ЩОДЕННИК КУХАРУКА

ЩОДЕННИК КОЧУКОВА

ІНФОРМАЦІЯ


Герб Прапор

Основні дані

Код КОАТУУ:5922000000

Утворений:1923

Населення:32 103

Площа:1 700 км2

Густота населення:20,5 осіб/км2

Поштові індекси:41600-41681

Телефонні коди:+380-5447

Населені пункти та ради

Районний центр:Конотоп

Кількість міських рад:0

Кількість селищних рад:1

Кількість сільських рад:29

Кількість міст:0

Кількість смт:1

Кількість сіл:75

Районна влада

Адреса адміністрації:41600

Сумська обл,Конотопський р-н

м.Конотоп,вул.Соборна 23

    т.7-24-03

Веб-сторінка:
http://www.grad.konotop.net/rayon/index.html

Голова РДА:Калита Василь Григорович

Голова районної ради:Малігон Валентина Михайлівна

Гімн

Ще не вмерла Україна,
И слава, и воля!
Ще намъ, браття-молодці,
Усміхнетця доля!
Згинуть наші вороги,
Якъ роса на сонці;
Запануємъ, браття, й ми
У своій сторонці.
Душу, тіло ми положим
За свою свободу
И покажемъ, що ми браття
Козацького роду.
Гей-гей, браття миле,
Нумо братися за діло!
Гей-гей пора встати,
Пора волю добувати!
Наливайко, Залізнякъ
И Тарасі Трясило
Кличуть насъ изъ-за могилъ
На святеє діло.
Изгадаймо славну смертъ
Лицарства-козацтва,
Щобъ не втратить марне намъ
Своего юнацтва.
Душу, тіло и д.
Ой Богдане, Богдане,
Славний нашъ гетьмане!
На-що віддавъ Україну
Москалямъ поганимъ?!
Щобъ вернути іі честь,
Ляжемъ головами,
Назовемся Украіни
Вірними синами!
Душу, тіло и д.
Наші браття Славяне
Вже за зброю взялись;
Не діжде ніхто, щобъ ми
По-заду зістались.
Поєднаймось разомъ всі,
Братчики-Славяне:
Нехай гинуть вороги,
Най воля настане!
НОВИНИ

КОНОТОП. ЦИГАНИ

КОНОТОП. ЦИГАНИ
наркоторговці вбили українця

Не минуло ще 40 днів із часу вбивства Василя Удода, який боровся із наркомафією на Конотопщині, як сталося ще одне резонансне вбивство. 8 вересня на заправці у Конотопі банда циган-наркоторгівців підло напала на Ігоря Висоцького, прихильника Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та сина активного борця проти наркомафії Бориса Висоцького.

Ігор Висоцький, родом із села Раки Конотопського району, збирався їхати до Києва, де працював. Проте доїхати до столиці не судилось: тільки-но заправив власний мікроавтобус, як під’їхав білий автомобіль ВАЗ 2101. Як розповідає свідок події– оператор АЗС, з машини вийшли 5–7 циган із металевою трубою, без розмов і жодних попереджень підійшли зі спини й підло завдали потужного удару в голову,проломивши черепну коробку. Цигани-злочинці швидко посідали в автомобіль та втекли, а українця зі смертельною травмою залишили помирати.

Батько убитого, Борис Висоцький, зазначає, що таким чином йому помстилися за опозиційну діяльність, оскільки уже не один рік чоловік веде активну боротьбу за справедливість та, будучи головою дільничної виборчої комісії, не допускав фальсифікацій на виборах. Також він неодноразово ставив питання про те, що місцевий циганський осередок займається торгівлею наркотиками, «підсаджуючи» на цю отруту молодих українців і приносять цим горе не в одну сім’ю. Зокрема, біля села Раки є плантації коноплі, на що правоохоронні органи заплющують очі.

Неодноразово депутати Конотопської районної ради, до яких батько убитого звертався із проханнями підняти питання про наркоторгівлю на більш високому рівні,неофіційно попереджали його, що «варто збавити оберти, а то ми можемо і боксом зайнятися»…

«Мене попереджали «тихше, тихше, тихше», – каже батько, А як тихше, коли неправда коїться? Хай би мене вбили, а не сина! Ціле життя ростив його, з дружиною виховували, щоб людиною став, зі всього району люди на похорон з’їхались – підходять і дякують за сина, а ці – з кривавими руками забрали найдорожче! Краще б мій син помер на полі бою, аніж дурною смертю від брудних циганських рук!..»

Варто згадати, що на совісті циган не тільки наркоторгівля і трагедія сім’ї Висоцьких. Серед конотопців ще не спав шквал обурення після того, як бандитська шайка циган влітку 2011 року ґвалтувала школярок, після чого їм погрожували, що виріжуть всіх їхніх близьких та рідних, якщо жертви розкажуть комусь про це. До речі, жодної адекватної реакції правоохоронних органів на ці злочини так і не було.

Конотопська«Свобода» вимагає від голови Конотопської районної міліції особисто взяти під контроль справу Ігоря Висоцького та покарати зграю циган, які відчувають повну вседозволеність, оскільки їх покривають місцеві міліційні високопосадовці.

Доведена до відчаю громада Конотопського району готова до будь-яких крайніх заходів,якщо міліція, прокуратура, СБУ не проведуть кваліфіковане розслідування й не покарають убивць Ігоря Висоцького, не ліквідують плантації наркотичних рослин і не виселять із краю циган.

ВО«Свобода» розпочинає акцію зі збору підписів до міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка з вимогою звільнити начальника Конотопського міськрайонного відділу міліції Брязкуна.

Також«Свобода» пікетуватиме Генеральну прокуратуру України, обласне управління МВС України в Сумській області, сумську прокуратуру з вимогою негайно покарати винних у вбивстві українця Ігоря Висоцького циган-наркоторговців, усіх, хто причетний до виробництва та збуту наркотиків на Конотопщині, запровадити смертну кару за торгівлю наркотиками.

Прес-служба Конотопської організації ВО «Свобода»