ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ


Герб Прапор

Основні дані

Код КОАТУУ:3224000000

Утворений:1965

Населення:44 320

Площа:980 км2

Густота населення:45,2 осіб/км2

Поштові індекси:09000-09061

Телефонні коди:+380-3855

Населені пункти та ради

Районний центр:Сквира

Кількість міських рад:1

Кількість селищних рад:0

Кількість сільських рад:27

Кількість міст:1

Кількість смт:0

Кількість сіл:49

Районна влада

Адреса адміністрації:09000

Київська обл,Сквирський р-н

м.Сквира,вул.Богачевського 28

    т.5-28-02

Веб-сторінка:
http://www.kyiv-obl.gov.ua/viewradi.php3?m=32&o1=1

Голова РДА:Власюк Тетяна Григорівна

Голова районної ради:Титарчук Василь Васильович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
НОВИНИ

КОДА. ШАНДРА

КОДА. ШАНДРА
відвідав володіння Івана СУСЛОВА

Голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра з робочою поїздкою відвідав Сквирський район, в рамках якої провів особистий прийом громадян, де дізнався про існуючі проблемні питання мешканців. Також провів нараду з активом району.

Зокрема, людей хвилювали питання надання соціальної та матеріальної підтримки, ремонту доріг, екологічна безпека, земельні питання, забезпечення та отримання належного соціального захисту малозабезпечених сімей тощо.

Під час спілкування з громадянами голова запевнив мешканців Сквирщини, що вже найближчим часом частина питання буде вирішеною. Окрім того, Володимир Шандра дав відповідні доручення голові райдержадміністрації та мерові міста у негайному врегулюванні проблеми вивезення твердих побутових відходів та проведенні робіт з водовідведення (каналізації).

Послідовним продовженням робочого візиту голови Київської ОДА до Сквирщини стала нарада з керівництвом району, міста, а також сільськими головами та громадою. На порядку денному – актуальні питання підготовки району до опалювального сезону та заплановані заходи щодо енергозбереження.

Голова Київської облдержадміністрації наголосив, що сьогодні як ніколи важливим питанням є економії у використанні газу та перехід на альтернативні, місцеві види палива.

«Наразі багато країн у своїй практиці переходить на використання місцевого палива: солому, торф, щіпка тощо. Ціна, яку ми сплачували Росії за газ дуже далека від ринкової. Адже для цієї країни газ завжди був інструментом, важелем впливу, а сьогодні став зброєю. Економія у використанні енергоносіїв та перехід на альтернативне паливо – одне з головних питань, що потребують першочергового вирішення» - наголосив Володимир Шандра.

Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Нечипоренко під час своєї доповіді акцентував увагу на необхідності вжити у районі ефективних  заходів по теплозбереженню у загальноосвітніх закладах і будинках культури району.

«Використання вугілля, електроенергії, брикетів, деревини та інших видів палива дасть можливість значно скоротити використання газу у осінньо-зимовий період, зберігаючи необхідне тепло у приміщеннях» - зазначив він.

У ході наради також піднімали питання організації допомоги військовим та їх сім’ям, які приймають участь у проведенні АТО на Сході України. Про стан мобілізаційної роботи доповідав районний військовий комісар Юрій Волинець. Заступник голови РДА Світлана Риченко у своєму виступі розповіла про допомогу, яка надається сім’ям військовослужбовцям. Зокрема, наголосила, що велика підтримка надходить від представників бізнесу місцевих підприємств, які розташовані на території району, зокрема ТОВ «Колос» (с. Пустоварівка), ТОВ «Грона», ТОВ «Росава-Агро».  

На завершення очільник Київщини закликав усіх бути єдиним, адже шлях побудови європейської демократичної держави – в об’єднаних зусиллях усіх громадян.

«Вірю, що вже найближчим часом антитерористична операція на Сході завершиться нашою перемогою, ми зможемо зупинити агресора. Адже правда на нашому боці. Єдність, патріотичність та злагода, співпраця влади та громадськості стануть підґрунтям у врегулюванні ситуації. Ці якості потрібно прищеплювати  дітям, бо від наших дій сьогодні залежить їх мирне майбутнє», - зазначив Володимир Шандра.