ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ

Герб Прапор

 

Основні дані

Код КОАТУУ: 6820300000

Утворений:7 березня 1923 року

Населення: 28 700

Площа: 800 км²

Густота населення: 36,8 осіб/км²

Поштові індекси: 30200—30245

Телефонні коди: 380-3841

Населені пункти та ради

Районний центр:Білогір'я

Кількість міських рад:0

Кількість селищних рад:2

Кількість сільських рад:23

Кількість міст:0

Кількість смт:2

Кількість сіл:72

Районна влада

Адреса адміністрації: 30200, Хмельницька обл., Білогірський р-н., смт. Білогір’я, вул. Шевченка, 46, 2-16-0

Веб-сторінка: Білогірська РДА

Голова РДА:Кобера Володимир Васильович

Голова районної ради: Ямчук Михайло Дмитрович

Гімн

Ще не вмерла Україна,

И слава, и воля!

Ще намъ, браття-молодці,

Усміхнетця доля!

Згинуть наші вороги,

Якъ роса на сонці;

Запануємъ, браття, й ми

У своій сторонці.

Душу, тіло ми положим

За свою свободу

И покажемъ, що ми браття

Козацького роду.

Гей-гей, браття миле,

Нумо братися за діло!

Гей-гей пора встати,

Пора волю добувати!

Наливайко, Залізнякъ

И Тарасі Трясило

Кличуть насъ изъ-за могилъ

На святеє діло.

Изгадаймо славну смертъ

Лицарства-козацтва,

Щобъ не втратить марне намъ

Своего юнацтва.

Душу, тіло и д.

Ой Богдане, Богдане,

Славний нашъ гетьмане!

На-що віддавъ Україну

Москалямъ поганимъ?!

Щобъ вернути іі честь,

Ляжемъ головами,

Назовемся Украіни

Вірними синами!

Душу, тіло и д.

Наші браття Славяне

Вже за зброю взялись;

Не діжде ніхто, щобъ ми

По-заду зістались.

Поєднаймось разомъ всі,

Братчики-Славяне:

Нехай гинуть вороги,

Най воля настане!

 

ПАНОРАМА

РОЗВИТОК БІЛОГІРЩИНИ ОЧИМА ЇЇ ЖИТЕЛІВ

РОЗВИТОК БІЛОГІРЩИНИ ОЧИМА ЇЇ ЖИТЕЛІВ

«Співпраця місцевої влади, народного депутата та громади – безпосередньо і є, так званим містком, що веде до розвитку не лише Білогір’я, а й України в цілому» - переконана Алла Кузьменко.

Безробіття, еміграція молоді за кордон у пошуках роботи, відсутність промисловості та жодних інвестицій у розвиток краю – далеко не повний перелік проблем, що стосується чи не кожного селянина чи мешканця райцентру, не виключення і Білогірський район.

-         Ми можемо вирішити проблеми сьогодення лише об’єднавшись, - впевнена Алла Георгіївна. – Влада не повинна вирішувати все сама, а в першу чергу, виносити важливі питання на громадські слухання, радитись з тими кого, хоч наймешні зміни торкнуться в першу чергу».

Як приклад оптимізація сільських шкіл – питання важливе, адже це не просто організація підвозу учнів до інших населених пунктів, а й черговий удар по робочих місцях.

-         Моя перша освіта – вчитель української мови та літератури, окрім цього я 7 років пропрацювала у школі, тож сьогоднішня ситуація на освітянській ниві не може мене не турбувати, - ділиться Алла Кузьменко. – Так, утримувати приміщення школи, забезпечивши його і теплом і електроенергією, де навчається 10 учнів – це зайве, коли за декілька кілометрів у навчальному закладі учнівський колектив куди більший. Це ж не просто комунікація підростаючого покоління, обмін досвідом викладацького персоналу, а й економія державних коштів, які можна залучити на розвиток інших сфер. Такі зміни мають місце у сьогоднішній ситуації, та в першу чергу вони мають бути обговорені та погоджені з громадою.

Не менше уваги, на думку Алли Георгіївни, потребує і розвиток сільського господарства, що стосується не лише збільшення вартості паїв, підтримка молочної галузі, а й створення усіх необхідних умов для заготівлі та збереження сільгосппродукції.

-         Господарство Польщі – демонструє гарний приклад того, як можна піднімати економіку за рахунок збереження продукції на місцях. Якщо ми створимо усі необхідні умови для цього – овочі, фрукти, зернові культури сільськогосподарські підприємці матимуть можливість реалізовувати за кращими цінами, та матимуть попит на товар у інших країн.

На думку Алли Кузьменко покращення розвитку краю можливі лише за умови налагодження так званого містка співпраці місцевої влади з народним депутатом та, в першу чергу, громадою.

-         Український народ звик критикувати будь які дії влади. А нам зараз, як ніколи необхідно співпрацювати, лише в цьому випадку ми досягнемо бажаного результату. Сьогодні наш Президент Петро Олексійович Порошенко, також потребує нашої підтримки. Адже, на мою думку, він взяв на себе важке завдання, у не простий для країни час – вивести її з кризи, підняти ще на один світовий щабель вище.

Підтримує сьогоднішній завідувач Білогірського сектору Управління державної міграційної служби України в Хмельницькій області і адміністративно-територіальну реформу. Та вкотре наголошує, тут необхідно виважено підійти до кожного населеного пункту, до думки кожного.

-         Неодмінно реформа матиме позитивні результати, в разі відповідального підходу до неї. Що стосується нашого, Білогірського, району, то варто зазначити, що існують такі населені пункти, де сільські ради не можуть забезпечити населення усім необхідним, ФАПами, навчальними закладами, а транспорт курсує там не частіше ніж тричі на тиждень. Якщо правильно пройде реформа територіального устрою, то це не аби як полегшить життя кожному селянину, - впевнена Алла Георгіївна.

Радить білогірчанка представникам влади, підприємцям звернути увагу і на розвиток промисловості у районі. Адже край багатий на пісок та глину. А сприяння у створенню малих підприємств не лише покращить фінансове становище, а й забезпечить молодь робочими місцями.

-         Яскравим прикладом того, що сьогоднішня влада готова дослухатися та співпрацювати з громадою є наш народний депутат України від фракції Блоку Петра Порошенка Андрій Шинькович. Який попри безпартійність підтримує курс Президента. За досить короткий час  роботи Андрія Васильовича, кожен з нас переконався, що є ще люди яким не байдужа доля інших. Це ще один доказ того, що обирати людей потрібно незалежно від політичних фарб та гасел. В першу чергу оцінювати потрібно конкретні дії на благо українського суспільства. Тож, на мою думку, все, що нам сьогодні потрібне – це об’єднати власні зусилля, навколо єдиної мети – розвиток нашої держави, а вона як відомо, починається з кожного.

 

Алла КУЗЬМЕНКО