ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Кропивницька
область
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Утворена:10 січня 1939 року

Код КОАТУУ:35000

Населення:1085,7 тис. чол

Площа:24588 км²

Густота населення:    45,76 осіб/км²

Телефонні коди:    +380-52

Обласний центр:Кропивницький

Райони:21

Міста обласного значення:4

Міста районного значення:8

Райони в містах:2

Смт:27

Села:991

Селища:19

Селищні ради:27

Сільські ради:376

Номери автомобілів:

Інтернет-домени:kirovograd.ua; kr.ua

Обласна влада

Адреса:25022, м. Кропивницький, пл. Кірова, 1, Будинок Рад

Веб-сторінка:

http://www.kr-admin.gov.ua

Голова ОДА:    Ларін Сергій Миколайович

Рада:Кіровоградська обласна рада

Голова ради:Сухомлин Микола Олексійович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
РОЗМОВИ

Віктор ШМІДТ : А хто наступний?

Віктор ШМІДТ : А хто наступний?
інтерв"ю з Президентом Євразійського еколого-інвестиційного фонду ЮНЕСКО

Нещодавно у ЗМІ вийшла стаття Анатолія Ревенка «Ще раз про корупцію на периферії». В цій статті, голова Кіровоградської обласної організації Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» ще раз зробив наголос на тотальній проблемі корупції, яка проросла у всі сфери. Основне питання, на яке звернув увагу Анатолій Дмитрович – це звинувачення Павла Штутмана на адресу КНТУ у корупційних діях, ректором університету є Михайло Черновол. На думку співробітників ВУЗу, це просто боротьба з неугодними, і у Павла Леонідовича вже є заміна ректору.

Стаття пана Ревенка, попри те, що не була достатньо висвітлена місцевими ЗМІ, які повністю підконтрольні владі, викликала резонанс і бурхливу реакцію з боку згаданих в ній осіб і їх захисників. З’явились заяви зі звинуваченнями у політичному замовленні, у чорному піарі, в тому, що «УДАР» партія «маленька», а Анатолій Ревенко таким чином привертає увагу до своєї сили.

Допомогти розібратися нам в цій ситуації ми попросили знану в області людину, академіка, доктора філософських наук, Заслуженого будівельника України, кавалера багатьох орденів, морального авторитета Кіровоградщини Віктора Федоровича Шмідта.

 

Віктор Федорович, ви людина знана і авторитетна. Нещодавно ви стали членом партії «УДАР Віталія Кличка». Як ви ставитесь до заяв про те, що це маленька партія?

-          Я думаю, що регіоналам і їх підспівувачам треба за своєю партією дивитись і на свій рейтинг. «УДАР» за останні півроку, після того, як його очолив Анатолій Ревенко, вже має членство в кілька тисяч. Рейтинг у партії зростає щодня. Навіть за опитуваннями провладних соціологів рейтинг з 0,2% в грудні зріс до 9% у квітні. А якщо взяти незалежних соціологів, то рейтинг перевищує 12%. А от відсотки Партії Регіонів падають настільки ж швидко, наскільки зростають у «УДАРу». Так що я радив би панам регіоналам дивитись за собою і переживати за свої відсотки.

На вашу думку для чого Павло Леонідович Штутман розкрутив питання корупції? Яких наслідків він очікує?

-          Паша Штутман відверто кажучи вдарив в штангу. Ну не правильна ця його позиція з точки зору майбутніх виборів. Він просто в черговий раз звернув увагу на подвійні стандарти Партії Регіонів. Адже вся владна вертикаль і горизонталь просто захлинаються від корупції. А Паша міг би повпливати, адже наш міський голова Саінсус саме його ставленик. Тому, їм потрібно навести лад у себе. Пояснити чиновникам, що міська влада живе за рахунок заробітної плати з бюджету, а не тих грошей, які вони беруть за свої послуги.

А чому саме КНТУ і Черновол? Що ви думаєте з цього приводу?

-          Ну тут двох думок бути не може. Подивіться на тенденцію. З охороною здоров’я влада розібралась, прибравши незручного Шевчука, потім розібрались з культурою, звільнивши Ілляшенка, от тепер руки і до освіти дійшли.

А, на вашу думку, всі ці кадрові зміни обґрунтовані необхідністю, чи є інші причини?

-          Повторюсь, вони прибирають незручних керівників. Вони вигадали проблеми, які розпіарили, і «під шумок» звільнили і Шевчука, і Ілляшенка. Але, що натомість? Поставили своїх людей. Ви ж розумієте, що основний критерій це не професійні якості, а приналежність до потрібної політичної сили. І отакі їх кадрові рішення стають ще одним вагомим «мінусом» у передвиборчій картині Партії Регіонів.

Віктор Федорович, як ви поясните те, що стаття Анатолія Ревенка вийшла переважно у всеукраїнських ЗМІ, а місцеві газети (окрім Кіровоградської Правди) розмістили лише реакцію на матеріал?

-          У нас в місті майже не лишилось незалежних ЗМІ. Влада зуміла прикормити майже всіх журналістів. На мою думку, у нас є всього 3% справжніх журналістів-професіоналів. Всі інші – челядь, які служать владі. І вони нестимуть відповідальність за ситуацію в державі на рівні з тими, кому служать.

Відповідь на матеріал про КНТУ вийшла на інтернет-сторінці газети «Україна-Центр». Як ви оцінюєте поведінку редакції газети, адже саму статтю Ревенка, і навіть його прізвища вони не розмістили?

-          Мене останнім часом дуже дивує позиція Єфима Леонідовича Мармера. Це людина, яка була борцем за демократію. Чесний, розумний, професійний журналіст. А тепер так ревно працює на владу.

І на останок, які ваші прогнози на майбутні вибори?

-          Вибори розставлять все на свої місця і покажуть, хто маленька партія, в кого який рейтинг. Але ці вибори можуть стати точкою кипіння, бо на мою думку, єдиний спосіб уникнути революції – це провести чесні вибори без фальсифікацій. Та, нажаль, влада зарядила все і всіх саме на масові фальсифікації. Час все покаже….

 

Розмовляла з Володимиром Федоровичем Шмідтом Олена Сінченко.