ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

Рівненська
область
ІНФОРМАЦІЯ
Герб Прапор

Основні дані

Назва:Рівненщина

Утворена:4 грудня 1939року

Код КОАТУУ:56000

Населення:1 160 700

Площа:20047 км²

Густота населення:58 осіб/км²

Поштові індекси33000—35867

Телефонні коди:+380-36

Обласний центр:Рівне

Райони:16

Міста обласного значення:4

Міста районного значення:7

Смт:16

Села:999

Селища:2

Селищні ради:16

Сільські ради:338

Номери автомобілів:

Інтернет-домени:rovno.ua; rv.ua

Обласна влада

Адреса:33028, м.Рівне, майдан Просвіти, 1

Веб-сторінка:http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua

Голова ОДА:Берташ Василь Михайлович

Рада:Рівненська обласна рада

Голова ради:Данильчук Олександр Юрійович

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
ПАНОРАМА

НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ . ІНІЦІАТИВА

НАРОДНИЙ ОБРАНЕЦЬ . ІНІЦІАТИВА
Юрій ВОЗНЮК презентував «Народну Раду України»

26 березня на прес-конференції з нагоди перших 100 днів роботи українського парламенту народний депутат України Юрій Вознюк презентував ідею створення Центру законодавчих ініціатив «Народна Рада України».

 

Під час спілкування із журналістами він зауважив, щоостаннім часом в нашій державі чинна влада спершу придумує закони, а тільки потім – яким чином їх виконувати і втілювати в життя.

 

– Я, як народний депутат України, переконаний, що розробляти законопроекти потрібно разом з громадянами, – вважає Юрій Вознюк, – тому і запросив до співпраці всіх активних та небайдужих людей до майбутнього України, громадських активістів, журналістів, викладачів, юристів, політологів, фахівців із різних галузей.

 

Головним завданням Центру законодавчих ініціатив «Народна Рада України»є організація  пошуку та систематизація важливих законодавчих ініціатив від громадян та подальше використання поданих матеріалів при розробці законопроектів.

Виступаючи фундатором Центру законодавчих ініціатив «Народна Рада України» Юрій Вознюк сподівається знайти свідомих громадян, які живуть з бажанням змінити на краще нашу державу:

 

– Якщо Ви виношуєте ідею власного законопроекту, вважаєте, що у вітчизняному правовому полі не вистачає певних законів чи необхідно внести поправки до вже існуючих законів, тоді ми чекаємо на Вашу громадянську свідомість та активну участь в роботі Центру.

 

В рамках роботи Центру вже у найближчий час відбудуться круглі столи, навчання та громадські обговорення ідей, зібраних і поданих учасниками Центру.

 

Отриманий матеріал, проекти та пропозиції вивчатиме та оцінюватиме рада фахівців у різних галузях і один раз у півріччя буде проводитись п іппідведення підсумків роботи Центру, визначення найактивніших учасників.

 

Автори десяти кращих проектів разом із Юрієм Вознюком працюватимуть над розробкою законопроектів, побувають на екскурсії у Верховній Раді України, зустрінуться з відомими політиками України, а також прослухають курс семінарів про парламентаризм та законодавство від провідних експертів.

 

Народний обранець вважає, що в нашому краї знайдеться багато людей, які давно мають власні ідеї, щодо того, яким чином покращити життя в державі, які нагальні закони слід прийняти парламенту. Юрій Вознюк запевнив, що таких активних людей – учасників Центру законодавчих ініціатив «Народна Рада України», він готовий зробити своїми помічниками-консультантами.

 

Для участі у роботі Центру необхідно заповнити анкету учасника та надіслати на E-mail: narodna.rada.ua@gmail.com із зазначенням в темі листа «Народна Рада України» або за адресою: м. Рівне, вул. Д. Галицького, 19, оф. 403 з приміткою «Народна Рада України».