ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ


Герб Прапор

 

Основні дані

Код КОАТУУ: 6825500000

Утворений:1923

Площа: 1 160 км²

Густота населення: 35,2 осіб/км²  

Поштові індекси: 30410—30457

Телефонні коди: 380-3840

Населені пункти та ради

Районний центр:Шепетівка

Кількість міських рад:0

Кількість селищних рад:1

Кількість сільських рад:22

Кількість міст:0

Кількість смт:1

Кількість сіл:68

Районна влада

Адреса адміністрації: 30400, Хмельницька область, м. Шепетівка, вул. Карла Маркса, 47

Веб-сторінка: http://www.sheprda.ho.ua/

Голова РДА: в.о. Ординський Валеріан Йосипович

Голова районної ради: Ковальчук Микола Степанович

Гімн

Ще не вмерла Україна,

И слава, и воля!

Ще намъ, браття-молодці,

Усміхнетця доля!

Згинуть наші вороги,

Якъ роса на сонці;

Запануємъ, браття, й ми

У своій сторонці.

Душу, тіло ми положим

За свою свободу

И покажемъ, що ми браття

Козацького роду.

Гей-гей, браття миле,

Нумо братися за діло!

Гей-гей пора встати,

Пора волю добувати!

Наливайко, Залізнякъ

И Тарасі Трясило

Кличуть насъ изъ-за могилъ

На святеє діло.

Изгадаймо славну смертъ

Лицарства-козацтва,

Щобъ не втратить марне намъ

Своего юнацтва.

Душу, тіло и д.

Ой Богдане, Богдане,

Славний нашъ гетьмане!

На-що віддавъ Україну

Москалямъ поганимъ?!

Щобъ вернути іі честь,

Ляжемъ головами,

Назовемся Украіни

Вірними синами!

Душу, тіло и д.

Наші браття Славяне

Вже за зброю взялись;

Не діжде ніхто, щобъ ми

По-заду зістались.

Поєднаймось разомъ всі,

Братчики-Славяне:

Нехай гинуть вороги,

Най воля настане!

 

ПАНОРАМА

На Поділлі знайдена мертвою редактор місцевої газети

На Поділлі знайдена мертвою редактор місцевої газети
Тіло 44-річної Ольги Мороз, яка працювала головним редактором міської газети «Нетішинський вісник», учора вранці в її власній квартирі виявила рідна сестра. При первинному огляді явних ознак насильницької смерті на тілі загиблої виявлено не було.

Тіло 44-річної Ольги Мороз, яка працювала головним редактором міської газети «Нетішинський вісник», учора вранці в її власній квартирі виявила рідна сестра. При первинному огляді явних ознак насильницької смерті на тілі загиблої виявлено не було.

 

Як інформує сектор зв'язків з громадськістю управління МВС України у Хмельницькій області, на місці події працювала слідчо-оперативна група Нетішинського міського відділу міліції та фахівці обласної криміналістичної лабораторії. Про причину смерті потерпілої можна буде говорити лише після проведення судово-медичної експертизи.

Директор туристичного агентства «Dream Tour» Наталія Коваль розмістила в соціальній мережі пост, що суперечить офіційній версії: «Убили Ольгу Мороз - головного редактора "Нетішинського вісника". Тіло знайшли в її квартирі зі слідами насильницької смерті. Це все просто якийсь один суцільний жах. Незважаючи на підтвердження, мені досі не віриться. Пам'ятаю, скільки разів ми сварилися, потім мирилися і пили чай в кабінеті. Пам'ятаю, як її на початку Майдану намагалися звільнити з посади за підтримку Майдану в "НВ" і вона потрапила до лікарні, а ми встали на її захист. Минулого тижня вона і Таня Онісімчук зацікавилися темою вирубки лісів і почали готувати матеріал. Оля, прости мене за грубе слово або сварки, які були між нами. Мир тобі. Світла пам'ять».

Довідка «Гречки» Місто обласного значення з 35-тисячним населенням Нетішин стоїть на кордоні теперішніх Рівненської та Хмельницької областей. До складу Російської Імперії Нетішин увійшов у 1793 році після другого поділу Польщі. У Нетішині розташоване найбільше підприємство області - Хмельницька атомна станція (ХАЕС), котра включена до Об'єднаної енергосистеми України і призначена для покриття дефіциту електричних потужностей в Західному регіоні України, тепло- і водопостачання міста, очищення стічних вод тощо. Частка ХАЕС у загальному виробництві області перевищує 30%.

«Сталася жахлива трагедія, - заявив мер подільського міста атомників Олександр Супрунюк. – У власній квартирі знайдено мертвою журналістку, головного редактора «Нетішинського вісника» Мороз Ольгу Михайлівну. Міліція, прокуратура працюють на місці події. Ведуться слідчі дії. Справа неординарна. Експерти викликані з Хмельницького. В інтересах слідства деталі озвучувати не буду».

Член Верховної Ради Андрій Шинькович, обраний у мажоритарному окрузі №189, що на Хмельниччині, взяв розслідування обставин загибелі пані Мороз під свій депутатський контроль. «Трагічна смерть Ольги Мороз, цієї щирої і відвертої людини, художника на журналістській ниві та громадського борця - для мене це потрясіння, - написав парламентарій у Facebook. - Ми любили Ольгу за її самобутню прямоту, гостре слово. Такою вона залишиться в нашій пам'яті назавжди. Ми покараємо злочинців так, як вони заслужили, забравши від нас Ольгу».

Навіть в теперішній непростий час, що його переживає Україна, загибель керівника ЗМІ - зовсім не рядова подія. Надто у провінційному містечку, де всі один одного знають. Виходить, що відчувати себе в небезпеці зобов'язані не лише функціонери, що досягли успіхів у співпраці з колишньою владою «донецьких» на чолі з Віктором Януковичем, а й ті, хто з цією самою владою боролися?..

… Прощання мешканців Нетішина з редактором газети відбувається саме в ці хвилини біля будинку, де вона мешкала. Похорон Ольги Мороз відбудеться на Рівненщині.

Олег БАЗАК

 gre4ka.info