ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ

Герб Прапор

Основні дані

Код КОАТУУ: 721800000

Утворений: 1940

Населення: 64 101

Площа: 1414 км²

Густота населення: 45,3 осіб/км²

Поштові індекси: 45200—45273

Телефонні коди: 380-3365

Населені пункти та ради

Районний центр:Ківерці

Кількість міських рад:1

Кількість селищних рад:2

Кількість сільських рад:24

Кількість міст:1

Кількість смт:2

Кількість сіл:72

Районна влада

Адреса адміністрації: 45200, Волинська обл., Ківерцівський район, м. Ківерці, вул. Незалежності, 20, 2-13-43

Веб-сторінка: Ківерцівська райдержадміністрація

Голова РДА: Кричкевич Леонтій Дмитрович

Голова районної ради: Манько Андрій Іванович

Гімн

Ще не вмерла Україна,

И слава, и воля!

Ще намъ, браття-молодці,

Усміхнетця доля!

Згинуть наші вороги,

Якъ роса на сонці;

Запануємъ, браття, й ми

У своій сторонці.

Душу, тіло ми положим

За свою свободу

И покажемъ, що ми браття

Козацького роду.

Гей-гей, браття миле,

Нумо братися за діло!

Гей-гей пора встати,

Пора волю добувати!

Наливайко, Залізнякъ

И Тарасі Трясило

Кличуть насъ изъ-за могилъ

На святеє діло.

Изгадаймо славну смертъ

Лицарства-козацтва,

Щобъ не втратить марне намъ

Своего юнацтва.

Душу, тіло и д.

Ой Богдане, Богдане,

Славний нашъ гетьмане!

На-що віддавъ Україну

Москалямъ поганимъ?!

Щобъ вернути іі честь,

Ляжемъ головами,

Назовемся Украіни

Вірними синами!

Душу, тіло и д.

Наші браття Славяне

Вже за зброю взялись;

Не діжде ніхто, щобъ ми

По-заду зістались.

Поєднаймось разомъ всі,

Братчики-Славяне:

Нехай гинуть вороги,

Най воля настане!

 

НОВИНИ

ЛИПНЕ. ЗАКОХАННЯ

ЛИПНЕ. ЗАКОХАННЯ
геть по телевізору.

”Передайте Юлі з Вінниці, хочу з нею познайомитися. Спочатку попереписуватися, потім, може, й одружитися. Якщо вона захоче”, — звертається до редакції ”ГПУ” 38-річний Валентин Демчук із села Липне Ківерцівського району Волині. Йому сподобалася 19-річна Юлія Стратегопуло, яка 4 вересня на конкурсі ”Міс Україна-2010” виборола титул другої віце-міс.

 

Юлія навчається на третьому курсі Вінницького торгово-економічного інституту на менеджера туристичної індустрії. У березні стала ”Міс Вінниця 2010”.

— Коли її побачив, умить закохався! Я нормальний чоловік, працьовитий. Маю три корови, трійку свиней. Кури, гуси — все, як положено. Хата є. Живемо разом з мамою, татом і молодшим братом Миколою. Моїй майбутній жінці тут сподобалося би. У селі більше простору, — говорить Валентин. — Дивилися з братом телевізор. Тоді переключили на ”Інтер”. Ходять дівчата красиві, а на одну як глянув! Така усмішка, очі, коса до пояса. Почав за неї вболівати. Микола вже спати ліг. Трохи похрапував. Я до телевізора кинувся, звук тихішим зробив. У нас старий ”Електрон”, пульта нема. Коли ведучий Іван Ургант почав задавати питання, Юля найкраще відповідала. Її спитали, яка головна роль чоловіка. Так знаєте, що сказала? Що чоловік має кохати своїх жінку й дітей. Тільки за ці слова їй перше місце треба дати.

Одразу після трансляції у Валентина виникла ідея написати листа із освідченням.


 

Юлія Стратегопуло у березні стала ”Міс Вінниця”. Навчається на третьому курсі Вінницького торгово-економічного інституту. Буде менеджером туристичної індустрії
 
Юлія Стратегопуло у березні стала ”Міс Вінниця”. Навчається на третьому курсі Вінницького торгово-економічного інституту. Буде менеджером туристичної індустрії(фото з архіву Юлії Стратегопуло)
 

— Я чоловік старомодний. По телефону, Інтернету, якого взагалі не признаю, нема тої романтики. Спочатку треба добре полистуватися. Пізнати одне одного. У мене крила виросли від любові. За все життя ще нікому не віддавав цього відчуття. Може, Юля і не захоче зі мною спілкуватися. Та якби сказала, що треба їхати за нею із села, я би поїхав. Хотя мама моя, Лідія Петрівна, не була б цьому рада. Вони з батьком про Юлю не знають. Не казав. Шукають жінок нам із братом таких, щоб жили неподалік. Нас у сім’ї п’ятеро братів, одна сестра. Я старший, Микола молодший. Ми з ним поки що не пристроєні. Була у мене одна років 10 тому. Поїхала навчатися на економіста. У нас із нею погляди і розійшлися. Ремонтую автомобілі, побутову техніку. Можу, наприклад, каструлю запаяти. Грошей із людей не деру. Я тих грошей вообще не терплю. Колись працював наладчиком швейних машин, учився на шофера вантажівок, радіотехніка. Руки є, голова тоже. Зі мною не пропадеш.

 

Ми зв’язалися з Юлею Стратегопуло. Після конкурсу вона відпочивала у місті Нікополь на Дніпропетровщині, звідки родом. Планує повертатися до Вінниці на навчання.

— Мушу засмутити Валентина, але маю хлопця, — каже Юлія. — Йому 20 років, більше нічого про нього не скажу. Листуватися, мабуть, нам не варто. Це не по мені. Та й батьки не дозволили би спілкуватися. Але приємно, що є такі романтичні чоловіки. Чи переїхала б заради коханого в село? З милим, як кажуть, рай і в шалаші. Але який із мене сільський працівник? Раз була в селі у бабусі — і все. Валентин обов’язково знайде свою половинку. Вона десь поряд ходить.
Аріна КАНТОНІСТОВА,
газета по українськи