ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
Герб

Прапор

Основні дані

Утворений:   30 грудня 1987

Населення:345,200 

Площа:14,8 тисяч га

 

Влада

Адреса адміністрації:02225, м.Київ, пр-т Маяковського, 29, тел.: (044) 515-77-75, e-mail: desnyan@kmv.gov.ua

Веб-сторінка:
http://www.kmv.gov.ua/divisions.asp?Id=320

Голова :  Захаричев Юрій Юрійович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
НОВИНИ

СУД. ФІЛІПЕНКО

СУД. ФІЛІПЕНКО
проявляє громадянську непокору

              Під будівлею деснянського районного суду триває безстрокова  акція. Ініційована мною, Ігорем Філіпенко, на знак протесту проти дискримінації прав дитини. Вже близько року суддя Петріщева І.В. ухиляється від виконання своїх службових обов’язків, не приймає мою позовну заяву до колишньої співмешканки, Тетяни Б.  про встановлення факту спільного проживання однією сім’єю без реєстрації шлюбу та про визначення способу участі у вихованні та спілкуванні з дітьми, за надуманими приводами несплати судового збору, чим порушує моє конституційне право на звернення до суду і наражає на небезпеку дітей захист інтересів яких є метою мого позову.
                      Через те що суд саботує встановлення факту спільного проживання я втрачаю будь які можливості спілкування з дітьми, а дискримінаційні методи виховання дітей в сім’ї Тетяни залишаються незмінними, про що я повідомив відділ ювенальної превенції поліції деснянського району минулого тижня,  вхідний № ф – 1083, від 09.03.17., то акція протесту проти неналежного здійснення нагляду над дотриманням прав дитини це остання можливість привернути увагу до проблем не чужих мені дітей.
                  Мої вимоги: негайно прийняти заходи з невідкладного захисту прав дитини відповідно до загрозливих обставин що склались.  Згідно вимог закону Про захист дитинства забезпечити усебічний захист, у тому числі від психологічного насильства,  проведення компетентного обслідування дитини, усіх дітей що проживають у даній сім’ї, на предмет ураженості психіки дитини у наслідок систематичного стресу,  виховання котре спрямоване на те аби тримати дитину у стані постійної настрашеності, непевності і беззахисності. Припинити практику бюрократичних відписок котрі сприяють утриманню дітей в заручниках скрутних життєвих обставин роками. Про що свідчать неодноразові звертання мною до служб соціального захисту з низки подібних випадків на протязі останніх років і продовження практики виснажування психічних сил дитини про що свідчить недавній випадок, і бажання померти, про яке заявляють діти у відчаї людям котрим довіряють.  і натомість пристати до відповідальної позиції, передбаченої законом,  задіяти відповідні загрозам заходи втручання й реабілітації.  Довести до  мого відома як людини обізнаної із ситуацією і небайдужою до долі дітей інформації про належне реагування компетентними органами на загрозу життю і здоров’ю дітей.
                   прошу усіх небайдужих сприяти захисту прав дитини, поділитися власним досвідом розв’язання подібних проблем, розказати про випадок насильства в сім’ї якщо ви стали жертвою або свідком подій, приєднатись до публічного обговорення проблеми. Акція проходить по буднях близько 11 години за адресою Київ, пр.-т Маяковського, 5-в, к.т. 099 191 7184.

Ігор ФІЛІПЕНКО