ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
НОВИНИ

КВУ. АДМІНРЕСУРС

КВУ. АДМІНРЕСУРС
на позачергових виборах до українського парляменту

Спостерігачі КВУ повідомляють про окремі випадки використання адміністративного ресурсу на виборах у низці регіонів України. За оцінкою організації факти та масштаби використання технології адмінресурсу не є значними і є співставними із використанням цієї технології на парламентських виборах 2014 р.

Однією із форм адміністративного ресурсу є публічна підтримка кандидатів особами, які працюють в органах місцевого самоврядування чи органах державної влади. Також це проявляється у проведенні спільних заходів, які проводяться кандидатами в народні депутати спільно із місцевими чиновниками. Так, у Київській області кандидат в народні депутати Ольга Василевська-Смаглюк («Слуга Народу») супроводжує голову Київської ОДА під час його робочих візитів по районах області. Зокрема, під час введення в експлуатацію нової захисної Арки на Чорнобильській АЕС 10 липня 2019 року, а також 13 липня – під час освітнього заходу в міському парку міста Буча.

В Одеській області має місце публічна підтримка кандидата в ОВО №133 Д. Танцюри (член політичної партії «Довіряй Ділам») з боку Одеського міського голови Г. Труханова. На Харківщині в ОВО №174 кандидат О. Ткаченко (самовисування) активно співпрацює в агітаційній кампанії разом із головою Новобаварської РДА та при публічній підтримці міського голови Харкова Г. Кернеса. В ОВО №178 агітаційні заходи кандидата А. Русецького (самовисування) відбуваються за активної підтримки і публічного висвітлення зі сторони міських голів Балаклії, Барвінкового та селищного голови Близнюків. За даними місцевих ЗМІ ці особи є бізнес-партнерами.

На Херсонщині в ОВО №184 11 липня у виданні «Online Нова Каховка» було опубліковано інтерв’ю секретаря Новокаховської міської ради під назвою: «Олександр Лук’яненко: Ігор Колихаєв буде достойним народним депутатом». І. Колихаєв є кандидатом в народні депутати України (самовисуванець).

До КВУ надійшла інформація, що на Луганщині в Сєвєродонецьку для зустрічі виборців із Є. Мураєвим залучалися працівники установ освіти, яким пропонувалася грошова винагорода у розмірі 300 грн.

Традиційною проблемою є використання інформаційних ресурсів органів місцевого самоврядування і державної влади для проведення прихованої агітації. Так, на веб-сайті Ярмолинецької РДА Хмельницької області було розміщено матеріал із написом «Ярмолинцям-619» та зображенням, на якому розміщено символіку політичної партії «За конкретні справи» О. Гереги. О. Герега є кандидатом в народні депутати в ОВО №192, що включає Городоцький, Дунаєвецький, Чемеровецький, Ярмолинецький райони.