ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Україна
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Столиця:Київ

Найбільше місто:столиця

Державна мова:Українська

Гімн

«Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці.
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
Приспів:
Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду».
АР Крим Вінницька Волинська Донецька Житомирська Закарпатська Запорізька Івано-Франківська Київ Київська Кропивницька Луганська Львівська Миколаївська Одеська Полтавська Рівненська Севастополь Січеславська Сумська Тернопільська Харківська Херсонська Хмельницька Черкаська Чернівецька Чернігівська
ПАНОРАМА

ОЛЬГА ДЕЛЬ АРТЕ ЯК ДОЗВІЛЬНА СИСТЕМА

ОЛЬГА ДЕЛЬ АРТЕ ЯК ДОЗВІЛЬНА СИСТЕМА

25 жовтня у театрі Івана Франка відбувся концерт двох капел бандуристів (з Києва і з Чикаґо) до сторіччя створення такого явища як капела бандуристів.

Гості з Гамерики розпочали свій виступ з християнського канта і виступ їх був на рівні. Ґазди з Києва ушкварили МЕЧ АРЕЯ і дали багато дешевої попси, недостойної такого високого рівня представництва.

Згодом на прес-конференції в Укрінформі Юрій Курач пояснив свою позицію і свої підходи, а  концерт у залі Сліпака Національної музичної академії був строгішим і вартіснішим.

Так твориться музичний процес.

До театру Франка потраплялося за попереднім записом, бо вхід для громадян, які своїм коштом (на податки) утримують і капелю, і театр, був вільним.

Ні сном ні духом не відав, що у природі існує приватна фірма ДЕЛЬ АРТЕ, якою кермує Ольга Стельмашевська. А ця фірма чекала від мене хвалебних од про концерт. Ай вей, не втямив якось.

Дивлюся – на палаці Україна – реклама ДО СТОРІЧЧЯ НАЦІОНАЛЬНОГО СИМФОНІЧНОГО ОРКЕСТРУ. Співає Анатолій Кочерга, якого шаную ще зі своєї студентської молодости (чув його ув Оперному у Київі). Особливого респекту пан Анатолій зажив у демократичної суспільности після участи у фактично антимосковському концерті на пошану на той час ув’язненого Міхаїла Ходорковского. Зв’язався з Олександром Горностаєм, директором ансамблю, аби домовитись про запрошення пана Анатолія на мою передачу КУХАРУК. Між иншим запитав про акредитацію. «Це до Стельмашевської». Я думав, вона прес-службу ансамблю очолює. Ан нєт, ґаспада. Вона очолює комерційну структуру, яка має монополію на висвітлення ансамблю у ЗМІ.

Що ж це за ДЕЛЬ АРТЕ  і які його принципи?

Ось вони, жорстко московською мовою оригіналу:

PR-агентство «Дель Арте» (г. Киев), имеющее безупречную репутацию и отсутствие неудовлетворенных качеством услуг клиентов, имеет честь предложить Вам сотрудничество в сфере PR и пресс-обслуживания культурных, гастрольных, корпоративных мероприятий, всевозможных презентаций, пресс-туров и т.д., а также по организации полного комплекса услуг по проведению акций/проектов любой сложности «под ключ». Мы располагаем собственной базой отлаженных рабочих контактов (около 300 СМИ), и дружескими отношениями с редакторами и журналистами большинства ведущих всеукраинских медиа. Мы уделяем особое внимание подготовке материалов для прессы (пресс-релизы, пресс-киты, информационные сообщения, интернет-рассылки и т.д.). Все проекты «Дель Арте» - гастроли, концерты и даже небольшие локальные акции в области культуры и искусства имеют громкий резонанс в обществе и в СМИ.
Мы обладаем бесценным многолетним ( более 10-ти лет) опытом, который дополнен мощным креативом и обильно приправлен базами данных. Мы точно знаем, как воплотить в жизнь все, что Вам нужно и даже больше!
Агентство «Дель Арте» успешно работает в данном направлении, за это время приобретен бесценный опыт и организовано множество мероприятий, а если к опыту добавить наш энтузиазм, креативные решения и индивидуальный подход то Ваше событие просто обречено на успех! Все это, и не только, в полной мере может обеспечить агентство «Дель Арте»!

Цікаво, що звабило Національний симфонічний оркестр України, що економить на прес-службі (скільки?), звернутись до ДЕЛЬ АРТЕ, яка публічно признається у джинсі і корупції (саме так у нашому середовищі називають ДРУЖЕСТВЄННИЄ ОТНОШЕНІЯ з редакторами і журналістами), але воно отримало собі головний біль  на наступні сто років, як мінімум.

І Симфонічний оркестр, і палац Україна фінансуються з податків громадян. І жодна приватна фірма не може перебрати на себе ролю дозвільної системи для ЗМІ. Це аксіома.

З Ольгою Стельмашевською і з її ТОВ ДЕЛЬ АРТЕ не хочу мати нічого спільного, а адміністрація Симфонічного оркестру зобов’язана забезпечити мене як журналіста доступом і до події, і до її учасників БЕЗ ЖОДНИХ УМОВ. Інакше це буле перешкоджанням журналістській діяльності.

Стельмашевська та її бєзупрєчная репутація відбили усяку охоту домагатись журналістської справедливости – Бог з ними. Хай святкують свої сто років як їм заманеться. Але прецедент, як глибокий вияв ЩЕРБИЦЬКОЇ КУЛЬТУРИ  У ДІЇ, не має і не може полишитись поза увагою Ґаранта Конституції, профільного комітету ВР та профільного міністерства.

Роман КУХАРУК.

 

карикатура взята на сайті https://culturalproject.org/