ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Утворений:1930

Населення:    55 608

Площа:    1276,8 км²

Густота населення:43,580 осіб/км²

Поштові індекси:09130—09185

Телефонні коди:380-4463

Населені пункти та ради

Районний центр:Біла Церква

Кількість міських рад:1

Кількість селищних рад:1

Кількість сільських рад:34

Кількість міст:1

Кількість смт:1

Кількість сіл:58

Районна влада

Адреса адміністрації:09117, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 2, 5-33-73

Голова РДА:Немна Андрій Якович

Голова районної ради:Олійник Валерій Павлович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
ПАНОРАМА

ВИПЛАТА ЗАБОРГОВАНОСТІ

ВИПЛАТА ЗАБОРГОВАНОСТІ

Прокуратура Київщини домоглася виплати працівникам 67,7 млн.грн заборгованої заробітної плати

 

 Заступником прокурора Київської області  в м.Біла Церква проведено розширену виїзну  міжвідомчу нараду, на якій розглядався стан дотримання в регіоні законодавства щодо повноти та своєчасності сплати внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, єдиного соціального внеску та оплати праці. Для підвищення ефективності нарада проводилася за кущовим принципом – в її роботі взяли участь керівники правоохоронних органів, органів виконавчої влади та державного контролю, місцевого самоврядування південної частини Київської області.

«Невиплата заробітної плати є найбільшим соціальним злом нашого суспільства, - сказав, відкриваючи нараду, заступник прокурора області Андрій Іванченков, - адже своєчасність отримання заробітної плати та пенсій є найважливішими питаннями для кожного».

Упродовж минулого та поточного років органами прокуратури області у сфері оплати праці порушено 18 кримінальних справ, які направлено до суду, зареєстровано 11 кримінальних проваджень, 3 з яких направлено до суду, внесено 164 подання.  За прокурорського втручання погашено заборгованість на загальну суму 67,7 млн. грн., до відповідальності притягнуто 90 посадових осіб, з них 66 - органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Завдяки вжитим органами прокуратури Київської області організаційно-практичним заходам заборгованість по заробітній платі протягом 2012 року зменшилась у десять разів, з 10,5 млн. грн. до 1 млн. гривень.

У той же час з початку 2013 року заборгованість почала зростати через виникнення у лютому 2013 року боргу із виплати заробітної плати працівникам ПрАТ «Авіакомпанія «Аеросвіт» - 53 млн. грн. Кримінальне провадження, розпочате по факту невиплати заробітної плати працівникам компанії, на даний час розслідується. Проте, за результатами внесених прокуратурою області протягом 2012 - 2013 років подань авіакомпанія «Аеросвіт» вже виплатила працівникам 37,5 млн. гривень заборгованої заробітної плати.

Результати прокурорських перевірок засвідчили, що поряд з економічними чинниками, однією з причин наявності заборгованості зі виплати заробітної плати та сплати внесків до Пенсійного фонду України є використання керівниками підприємств наявних коштів на інші цілі, тобто  умисне невиконання ними трудового законодавства.

Свідченням цього є той факт, що в 11 цьогорічних кримінальних провадженнях, керівники підприємств протягом двох тижнів після реєстрації цих відомостей у Єдиному Реєстрі досудових розслідувань, погасили борг перед  своїми працівниками у повному обсязі. Хоча перед тим борг накопичувався тривалий час.

Що стосується ухиляння від сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України, то лише протягом поточного року розслідувалося 8 кримінальних проваджень щодо керівників таких підприємств. У цих  провадженнях вже відшкодовано майже 4 млн.грн.

На нараді зазначалося, що прокуратура області й надалі займатиме принципову позицію на цьому напрямку роботи. Спільні зусилля органів прокуратури, влади та державного контролю мають змогу значно зменшити борг перед населенням. На нараді було прийнято рішення здійснити низку організаційно-практичних заходів, які й дозволять реалізувати це завдання.