ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Код КОАТУУ:4621200000

Утворений:4 грудня 1959 року

Населення:76 338

Площа:1 217 км²

Густота населення:62,73 осіб/км²

Поштові індекси:82120—82195

Телефонні коди:+380-244

Населені пункти та ради

Районний центр:Дрогобич

Кількість селищних рад:2

Кількість сільських рад:45

Кількість смт:2

Кількість сіл:74

Районна влада

Адреса адміністрації:82100, Львівська обл., м. Дрогобич, вул. 22 Січня, 37, 3-86-70

Веб-сторінка:
www.rajon.drohobych.com.ua/

Голова РДА:Сендак Михайло Дмитрович

Голова районної ради:Айбін Михайло Альфредович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
НОВИНИ

ДРОГОБИЧ. СЕНДАК

ДРОГОБИЧ. СЕНДАК
засендачив прес-конференшку

У середу, 29 лютого, відбулася прес-конференція голови райдержадміністрації Михайла Сендака для місцевих засобів масової інформації. До ЗМІ очільник району прийшов у хорошому гуморі, коротко поділився програмними цілями на 2012 рік та здобутками року, що минув, і розповів про наболілі питання.

Програми району

Серед програм, які в планах 2012 року, є: розмежуваня земель комунальної та державної власності, реалізація заходів з енергозбереження в бюджетній сфері, проект місцевого розвитку, встановлення пам’ятних знаків в місцях загибелі героїв ОУН-УПА та інших борців за незалежність України (регіональна обласна програма), державна програма "Питна вода". Також для реалізації та фінансування обласним бюджетом поставлені програми: "Шкільний автобус", "Спортивний майданчик", "Дитячий майданчик". Загальна сума коштів на реалізацію цих програм становить 24-25 млн. грн. "Де ми будемо включені – це вже не від нас залежить", - зазначив Михайло Дмитрович.

Серед пріоритетних програм регіону є також: програма медицини, кластерна модель пасажирських перевезень, програма захоронення твердих побутових відходів. Стосовно останньої велися перемовини, які закінчились безрезультативно. Чому – пояснює Михайло Дмитрович просто: "Коли представництво і доповідач дивиться на той рисунок (тобто проект будівництва – авт.), як баран на звізди, сам нічого не розуміє, а каже, що буде будувати завод... А де ж ти його будеш будувати? Біля ратуші? І коли керівництво міста заявляє: біля долотного заводу, біля кранового заводу, біля калійного заводу... – Так це ж абсурд! Кого ми обманюємо? Скільки ми будемо працювати на публіку?"


Межі поза межами

Також на прес-конференції Михайло Сендак порушив питання внутрішніх меж району, а саме: питання бориславського цвинтару, який знаходиться на території Дрогобицького району; та питання водогону, який знаходиться в Рибнику, проте використовує 13, 5 км районної землі (а за це все потрібно сплачувати у місцеву казну, що не здійснюється). І зараз, за словами районного голови, на жаль, немає жодного працівника чи науковця, який би міг чітко зазначити і виокремити межі Дрогобича, Трускавця, Борислава та територію Дрогобицького району.


Коротко про подію №1 минулого тижня

Делікатно і повільно місцеві ЗМІ навели очільника району до коментування останніх подій у адміністрації (мова ведеться про затримання під час отримання хабара у розмірі 3000 доларів США головного архітектора Дрогобицького району та його посередника). Як зазначив Михайло Сендак, архітектора відпущено під заставу (30 тис. грн.) з підпискою про невиїзд. Районний голова неохоче коментував ці події, проте зазначив, що кожної наради у РДА він наголошує: "Не беріть хабарі, бо рано чи пізно будете сидіти".
http://droginfo.com.ua/