154-й концертний сезон
154-й концертний сезон
КОЛОННИЙ ЗАЛ імені М.В.ЛИСЕНКА
ЛЮТИЙ 2018 РОКУ
Четвер, 1 |
Заслужений академічний симфонічний оркестр Українського радіо Художній керівник і головний диригент – ВОЛОДИМИР ШЕЙКО Солісти – МИРОСЛАВА КОТОРОВИЧ (скрипка), ОЛЕКСАНДР ПІРІЄВ (віолончель) І відділ Є. Станкович – Концерт № 2 для скрипки з оркестром М. Скорик – Концерт № 2 для віолончелі з оркестром ІІ відділ А. Дворжак – Симфонія № 9 («З Нового Світу») мі мінор, тв. 95 |
П’ятниця, 2 |
МУЗИЧНИЙ АЛЬБОМ РОКУ: ВІД КАНТУ ДО ДЖАЗ-РОКУ Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України Художній керівник і диригент – ДМИТРО АНТОНЮК Участь беруть: ІРИНА СКАЗІНА, ОЛЕКСІЙ ШПОРТЬКО, СЕРГІЙ ЮРЧЕНКО, ОЛЕГ ФІЛІПЕНКО, АЛІНА БАШКІНА, МАРГАРИТА МЕЛЕШКО, ЮЛІЯ ОЛІЙНИК, ДЕНИС САГІРОВ, КОСТЯНТИН ПОНОМАР, ОЛЕКСІЙ ЖМУДЕНКО, ЄВГЕН ЗАМОРСЬКИЙ, ІВАН ДІДИК Концерт веде ОКСАНА АНТОНЮК |
Субота, 3 |
CHERKASY JAZZ QUINTET ВАЛЕРІЙ КИРИЧЕНКО (труба, флюгельгорн) МИКОЛА ЄВПАК (тенор-саксофон) СЕРГІЙ КРАШЕНІННІКОВ (фортепіано) - бендлідер ОЛЕКСАНДР ШНАЙДЕР (контрабас), ОЛЕКСАНДР ЧЕРКАШИН (барабани) У програмі – твори Х. Сільвера, С. Каррари, Ф. Хуббарда, Д. Міндріла, Р. Брекера, Т. Окоші, Х. Джонсона, М. Моргана, Ф. Весса, П. Деспонда, Дж. Харрісона, Б. Хебба |
Неділя, 4 |
15.00 Абонемент № 2 – «Історія класичної гітари. Портрети композиторів. Аргентинський композитор Астор П'яццолла (для дітей середнього і старшого шкільного віку) |
19.00 «ТРІУМФ ТАНЦЮ» ТЕТЯНА АНДРІЄВСЬКА (фортепіано) ІГОР АНДРІЄВСЬКИЙ (скрипка) І відділ Л. Бетховен – Три контрданси, Ф.Шопен – Три мазурки, В. Cамофалов – Три п’єси із циклу «Сюїта стародавніх танців», С. Рахманінов – Полька, І. Альбеніс-Л. Годовський – Танго із сюїти «Іспанія», Г. Венявський – Скерцо-тарантела ІІ відділ А. Дворжак-Ф. Крейслер – Три слов’янські танці, Й. Брамс-Ф. Крейслер – Два угорські танці, Г.Венявський – Концертний полонез ре мажор, П. Чайковський – Вальс-скерцо, Ф. Крейслер – Вальси «Муки кохання», «Радість кохання», А. Хінастера – Три аргентинські танці |
|
Понеділок, 5 |
Київський камерний оркестр Головний диригент – МИКОЛА ДЯДЮРА Солісти – ЕНРІКЕ БАГАРІЯ (фортепіано) Іспанія, СЕРГІЙ ЧЕРЕВАТЕНКО (труба) І відділ Д. Шостакович – Прелюдія і фуга ре мінор, тв.87 (перекладення для камерного оркестру В. Годзяцького) – Концерт № 1 для фортепіано, струнних і труби до мінор, тв. 35 ІІ відділ Б. Барток – Дивертисмент для струнного оркестру С. Прокоф’єв – Швидкоплинності, тв. 22 (перекладення для струнного оркестру Р. Баршая) |
Вівторок, 6 |
«ДЖАЗОВІ ФАНТАЗІЇ З КАМЕРАТОЮ» Композитор ОЛЕКСАНДР САРАТСЬКИЙ (фортепіано) Авторський вечір Національний ансамбль солістів «Київська камерата» Художній керівник і головний диригент – ВАЛЕРІЙ МАТЮХІН Солісти – ЛАНА МЕРКУЛОВА, АНІКО ДОЛІДЗЕ За участю лауреата «Amerіcan Protege» АНТОНІО БРАЗИЛЬЄРО ДЖОНСОНА (фортепіано) Спеціальний гість – АННА ЗАВАЛЬСЬКА Концерт веде ПЕТРО ПОЛТАРЄВ І відділ Концерт № 6 для фортепіано з оркестром (ПРЕМ’ЄРА) Концерт № 2 для фортепіано з оркестром соль мажор (ІІІ частина) ІІ відділ Джазові обробки українських та грузинських пісень, обробки джазових стандартів, уривки з відомих мюзиклів |
Середа, 7 |
В’ЯЧЕСЛАВ САМОФАЛОВ – ПОРИ РОКУ Чотири слов’янські концерти для мішаного хору на вірші Л. Прутика: МАСЛЯНА КУПАЛЬСЬКА ОСЕНИНИ КОЛЯДА АНАТОЛІЙ ПАЛАМАРЕНКО (художнє слово) Український народний хор імені С. Павлюченка Київського національного університету культури і мистецтв Художній керівник – ОЛЕНА СКОПЦОВА Хор «АNIMA» Київського національного університету культури і мистецтв Художній керівник – НАТАЛІЯ КРЕЧКО Диригенти – В’ЯЧЕСЛАВ САМОФАЛОВ, НАТАЛІЯ КРЕЧКО |
П’ятниця, 9 |
Абонемент № 10 Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України Диригент – МИКОЛА ДЯДЮРА
«СИМФОНІЧНИЙ ВИМІР» «М О Ц А Р Т ПЛЮС» В.А. Моцарт – Симфонія № 27 соль мажор, К. 199/161b В.А. Моцарт – Концерт для кларнета з оркестром ля мажор, К. 622 Соліст – ОЛЕГ МОРОЗ (кларнет) П. Чайковський – Сюїта № 4 («Моцартіана»), тв. 61 |
Субота, 10 |
Національний камерний ансамбль «Київські солісти» Диригент – ЕРКІ ПЕХК (Естонія) І відділ Твори Я. Сібеліуса, М. Бруха, Е. Гріга ІІ відділ А. Шенберг – Просвітлена ніч, тв. 4 |
Неділя, 11 |
12.00 Абонемент № 1 – «Чарівний світ музики» (для дітей молодшого шкільного віку) |
15.00 Абонемент № 5 - «З історії музичної культури України. «Україно, ти була як поле бою…» (Є. Маланюк). Шляхи розвитку професійного музичного мистецтва в Україні кінця ХІХ - початку ХХ століть» (для дітей середнього і старшого шкільного віку) |
|
19.00 РОМАН ЛОПАТИНСЬКИЙ (фортепіано) І відділ Ф. Шуберт – Експромт ля-бемоль мажор, Л. Бетховен – Соната № 32 до мінор тв. 111, ІІ відділ Ф.Шуберт – Соната № 14, D. 784, Й.Брамс – Чотири п’єси для фортепіано, тв.119: Інтермецо: сі мінор, мі мінор, до мажор, Рапсодія мі-бемоль мажор |
|
Вівторок, 13 |
«Танго для закоханих» АСТОР П'ЯЦЦОЛЛА Київський квартет саксофоністів Керівник – ЮРІЙ ВАСИЛЕВИЧ (саксофон-сопрано), МИХАЙЛО МИМРИК (саксофон-альт), ОЛЕКСАНДР МОСКАЛЕНКО (саксофон-тенор), СЕРГІЙ ГДАНСЬКИЙ (саксофон-баритон) Участь беруть: В’ЯЧЕСЛАВ САМОФАЛОВ (баян), СЕРГІЙ СУПРУН (контрабас), ЮЛІЯ ЖИТНУХІНА (саксофон), ДАНИЛО ДОВБИШ (саксофон), ВІОЛЕТТА ТАРАН (фортепіано), СЕРГІЙ ХМЕЛЬОВ (ударні) |
Середа, 14 |
До Дня всіх закоханих ЕННІО МОРРІКОНЕ ЛИЦАР КОХАННЯ Національний академічний духовий оркестр України Диригент – МИХАЙЛО МОРОЗ |
П’ятниця, 16 |
«ЗАПРОШЕННЯ ДО ТАНЦЮ» Академічний симфонічний оркестр Національної філармонії України Головний диригент – РОМАН КОФМАН І відділ К. М. фон Вебер – Запрошення до танцю, Ш.Гуно – Вальс з опери «Фауст», В. Вальдтейфель – Вальс «На ковзанці», Р. Глієр – Вальс з балету «Мідний вершник» Л. Толстой-Р. Кофман – Вальс, Я. Сібеліус – Сумний вальс, Д. Шостакович – Вальс із Сюїти № 2 для джаз-оркестру, Є.Дога – Вальс ІІ відділ А. Дворжак – Слов’янські танці: № 1 до мажор, тв. 45; № 8 ля-бемоль мажор, тв. 72; № 2 мі мінор, тв. 72; № 9 соль мінор, тв. 46; Й. Брамс – Угорські танці: № 2 ре мінор, № 4 фа-дієз мінор, № 6 ре мажор, № 7 фа мажор, № 1 соль мінор |
Субота, 17 |
Національна всеукраїнська музична спілка Асоціація естрадних та джазових оркестрів України, журнал «Джаз» XVII Всеукраїнський фестиваль «Зимові джазові зустрічі» імені Євгена Дергунова ПАРАД БІГ-БЕНДІВ УКРАЇНИ Jazz-band Київського національного університету культури і мистецтв Керівник і головний диригент – ГРИГОРІЙ ПОСТОЙ Біг-бенд Черкаського музичного училища імені С. С. Гулака-Артемовського Керівник – МИКОЛА ЄВПАК Диригент – МИХАЙЛО ЄВТУШЕНКО Big-band Дніпропетровської академії музики імені М. Глінки Художній керівник і диригент – ЮРІЙ ПАЛАМАРЧУК Біг-бенд «ПОЛТАВА» Керівник і диригент – ЕДУАРД ГОЛОВАШИЧ |
Неділя, 18 |
15.00 Абонемент № 11 – «Класика – це класно!» (для дітей середнього і старшого шкільного віку) |
19.00 Концерт сучасної музики ДВА КОМПОЗИТОРИ – ДІАЛОГ МІЖ КРАЇНАМИ ІВАН КАНЧІАЛОЗЗІ (Італія) ОЛЕКСАНДР РОДІН (Україна) Київський камерний оркестр Диригент – БОГДАН ПЛІШ Солістки – АНЖЕЛІНА ШВАЧКА (мецо-сопрано), АЛЛА РОДІНА (сопрано), ВІКТОР ІВАНОВ (скрипка) І. Канчіалоззі – Lissajous (Ліссажу), О. Родін – Stabat Mater |
|
Понеділок, 19 |
«СИМФОНІЯ ЗВУКІВ» Й.С. Бах, Г.Ф. Гендель, А. Марчелло, П. Масканьї, А. П’яццолла, Ш. М. Відор, Дж. К. Менотті, Е. Жигу, А. Шнітке ІРИНА ВЕЖНЕВЕЦЬ (сопрано), АНДРІЙ ІЛЬКІВ (труба) ТЕТЯНА ЖУК-СЄДОВА (орган) |
Вівторок, 20 |
ПАМ’ЯТІ НЕБЕСНОЇ СОТНІ Ансамбль класичної музики імені Б. Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України Головний диригент – ВАЛЕНТИНА ІКОННИК-ЗАХАРЧЕНКО Диригент – ІГОР АНДРІЄВСЬКИЙ Солісти – ОЛЕНА ШИНАЛЬ (сопрано), НІНА ХАРЧЕНКО (мецо-сопрано), СЕРГІЙ ШАПОВАЛ (тенор), АНДРІЙ КИРИЛОВ (тенор), МИХАЙЛО ГУМЕННИЙ-ПЕТРІВСЬКИЙ (бас), ОЛЕГ ЧОРНОЩОКОВ (бас) Партія клавесина – НАТАЛІЯ ФОМЕНКО Партія органа – ІРИНА ХАРЕЧКО |
Середа, 21 |
За підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні До 100-річчя відновлення Литовської держави Державний вільнюський струнний квартет (Литва) - ДАЛЯ КУЗНЕЦОВАЙТЕ (скрипка), АРТУРАС ШІЛАЛЕ (скрипка), ГІРДУТІС ЯКАЙТІС (альт), АУГУСТІНАС ВАСІЛЯУСКАС (віолончель) Участь бере КАТЕРИНА ДЯДЮРА (фортепіано) І відділ М.-К. Чюрльоніс – Струнний квартет до мінор С. Вайнюнас – Фортепіанний квінтет № 2 ІІ відділ А. Дворжак – Струнний квартет фа мажор («Американський»), тв. 96 |
П’ятниця, 23 |
Абонемент № 10 Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України Диригент – МИКОЛА ДЯДЮРА «СИМФОНІЧНИЙ ВИМІР» «М О Ц А Р Т ПЛЮС» В.А. Моцарт – Симфонія № 35 («Хаффнер») ре мажор, К. 385 Е. Корнгольд - Концерт для скрипки з оркестром ре мажор, тв. 35 Соліст – МАРК БУШКОВ (скрипка) Бельгія С. Прокоф’єв – Симфонія № 7 до-дієз мінор, тв. 131 |
Субота, 24 |
Абонемент № 7 - «МИСТЕЦТВО ФОРТЕПІАННОЇ ГРИ» ДЕНИС ПРОЩАЄВ (Німеччина) І відділ Й.С. Бах – Прелюдія і фуга мі мажор, BWV 854 – Прелюдія і фуга мі мінор, BWV 855, Партита мі мінор, BWV 830 ІІ відділ С. Прокоф’єв – Ромео і Джульєтта перед розлукою (із циклу «10 п’єс з балету «Ромео і Джульєтта») Ф. Шуберт – Три п’єси для фортепіано, D. 946 |
Неділя, 25 |
12.00 Абонемент № 4 – «Київська дитяча філармонія» |
15.00 Абонемент № 9 – «Національний академічний духовий оркестр України. У сузір’ї музичних жанрів» (для дітей середнього і старшого шкільного віку) |
|
19.00 Концерт циклу «Вечори української музики. Спадщина і сучасність» «ЛЮБОВ КРІЗЬ ВІКИ» Авторський концерт композитора ОЛЕКСАНДРА ЯКОВЧУКА Партія фортепіано – НАДІЯ ЯКОВЧУК Солісти – ЄЛІЗАВЕТА ЛІПІТЮК (сопрано), ОЛЬГА ТАБУЛІНА (мецо-сопрано), СЕРГІЙ БОРТНИК (тенор), АНДРІЙ МАСЛАКОВ (бас-баритон) І відділ Вокальні цикли: «Сливи цвіт» на вірші японських поетів Содо і Басьо; «Весняні епіграфи» на вірші І. Франка; «Уривки з мого «Кобзаря» на вірші І. Губаренко ІІ відділ Вокальний цикл «Дванадцять сонетів В. Шекспіра (у перекладі О. Тарнавського)» |
|
Понеділок, 26 |
Академічний симфонічний оркестр «Філармонія» Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Диригент – МІЦУНОБУ ТАКАЯ (Японія) Солісти – МАСАІЧІ ТАКЕУЧІ (кларнет) Японія, ЙОШІКІ ЙОДА (фагот) Японія ЙОКО КАНЕКО (фортепіано) Японія, ЧІХІРО ХОНДА (фортепіано) Японія І відділ М. Арнольд – Концерт № 2 для кларнета з оркестром К. М. Вебер – Анданте і рондо для фагота з оркестром, тв.35 Ф. Пуленк – Концерт для двох фортепіано з оркестром ІІ відділ Й. Брамс – Симфонія № 3 фа мажор, тв. 90 |
Вівторок, 27 |
ФРЕНК СІНАТРА Національний академічний духовий оркестр України Диригент – ОЛЕКСІЙ ВІКУЛОВ Соліст – ВІТАЛІЙ КОСТЕНКО (вокал) |
Середа, 28 |
Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України Художній керівник і головний диригент – ВОЛОДИМИР СІРЕНКО Солістка – БОГДАНА ПІВНЕНКО (скрипка) І відділ А. Гаврилець – «Знаки» для симфонічного оркестру, Є. Станкович – Концерт № 4 для скрипки з оркестром ІІ відділ А. В’єтан – Концерт № 5 для скрипки з оркестром ля мінор М. Равель – Павана, Болеро |
СІЧЕНЬ 2018 РОКУ
Четвер, 4 |
РІЗДВЯНА МАНДРІВКА ІЗ КВАРТЕТОМ БАЯНІСТІВ «НАВКОЛО СВІТУ ЗА 90 ХВИЛИН» Квартет баяністів імені Миколи Різоля – ОЛЕКСІЙ КОЛОМОЄЦЬ (I баян), ОЛЕГ ШИЯН (ІІ баян), ІГОР САЄНКО (баян-баритон) – керівник, РОМАН МОЛОЧЕНКО (баян-контрабас) Участь беруть: ОЛЬГА ТАБУЛІНА (мецо-сопрано), АНАТОЛІЙ ЮРЧЕНКО (баритон) У програмі – твори А.Вівальді, Й.Штрауса, Ф.Пуленка, Ф.Грубера, Д.Клебанова, П.Чайковського, М.Скорика, С.Цінцадзе, Ж.Стайна-С.Кана, В.Тієлда-Дж.Вайса, Дж.П’єрпонта |
|
П’ятниця, 5 |
ДЖАЗОВІ ТЕМИ З ІМПРОВІЗАЦІЄЮ Композитор, виконавець НЕОНІЛА ЛАГОДЮК (фортепіано) Авторський концерт Участь беруть: КИЇВСЬКИЙ КВАРТЕТ САКСОФОНІСТІВ Фортепіанний дует «ТЕТ-А-ТЕТ» - ЛЮБОВ ДАВИДОВИЧ, НЕОНІЛА ЛАГОДЮК ПАВЛО ПОПРОЦЬКИЙ (флейта), ВАДИМ КУЧЕРОВ (флейта), ПАВЛО БОЙКО (кларнет), СЕРГІЙ ХМЕЛЬОВ (ударні інструменти), ТЕТЯНА ЖУК-СЄДОВА (орган), ОЛЕКСАНДР КОВТУН (скрипка)
ВОЛОДИМИР ШПУДЕЙКО (степ-танець), СВІТЛАНА КОРЕЦЬКА (художнє слово) |
|
Понеділок, 8 |
16.00 Ювілейний фестиваль «Музичні зустрічі» «Концерт на Різдво» Народна хорова капела „Дзвіночок” Київського Палацу дітей та юнацтва Художній керівник – РУБЕН ТОЛМАЧОВ Участь беруть: кандидатський склад капели «Дзвіночок», дитячі хори «Пастораль», «Ластівка», «Веселий акцент», «Пектораль», театр пісні «Ладоньки» У програмі – духовна музика, колядки, щедрівки |
|
Вівторок, 9 |
«З КОЛЯДОЮ ІДЕМ!»» РУСЛАНА ЯКОБІНЧУК (мецо-сопрано), ВАЛЕНТИНА МАТЮШЕНКО (сопрано) Ансамбль народних інструментів «Дивограй» Керівник – ВАДИМ ЧОРНОКОНДРАТЕНКО Вишгородський муніципальний хор «Коралі» Керівник – ОКСАНА ТВЕРДУШКО У програмі – колядки, щедрівки |
|
Середа, 10 |
ДМИТРО ЧОНІ (фортепіано) Програма: І відділ Й.С. Бах-Ф. Бузоні - Хоральна прелюдія “Nun komm' der Heiden Heiland”, BWV 659 Л. Бетховен - Соната № 26 для фортепіано мі-бемоль мажор, тв. 81а О. Скрябін - Фантазія сі мінор, тв. 28, Поема “Vers la flamme”, тв. 72 ІІ відділ С. Рахманінов – Музичні моменти № 1 і № 4, тв.16, Ф. Ліст - Женевські дзвони, Сонет Петрарки № 104, А. Хінастера - Соната № 1, тв. 22 |
|
Четвер, 11 |
«ДІВА ДНЕСЬ ПРЕСУЩОГО НАРОДЖУЄ» Камерний хор «Милість» Дитячий ансамбль «Зірочки» Художній керівник і диригент – МАРІЯ БЕРЛАД Солісти – КАРІНА КОНДРАШЕВСЬКА (сопрано), РОМАН СТРАХОВ (баритон), ВІКТОРІЯ АНДРІЄНКО (художнє слово) І відділ «СВЯТКОВА КОЛЯДА» У програмі – колядки і щедрівки в обробці А.Гаврилець і М.Берлад ІІ відділ «БОГОРОДИЦЕ, СПАСИ» У програмі – хорові та духовні твори Д.Бортнянського, О.Кошиця, С.Рахманінова, О.Архангельського, Ф.М’ясникова, В.Ковальджі |
|
П’ятниця, 12 |
АНАТОЛІЙ ЮРЧЕНКО (баритон) Національний президентський оркестр Диригент – ВАСИЛЬ ВАСИЛЕНКО Участь беруть: ОЛЕНА ГРЕБЕНЮК (сопрано), ДМИТРО ІВАНЧЕНКО (тенор), ІРИНА ЗЯБЧЕНКО (сопрано) Програма: І відділ Р.Леонкавалло – Пролог з опери «Паяци», Дж.Россіні – Каватина Фігаро, Арія Розіни, Дует Розіни і Фігаро з опери «Севільський цирульник», Ж.Бізе – Увертюра, Куплети Ескамільо з опери «Кармен», Дует Надіра і Зурги з опери «Шукачі перлів» Дж.Верді – Дует Леонори і Графа ді Луни з опери «Трубадур» ІІ відділ К.Данькевич – Монолог Богдана з опери «Богдан Хмельницький», М.Лисенко – Увертюра, Арія Остапа з опери «Тарас Бульба», романс «Безмежнеє поле» С.Гулак-Артемовський – Пісня Андрія, Пісня Карася, Дует Одарки і Карася з опери «Запорожець за Дунаєм» |
|
Субота, 13 |
«НА УЛЮБЛЕНІ СВЯТА» Національний камерний ансамбль «Київські солісти» Солісти – ОЛЬГА ШЕЛЕШКОВА (скрипка), ЮРІЙ СТЬОПІН (скрипка) У програмі – твори Й.С. Баха, А. Вівальді, А. Кореллі, А Дворжака, Ф. Мендельсона, Е. Гріга, П. Чайковського, Б. Бріттена |
|
Неділя, 14 |
15.00 Абонемент № 11 – «Класика – це класно!» (для дітей середнього і старшого шкільного віку) |
|
19.00 РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ «ХРИСТОС РОДИВСЯ – ВЕСЕЛА ДНИНА» Муніципальна академічна чоловіча хорова капела імені Л. Ревуцького Художній керівник – АНДРІЙ КАРПІНЕЦЬ Головний диригент – ВОЛОДИМИР КУРАЧ Участь беруть: Хор хлопчиків та юнаків Муніципальної академічної чоловічої хорової капели імені Л. Ревуцького Художній керівник – АЇДА ЗАЙЦЕВА НІНА МАТВІЄНКО, ВАЛЕНТИНА ІВАНЕНКО, ВІКТОРІЯ ЗАБОЛОЦЬКА У програмі – українські колядки і щедрівки |
||
Понеділок, 15 |
НІНО РОТА ЕННІО МОРРІКОНЕ ДЖОН ВІЛЬЯМС Музика до кінофільмів «ХРЕЩЕНИЙ БАТЬКО», «АМАРКОРД», «РОМЕО І ДЖУЛЬЄТТА», «НОВИЙ КІНОТЕАТР «ПАРАДІЗО», «МАРКО ПОЛО», «ЛЕГЕНДА ПРО ПІАНІСТА СЕРЕД ОКЕАНУ», «ПАТРІОТ», «СПИСОК ШИНДЛЕРА», «ЩЕЛЕПИ», «ГАРРІ ПОТТЕР», «ІНДІАНА ДЖОНС», «Е.Т.(ІНОПЛАНЕТЯНИН)» Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України Диригент – МИХАЙЛО МОРОЗ |
|
Вівторок, 16
|
«ХІТИ ДЖАЗУ» Біг-бенд Національного академічного духового оркестру України Диригент – ОЛЕКСІЙ ВІКУЛОВ Солісти – фіналістка телевізійного шоу «Голос країни» МАРГАРИТА МЕЛЕШКО, ВІТАЛІЙ КОСТЕНКО (вокал) У програмі – твори Г.Міллера, Дж.Гершвіна, Р.Роджерса-Л.Харта, Г.Манчіні, Ф.Мільяччі, П.Менфілда, С.Нестіко, Л,Пріми, К.Портера, Дж.Леннона-П.Маккартні, Ч.Коріа, Х.Хенкока, Б.Поттса, Б.Хебба, Д.Гіллеспі, Дж.Завінула, Дж. Девенпорта, А.Франклін, Г.Гудвіна |
|
Cереда, 17 |
ВІВАЛЬДІ ГЕНДЕЛЬ БАХ МОЦАРТ ЄЛІЗАВЕТА ЛІПІТЮК (сопрано) Національний ансамбль солістів «Київська камерата» Художній керівник і головний диригент – ВАЛЕРІЙ МАТЮХІН Участь бере МАРІЯ ШУТКО (скрипка) Програма: І відділ А.Вівальді – Мотет «In furore instissime» Й.С.Бах – Бранденбурзький концерт № 3 соль мажор Г.Ф.Гендель – Арія Дейдамії «Nascondi lusignol» з опери «Дейдамія» - Алілуя з мотету «Silete Venti» ІІ відділ В.А.Моцарт – Концерт № 2 для скрипки з оркестром ре мажор - Мотет «Exultate jubilate» |
|
Четвер, 18 |
До 150-річчя заснування першого професійного музичного навчального закладу на теренах України – Київського музичного училища Київський інститут музики імені Р.М. Глієра ЮВІЛЕЙНИЙ КОНЦЕРТ |
|
П’ятниця, 19 |
Академічний оркестр народної та популярної музики Українського радіо Художній керівник і головний диригент – МИХАЙЛО ПІКУЛЬСЬКИЙ Солісти – АНЖЕЛІНА ШВАЧКА (мецо-сопрано), ІРИНА СЕМЕНЕНКО (сопрано), СЕРГІЙ БОРТНИК (тенор) У програмі – твори українських і західноєвропейських композиторів |
|
Субота, 20 |
«SOLE E AMORE» («Сонце і любов») СТЕФАНІЯ ДОВГАНЬ (сопрано) США Партія фортепіано – ВОЛОДИМИР КНОРОЗОК Програма: В.Белліні – Vaga luna che inargenti; Malinconia, ninfa gentile; Ma renda pur contento; Per pieta, bell’idol mio А.Вівальді – Sposa son disprezzata, Дж.Россіні – La Promessa; L’invito; Canzonetta Spaguola А.Доніцетті – Amore e morte; Mevoglio fa ‘nacasa” Дж.Пуччіні – Sole e amore; Morire Дж.Россіні –Р.Штраус – Ständchen; Meinem Kinde; Wie sollten wir geheim sie halten; Morgen; Wiedenlied; Zueignung; Ruhe meine Seele; Allerseelen; Cäcilie |
|
Неділя, 21 |
12.00 Абонемент № 1 – «Чарівний світ музики» (для дітей молодшого шкільного віку) |
|
15.00 Абонемент № 5 - «З історії музичної культури України. «Україно, ти була як поле бою…» (Є. Маланюк). Шляхи розвитку професійного музичного мистецтва в Україні кінця ХІХ - початку ХХ століть» (для дітей середнього і старшого шкільного віку) |
||
Середа, 24 |
БРАМС БРІТТЕН Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України Художній керівник і головний диригент – ВОЛОДИМИР СІРЕНКО Солістка – АЛІЯ АКБЕРГЕНОВА (фортепіано) І відділ Б. Бріттен – Варіації і фуга на тему Перселла – Diversion для фортепіано (лівої руки) з оркестром, тв. 21 ІІ відділ Й. Брамс – Симфонія № 3 фа мажор, тв.90 |
|
Четвер, 25 |
АНТОНІО ВІВАЛЬДІ – «ПОРИ РОКУ» АСТОР П’ЯЦЦОЛЛА – «ПОРИ РОКУ В БУЕНОС-АЙРЕСІ» Національний камерний ансамбль «Київські солісти» Солісти - ОЛЬГА ШЕЛЕШКОВА, ЮРІЙ СТЬОПІН, АНДРІЙ ПАВЛОВ (скрипка) |
|
П’ятниця, 26 |
МІСТЕРІЯ У РИТМІ ТАНГО «МАРІЯ. TANGUS DEI» За мотивами оперіти А. П’яццолли «Марія з Буенос-Айреса» (автор українського лібрето – Олексій Юрін) У виставі беруть участь: Марія (мілонгітта) – ЄЛІЗАВЕТА ЛІПІТЮК (сопрано), Соловей (поет) – ОЛЕКСАНДР ЧУВПИЛО (тенор), Відьмак (господар бару) – АНДРІЙ МАСЛАКОВ (бас-баритон) Автор містерії – ОЛЕКСАНДР РУДЬКО (художнє слово) Ансамбль народних інструментів «Рідні наспіви» Керівник – ЮРІЙ КАРНАУХ Ансамбль балету «Терен» Керівник, хореограф-постановник – ЄВГЕН ДРАЛОВ Солісти – ЯНА БЛАЖКО, РОМАН СЕРГІЄНКО МАРІЯ ВІХЛЯЄВА (фортепіано), ОЛЬГА ЧОРНОКОНДРАТЕНКО (скрипка) ВОЛОДИМИР ШАРУЄВ (гітара) Концертмейстер – СВІТЛАНА ЛУКОМСЬКА Режисер-постановник – АНАСТАСІЯ ГНАТЮК Керівник проекту –
|
|
Субота, 27
|
Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України Диригент – НІКОЛА ДЖУЛІАНІ (Італія) Програма: І відділ Л.Бетховен – Симфонія № 6 фа мажор («Пасторальна»), тв.68 ІІ відділ Ф.Легар – Увертюра «В країні посмішок» З.Кодаї – Танці з Галанти, Б.Бріттен – Музичні вечори (сюїта за творами Дж.Россіні) Ж.Оффенбах - Увертюра «Паризьке життя» |
|
Неділя, 28 |
12.00 Абонемент № 4 – «Київська дитяча філармонія» |
|
15.00 Абонемент № 9 – «Національний академічний духовий оркестр України. У сузір’ї музичних жанрів» (для дітей середнього і старшого шкільного віку) |
||
Понеділок, 29 |
За підтримки Посольства Австралії в Украї |