ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
Герб

Прапор

Основні дані

Утворений:   30 грудня 1987

Населення:345,200 

Площа:14,8 тисяч га

 

Влада

Адреса адміністрації:02225, м.Київ, пр-т Маяковського, 29, тел.: (044) 515-77-75, e-mail: desnyan@kmv.gov.ua

Веб-сторінка:
http://www.kmv.gov.ua/divisions.asp?Id=320

Голова :  Захаричев Юрій Юрійович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
ПАНОРАМА

ВЕЧІР ЛЮБОВНОЇ ЛІРИКИ НА ТРОЄЩИНІ

ВЕЧІР ЛЮБОВНОЇ ЛІРИКИ НА ТРОЄЩИНІ

18 лютого 2017року відбувся вечір еротичної поезії « Діалог» в муніципальній галереї ( Теодора Драйзера 6).

Поетичний діалог тривав дві години поміж Романом Бойчуком, поетом із Івано-Франківська та київською поетесою Тетяною Череп-Пероганич. Модератор Анатолій Горовий.

Почався вечір з відео колажу графіки та живопису відомих європейських майстрів Егона Шілле,Едварда Мунка,Густава Клімта на еротичні  теми ,під акомпанемент музики Сержа Генсбура.

Н а вечорі виступили: Галина Рибачук-Прач,Антоніна Спіридончева,Василь  Мошуренко,Тетяна Бєлічова,Ганна Коназюк, Ліля Батюк- Нечипоренко,Ірина Новостанська,Роман Кухарук та інші. Їхні  виступи не лише стали вагомою підтримкою учасників діалогу але й створили атмосферу дружньої невимушеності.

Після офіційної частини відбулось неформальне спілкування ,коли гості змогли скоштувати  « любовний напій» настояний на звабливості  червоної  рути та меду.

Богдан МОРИМУХ

Учора мені пощастило побувати на вечорі еротичної поезії "Діалог", що проходив у Галереї мистецтв Деснянської центральної бібліотеки ім. П.Загребельного. Пристрасний діалог мовою поезії вели Роман Бойчук, який спеціально приїхав з Івано-Франківська, та тепер вже киянка Тетяна Череп-Пероганич. Я зрозуміла, що потік емоцій і любовна енергія в цих авторів невичерпна. :)
Модерував захід художник Анатолій Горовий. Власне самому поетичному діалогу передувала розкішна електронна пре...зентація еротичних картин художників ХХ століття. Нічого дивного, адже "Діалоги" проходили в художній галереї. :)
Анатолій Горовий майстерно спрямовував поетичну розмову головних виступаючих і так само вміло перебивав їх, щоб викликати на сцену когось із присутніх літераторів. У такий спосіб свої вірші прочитали Галина Рибачук-Прач, Антоніна Спірідончева, Лілія Батюк-Нечипоренко, Василь Мошуренко, Олена Вишневська, Ганна Коназюк, Роман Кухарук. Звісно, всі тримались в еротичній темі. Виконала кілька пісень а капелла Ірина Новоставська.
Тетяна Белімова не читала власних творів, натомість зробила таку критичну розповідь про творчість обох головних виступаючих (критичну - в позитивному сенсі), якої вистачило б на дві рецензії щодо їхніх книжок.  :) Від цеху художників також виступив Цезарій Ганушкевич і запросив на свою майбутню виставку в Будинку актора.
А згодом офіційна частина заходу перейшла в неофіційну, де всі могли поспілкуватись між собою не обов’язково мовою поезії, але про життя, творчість, плани і тут же обговорити щойно виниклі ідеї майбутніх заходів.
А я дякую організаторам за запрошення, а також несподівану для мене можливість виступити, за гарний насичений вечір і приємне спілкування. До речі, завдяки вмілому модеруванню Анатолія Горового тепер моя книжка "Афродита" є в Деснянській центральній бібліотеці ім. Павла Загребельного.

Антоніна СПІРІДОНЧЕВА