ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Харківська
область
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Назва:Харківщина (Слобожанщина)

Утворена:   27 лютого 1932 року

Код КОАТУУ:    63000

Населення:2 760 948

Площа:31415 км²

Густота населення:92,22 осіб/км²

Телефонні коди:    +380-57

Обласний центр:Харків

Райони:27

Міста обласного значення:  7

Міста районного значення:10

Райони в містах:9

Смт:61

Села:1508

Селища:175

Селищні ради:60

Сільські ради:381

Номери автомобілів:АX

Інтернет-домени:kharkov.ua; kh.ua

Обласна влада

Адреса:61200, м. Харків, МСП вул. Сумська, 64

Веб-сторінка:

http://www.kharkivoda.gov.ua/

Голова ОДА:Добкін Михайло Маркович

Рада:Харківська обласна рада

Голова ради:Чернов Сергій Іванович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
НОВИНИ

ХАРКІВ. ДАНИЛІШИН

ХАРКІВ. ДАНИЛІШИН
чемпіон з гирями

 

Титул абсолютного чемпіона Кубку України з гирьового спорту нещодавно здобув курсант факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС) п’ятикурсник Іван Данилішин.

Арсеналом здобутків майбутнього офіцера може похвалитися не кожен гирьовик. Адже лише за три роки занять спортом він виборов три Кубки України та понад 30 медалей.

Професійно займатися спортом Іван розпочав під час навчання в ХУПС. Викладачі кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки та спорту помітили у курсанта хороші фізичні здібності та порекомендували спробувати себе у гирьовому спорті.

– На другому курсі я зробив перші спроби на важкоатлетичному помості. Після місячних занять тренер відмітив, що в мене є хороші задатки у цьому напрямку. Вже через три місяці тренувань я здобув звання кандидата в майстри спорту, а ще через чотири місяці – звання “майстер спорту”, – розповів курсант Іван Данилішин.

Неодноразово він здобував головні трофеї на змаганнях міського та обласного рівня. Це давало юнаку поштовх не зупинятися на досягнутому та фізично вдосконалюватися  далі.

– Нашу секцію відвідують близько 20 курсантів, в тому числі й декілька дівчат. Однак найбільшу перспективу я помітив у Івана Данилішина. Після перших його виступів на помості я був впевнений, що у нього буде  велике спортивне майбутнє, – розповів доцент кафедри фізичної підготовки та спорту, суддя міжнародної категорії, заслужений тренер України, голова колегії суддів Міжнародної Федерації гирьового спорту, доцент Борис Смірнов.

У 2011 році під час першого виступу Івана на Чемпіонаті України з гирьового спорту хлопець виконав норматив майстра спорту, зробивши 206 підйомів 32-кілограмової гирі у категорії до 90 кілограм. Так, за регламентом змагання кожен спортсмен повинен виконати дві вправи: підйом та поштовх гирі. На кожну вправу дається 10 хвилин. Тоді “кожедубівцю” вдалося стати вже бронзовим призером.

На досягнутому Іван не зупинився. Щоденні виснажливі тренування на спорткомплексі ХУПС “Зірка” дали плідні результати. На ІІІ курсі його трофеями стали Кубок України та титул Абсолютного Чемпіона на  Міжнародному турнірі  імені Івана Кожедуба. А згодом, ставши срібним чемпіоном Збройних Сил України, його  зарахували до збірної команди України з гирьового спорту.

На ІV курсі Іван увійшов у трійку кращих гирьовиків під час міжнародних змагань у Киргизстані, де він представляв Збройні Сили України.

Нещодавно юнак привіз чергову перемогу з Івана-Франківська, де проходив  Кубок України. Нове спортивне досягнення принесло нове звання – “абсолютний чемпіон України в поштовху гирі”.

За словами курсанта Івана Данилішина, завдяки останнім результатам він отримав ліцензію, яка надасть можливість виступити наступного року на Чемпіонаті Світу, який відбудеться в місті Тюмень Російської Федерації. Наразі він проходить активну підготовку до цих змагань.

– Своїми першими здобутками я завдячую своєму тренеру Борису Смірнову, який підтримав мене, допоміг повірити у свої сили та навчив хорошій техніці роботи на помості. Також хочу запевнити своїх наставників в тому, що й після випуску на новому місті служби не залишу улюблену справу, – підкреслив курсант Іван Данилішин.