і область серця, не дивіться в очі гіпнотизеру, думайте про своє і як найскоріш змініть своє місцезнаходження.

Інша справа, коли гіпноз використовується на користь. Тут обидві сторони можуть заздалегіть все обговорити й домовитися. Пацієнт повинен бути попередньо поінформований про мету гіпнотичного впливу та знати всю послідовність сеансу.

Першим у світі фахівцем в області гіпнозу був астропсихолог Месмер. Він зцілив багато своїх пацієнтів і розробив теорію тваринного магнетизму, згідно якої всі космічні об’єкти, люди й предмети притягуються силою флюїдів, тонких невидимих, але дуже міцних ниток. Налагоджуючи всесвітні вібрації, хворі досить швидко одужували. Нажаль ідеї великого вченого стали підтримуватися суспільством лише через 200 років після його смерті.

У наш час дуже популярним стало самонавіювання, коли людина повторенням певних фраз (типа – Я гарний, Я сильний і здоровий)  підвищує самооцінку і прагне до самовдосконалення шляхом обмеження шкідливих звичок. Якщо самостійно не виходить, можна звернутися до спеціаліста та за допомогою гіпнотичного навіювання позбавитися зайвої ваги, залежності від тютюну та алкоголю, ігроманії, емоційних комплексів, страхів, а також від невротичного нещасного кохання.

У моїй практиці є пацієнтка, яка без пігулок, голодування та нервових зривів за 3 місяці позбавилася від зайвих 18 кілограмів. Її тіло набуло гнучкості, шкіра зберігла пружність без провисань, самопочуття стало відмінним. Вона почала викликати підвищений інтерес з боку чоловіків і невдовзі вийшла заміж по любові. А всього-навсього правильне харчування і декілька сеансів навіювання.

Отже, стає зрозумілим, що гіпноз – це дуже сильний інструмент впливу на психіку людини. Важливо лише визначити, яким цілям він слугує. І в разі добропорядного застосування він призводить до дива зцілення.

Для тих, хто хоче навчитися техніці гіпнозу, перевірити свої здібності або просто стати більш досконалими, слід звернутися у школу практичного гіпнозу, одну з яких провадить автор статті в м. Києві.

 Ігор Міцар